Şimdi Ara

Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
5
Favori
28.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sunny at 14600 ve 14700 mstar işlemci kullanıyor bu firma hd 5000 deki sunplustan kat kat gelişmiş bir firma samsungun tedarikçisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskibirkurt ,

Bende bu cihazdan aldım. Bis key olayını sen denedin mi , düzgün çalışıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmany Juantorena -- 27 Ocak 2015; 14:03:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben n11 den 90 tl ye satin aldim. Kurulum taratma gerektirmedi. Kanal gecisleri cok iyi kendim tv icindeki uydu alicisini kullaniyorum nexti annem icin aldim goruntu kalitesinde sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: karakuş1

Yukarıda verdiğim link ten cihaz modeli seçip sıralı kanal listesi dosyayı indirip usb belleğe zip ten çıkarıp atinca
    Menü den sadece yazılım güncelleme ye basınca 2saniye sonra tüm kanallar eksiksiz sıralı olarak geliyor

Sadece TRT nin HD kanalları aramada çıkmıyor, nasıl düzeltecez.Sadece TRT nin HD kanalları aramada çıkmıyor, nasıl düzeltecez.
  • Arkadaşlar bu cihazda loop out var mı?
  • kanal geçişleri gayet iyi,görüntü güzel,fazla özelliği bulunmayan f/p bir cihaz
  • yeni ylazılım geldi ama malesef son yazılımla da görüntü yavaşlaması ve donma düzelmedi başka fark gören var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantay

yeni ylazılım geldi ama malesef son yazılımla da görüntü yavaşlaması ve donma düzelmedi başka fark gören var mı

ben 17 aralıkta çıkan versiyonu kurdum.Takılma problemleri düzeldi.Zaten donma problemiyle hiç karşılaşmamıştım.Bu arada 720p50hz de uydunun çıkışı.
  • bende donma sorunu hiç olmadı,görüntü kalitesi bir nebze düzeldi,kanal geçişleri her zaman gibi ortalamanın üstünde,bu cihazda fazla özellik yok ama fiyatı ve kanal geçişleri için alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

quote:

yeni ylazılım geldi ama malesef son yazılımla da görüntü yavaşlaması ve donma düzelmedi başka fark gören var mı

ben 17 aralıkta çıkan versiyonu kurdum.Takılma problemleri düzeldi.Zaten donma problemiyle hiç karşılaşmamıştım.Bu arada 720p50hz de uydunun çıkışı.

Hocam 1080i 50 hz de ondan mi oluyor acaba...

Bu arada babama verdim nextstarı. Kendime 104. TL kargo dahil. Beta mini hd 340 aldım çok iyi. Çok memnunum. Yaklaşık ayni fiyata daha iyi uydu tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

quote:

Hocam 1080i 50 hz de ondan mi oluyor acaba...

Bu arada babama verdim nextstarı. Kendime 104. TL kargo dahil. Beta mini hd 340 aldım çok iyi. Çok memnunum. Yaklaşık ayni fiyata daha iyi uydu tavsiye ederim

Arkadaşım 1080p60hz de izliyor onda da bir problem yok.Zaten standart hd lerin yayın çıkışı 1080i.Belki de sizin uyduya özel bir durum vardır ya da sinyal kesilip duruyordur anlık olarak.

• 1 ay önce aldım bende 99 liraya. Şuan çok memnunum. Güncel yazılım sürümü nedir?

• Usb'den film oynatıyormu bu cihaz?
  • Nextstar YE-5000 HD-CX in scart çıkışı var mı acaba? evde eski tüplü tv den var, onunla da kullanabileceğim bir uydu alıcısı almak istiyorum. Hem HDMI hem de Scart çıkışı var mı diye merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osaroz

quote:

Orijinalden alıntı: Fullmax45

87 liraya kargo dahil gitti gidiyordan sipariş ettim şu an için hd tv ye sahip değilim scart ile tv ye bağlıyacağım takınca hemen çalışır mı ek bi ayar yapmak gerekir mi kumanda dan v.s

Rca da ar kutunun içerisinden kablo da çıkıyor dışarıdan scart alıp bu kaloyu scarta scartı da tv ye bağlayabilirsiniz ama hdmi kalitesinde bir görüntü elde edeceğinizi zannetmiyorum

Bu next 5000 hd cx de scart çıkışı var mı kesin, fotodakinde? bana scartlı lazım
     Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: tawny eagle

Nextstar YE-5000 HD-CX in scart çıkışı var mı acaba? evde eski tüplü tv den var, onunla da kullanabileceğim bir uydu alıcısı almak istiyorum. Hem HDMI hem de Scart çıkışı var mı diye merak ediyorum?

scart çıkışı yok sadece hdmi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Dark Knight

1 ay önce aldım bende 99 liraya. Şuan çok memnunum. Güncel yazılım sürümü nedir?

http://www.nextdestek.com/Next-5000-HD-CX.html

güncel yazılım 17.12.2014
    kabal geçişleri aynı fiyat dilimindeki cihazlara göre çok iyi,fazla bir özelliği yok tam f/p ürün,şahsen memnunum
  • Merhaba arkadaşlar,

Star tv, tv8hd, fox hd kanalları şuan gitti.

Elinde güncel kanal listesi olan benimle paylaşabilir mi? ama next'in kanal düzeni değişmemiş şekilde olursa çok iyi olur :)
  • tawny eagle T kullanıcısına yanıt
    Bu modelin +scart girişlisi bulunmakta. Ben Gold'tan dün aldım. Kutusunda Digital HD Satellite Receiver diye geçer. Zaten kutusunun yanında scart girişi olduğu yazıyor. Bazı arkadaşlar tüplü tv'de hd yayınların açılmadığını belirtmiş ama güncelleme sonrası mı bilmiyorum ama tüm hd yayınları tüplü tv'de izliyorum. Tabii hd yayınlarının hakkı lcd ama yinede belirtmek isterim. Hiçbir güncelleme ya da yükleme yapmadım. Tüm kanallar dizili şekilde başta TRT HD olmak üzere Sadece Türksat üzerinden 2012 tane kanal bulunmakta. Bazı şifreli kanallar açılıyor. Yalnız içinden scart kablosu çıkmadı.

Fotoğraflarda power tuşu sanki ışıklı gibi duruyor. Işık yanıyor mu?
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım, scart çıkışı var evet. Scart kablo çıkmadı, onu ayrıca aldım ve aynen dediğin gibi hd kanallar var.Power tuşu ışıklı mı dikkat etmedim ya, eve gidince ilk iş ona bakayım.
    Ben de direk taktım kullandım ama kanal geçişleri yavaş, acaba güncelleme mi yapmam gerekiyor, senin nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.