Şimdi Ara

Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
28.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biss KEY nasıl ekleniyor biriniz anlatır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu cihazdan aldım kendisi uydudan güncel yazılımını yükleyebiliyor mu? biss emu nasıl yapacaz? veya yüklü mü geliyor? yazılımlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Herkese mutlu seneler dilerim
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    uydudan güncelleme yapmıyor
    resmi siteden son yazılımı ve emu keyleri usb den yükleyebilirsiniz
    mutlu yıllar

http://www.nextdestek.com/Next-5000-HD-CX.html
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 15.3.18 dosyasını indirdim rar dan çıkardım sonra cihaza takıp mı halledecez? emu için pasif konumda linki onu çözedim yardımcı olursanız sevinirim siz hangi yazılımı kullanıyorsunuz? bu sürümden de şikayet edenler olmuş! yazılım konusun da cihaz konusunda nedersiniz? pzt-salı elime ulaşacak çünkü ayrıca cihazı biraz araştırdım da sinyal sorunu kanal geç açma sorunu ses sorunu vs vs her yönden şikayetleri olmuş nedense hayırlısı bakalım umarım uğraştırmaz...
    İki ayrı lcd tv de iki tane next 5000hd kullanıyorum
    Rardan çıkartın usb ye dosya olarak atın makinenin usb porta takın
    Menüden kumandayla usb güncellemeye gelin
    Makineyi ilk taktığınızda zaten turksat tgks olarak gelecek ve emu fabrikasyon bildiğim kadarıyla acık
    Yazılım ve emu ard arda yukleyin yeter

Teşekkürler anladığım kadarı ile memnunsunuz cihazdan? sizde mi 15.3.18 sürümünü kullanıyorsunuz? cihazda tkgs olduğunu bilmiyordum neta 6400 de kullanıyorum memnunum
    Sitedeki en son sürümü kullanıyorum
    Geçen yıl fiyatı 80-100lirayken aldım
    Forumda memnun olmayanlar ama ben memnunum.iki tane aldım

Kanal geçişleri ağır değil.ona dikkat ettim alırken.next olduğu için bundan sonra yazılım çıkar diye düşünüyorum
    Makineden fazla bir beklentisi olmayanlar için ideal.f/p bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 2 Ocak 2016; 13:17:25 >
    İlk kumandasında çekim sorunu yaşadım ikincisinde sorun yok
    Daha sonra bir tanıdığa aldım onun kumandası da iyi çıktı
    Ayrıca tuneri iyi çekiyor.hd bir makine için fena değil işimi görüyor
    10yıl next 2000 kullandım işlemcisi hızlıydı iki lcd tv için bütçem yoktu pişman değilim bir yıldan fazla oldu 5000hd kullanıyorum.sorun yok

Anladım teşekkürler eski makinalar inanın şimdikilerin den çok daha iyidi... bende de emektar goldmaster var topfield tabanlıdır ıbm işlemcili ve samsung tunerlidir sd başarısı çok iyi olup sinyal çekim gücü mükemeldir çok hızlı ve stabil özetle taş gibi cihaz deriz ya hani aynen öyledir... arada bi anten kurmak ayar çekmek için kullanıyorum... bende neta 6400 var malum sti işlemcili daha önce redline ts7500 kullanmışlığım var o da sun plus işlemcili idi bana göre hd yayınlarda hiç bir farkları yok zaten kayda değer sd yayında kalmadı... biraz sıkıntıları olan bir cihaz gibi duruyor ya bakalım şanş... cihaz gelsin gözlemlerimi paylaşırım
    next 2000 harikaydı 2004-2014 kesintisiz 10yıl kullandım. sti işlemcili bir cihazdı
    hd makine olarak neta 6400 alacaktım ama sağlam çanak ayarı istiyormuş kullanıcı yorumlarını okudum vazgeçtim
    bende 60lık küçük digiturk çanağı ve 2li lnb var iki tane next 5000 hd çok iyi çekiyor,next 5000hd özelliksiz bir makina hd yayınları izlemek için ideal başka da özelliği yok
  • Bugün carrefour dan 79 tl ye aldım indirime girmiş almak isteyenler kaçırmasın.
  • 79 tl çok iyi fiyat bimekste bir ara 120liraydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl ye indrimli aldım derken valla 80tl çok iyi fiyat düşünenler kaçırmasın... geçen cihaz elime ulaştı cihazın tasarımı ve kumandası iyi menüsü fena değil görüntü performansını beğendim ancak; cihaza son yazılımı yüklememe rağmen 1080p@60 da görüntüde titreme yapıyor ve bu durum bariz görülüyor... devamın da kanal geçişleri zorlaşıyor ve takılıyor... cihazın işlemcisi ram ı fena değil ancak neden böyle yapıyor anlamadım... ama 1080i@50-60 da bu sorun olmuyor genel anlamda ben cihazı beğendim f/p ürünü denilebilinir
  • YE-5000 HD CX modeli ile 5000 HD CX+Plus modeli aynı cihazlar mı? Arasında ne fark var acaba?

YE-5000 HD CX:http://www.next.com.tr/tr/nextstar-ye-5000-hd-cx/863/urun-ozellikleri (512 MB DDR II Ram, 667MHz Sunplus işlemci)

5000 HD CX+Plus:http://www.next.com.tr/tr/next-5000-hd-cxplus/5278/urun-ozellikleri (512 MB SD Ram denmiş, neden SD? İşlemci belirtilmemiş?)

Plus modelinin daha üstün olması lazım değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parliamentaqua -- 16 Ocak 2016; 15:51:53 >

1080i 50 de kullanman lazım,1080p kanal geçişleri olmaz,
    hayırlı olsun güle güle kullan
  • Parliamentaqua P kullanıcısına yanıt
    cx plus yeni bir modele benziyor bende ilk defa gördüm
    Full hd tv ler için 1080p@60 en ideal giriş datası bu dur... yayınlar bu şekildedir veya değildir o bambaşka bir konudur.... bu aslında benim için iyade sorunu olurdu ancak cihazı arkdaşım aldı ben önce bir inceleyim ayar çekeyim diye aldım o zaman farkettim... ayrıca bura da buna benzer sorunlar daha önce sanırım yazıldı hatta cihazı aldırmadan önce incelediğimde bir den çok farklı yönlerde de sorunları vardı vs vs... ama ben bir tek bu eksikliğini gördüm onun dışında dediğim gibi cihazı genel olarak beğendim diyebilirim.... ama söyleyim cihazın 1080p@60 da bu hale gelmesi ciddi sorundur bence... ama arkadaşım bu işlerden hiç anlamaz normal kullanıcı işde... bende yazılımı yükledim kanal sıralamasını yaptım gittim baktım orada da aynı sorun oluyor dediğiniz gibi 1080i@50 de sorun olmuyor o şekilde ayarlarım cihazı bir kaç gündür sorunsuz kullanıyor...

• Merhaba cihazım açılmıyor cihazın ekranında 4 çizgi var ve öylece hareketsiz duruyor ne yapabilirim usb falan taktım hiç bir hareket yok yardımlarınızı bekliyorum.
  • bazı kanallarda görüntü kalitesi çok düşük önerisi olan var mı? bir de kumanda üzerinde tv kontrol tuşlarını ayarlayabilen oldu mu? 3 saniye boyunca vol+ ve vol- tuşlarına basılı tutun diyor yaptım ama bişey değişmedi
  • bu uydu alıcıdan almayı düşünüyorum elle biss giriliyor mu birisi bilgi verebilir mi giriliyorsa kısayol tuşları nedir acaba
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.