Şimdi Ara

Nexus 4 1050 TL -Paralel İthalat- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
7.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişte bulunan siz değerli müşterilerimizin sevkiyatları başlamıştır.

Ürüne yoğun bir talep oluştuğundan 20 Adet olan stoğumuz arttırılmıştır. Yeni Ürünler tarafımıza ulaşmış olup, aynı fiyattan satılmaya devam etmektedir.

Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Keyifli Alışverişler.

Bizdehesapli.com Ekibi
  • ben de bir iki duydum ama telefon ile ilgili olduğunu düşünmüyorum neden dersen öyle olsa her çağrıda yapardı. Bir teknosa'ya gidip teli eline al. Hoşuna gitmezse teli alma. Ama öyle bir ihtimal yok. Bu paraya alınacak en iyi telefon. Ha bütçeni 1600-1700 yapabilirsen HTC ONE al derim kardeş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitebaby -- 25 Mayıs 2013; 12:03:47 >
  • bende tek çekim aldım hayırlı olsun,yalnız kargo ücreti olmasa daha iyi olurdu.
  • Eğer bu o teknolojixs se gerçek sağlam bi firma 2004 de oyun kolu almıştım Florya da ki mağazalarından ozamanlar 2 mağazası vardı yanlış hatırlamıyosam..

Eğer bu oysa..!!!
  • sim kartı ne yapacağız peki? Micro sim kaç lira avealarda? kestirsek yada kendimiz kessek olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

sim kartı ne yapacağız peki? Micro sim kaç lira avealarda? kestirsek yada kendimiz kessek olmaz mı?

ben kendim kesmeyi düşünüyorum video izledim hiç de zor değil dikkatli olursak sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin
    ben kendim kesmeyi düşünüyorum video izledim hiç de zor değil dikkatli olursak sorun olmaz

iki sim kartın çalışma voltaj değerlerinin farklı olduğunu okudum.Bu farklılık stabilite sorunlarına neden olabilir mi?
  • quote:

quote:

iki sim kartın çalışma voltaj değerlerinin farklı olduğunu okudum.Bu farklılık stabilite sorunlarına neden olabilir mi?

valla o kadarını bilemeyeceğim gelince dener görürüz olmadı yeni simm alacaz yapacak bi şey yok

• quote:

quote:

Ben mikro sim kartı iPhone 3GS'te kullanıyorum sıkıntı olmuyor.
  • kendiniz mi kestiniz @Nikola Tesla

• quote:

Siparişte bulunan siz değerli müşterilerimizin sevkiyatları başlamıştır.

Ürüne yoğun bir talep oluştuğundan 20 Adet olan stoğumuz arttırılmıştır. Yeni Ürünler tarafımıza ulaşmış olup, aynı fiyattan satılmaya devam etmektedir.

Keyifli Alışverişler.

Bizdehesapli.com Ekibi

Selam
    Öncelikle burdaki ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    Sormak istediğim şu an sitenizden siparişlerime baktığımda yaklaşık 1-2 saattir 'siparişiniz hazırlanıyor' denmekte gün içresinde kargoya verilecek mi.
    Telefon elime erken ulaşırsa çok iyi olur zira şu an kullanmakta olduğum telefon arızalı bugün kargoya verebilirseniz pazartesi elime ulaşır.
    İyi çalışmalar.
  • Eyvallah kardeşim. Bende tek çekim sipraişi geçtim bakalım. Xperia P kullanıyordum arkadaş talip oldu telefona ona verdim biraz kademe atlamış oldum heralde :) Xperia P biraz yavaş kalıyordu tabi bu telefona kıyasla...
  • Alanlar yorumlarını yazabilir mi acaba geldiyse?
    Özellikle bazı serilerde çıkan ekrandaki sarı leke problemi var mı çok merak ediyorum.
  • quote:

kendiniz mi kestiniz @Nikola Tesla

Hayır, bayiden mikro aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

quote:

Siparişte bulunan siz değerli müşterilerimizin sevkiyatları başlamıştır.

Keyifli Alışverişler.

Bizdehesapli.com Ekibi

Selam
    Öncelikle burdaki ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    Sormak istediğim şu an sitenizden siparişlerime baktığımda yaklaşık 1-2 saattir 'siparişiniz hazırlanıyor' denmekte gün içresinde kargoya verilecek mi.
    Telefon elime erken ulaşırsa çok iyi olur zira şu an kullanmakta olduğum telefon arızalı bugün kargoya verebilirseniz pazartesi elime ulaşır.
    İyi çalışmalar.

Depomuzdaki yoğunluk sebebi ile Paket aşamasında olan siparişiniz bugün kargoya teslim edilecektir.

• Stabil bir ürün olduğunu söylüyor ?
  • Taksitle alacaklar için en iyisi teknolojix'e 9+3 taksit herhalde.

Bu arada @ardaalisahin hocam ötelemeyi otomatik mi yapıyor site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madman

Taksitle alacaklar için en iyisi teknolojix'e 9+3 taksit herhalde.

Bu arada @ardaalisahin hocam ötelemeyi otomatik mi yapıyor site?

hocam worldle 9 taksit seçiyorsun 3d ödeme sayfasından önce joker vadaa sayfası geliyor 3 seçenek var joker vadaa kullanmka istemiyorum,+3 taksit,+3 taksit ve 3 ay öteleme ben 3.sünü seçtim 12 taksit ve 3 ay ötelemeli oldu

• ben normalde bizde hesaplıdan alacaktım worlde 9 taksit yapıyordu ve de 7 tl kargo vardı 1068e geliyordu teknolojixde 12 taksit 1071e geldi kargo da ücretsiz daha iyi oldu aradım bugün kargolamam yapıcaz dediler

• Ben peşin aldığım için tanesi 1019+7 tl kargo axess yuzde 5 internet alışverişi ile 50 tl puan 976 tl'ye geldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.