Şimdi Ara

Next YE-2000HD CX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, iptv özellikli ve kanal geçişleri de biraz hızlı bir uydu alıcı ararken "Next YE-2000HD" modelini buldum (mini olan yani internet machina olarak geçen) Ancak bundan 3 ay kadar önce aynı uydu alıcının kasalı modelini çıkartmışlar "Next YE-2000HD CX" olarak geçiyor. Firmayı arayıp sorduğumda tüm özelliklerinin birebir aynı olduğunu sadece kasalı model sevenler için çıktığını öğrendim. Şimdi bilgisi olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim şu; kasalı modeller (marka farketmeksizin) minilere göre daha mı kullanışlı, miniler ısınıp donma yapar da kasalılar yapmaz mı, kasalılar minilere göre daha mı fazla gider, her ikisinin de yazılım desteği aynı şekilde verilir mi? yazılım desteğinden kastım da çoğunluğun miniyi tercih etmesi nedeniyle kasalıya çıkan yazılım geliştirmeleri daha mı yavaş olur? çok sordum kusuruma bakmayın. Teşekkürler.

• ikisininde donanimi ayni hangisini istersen onu al yazilimlarida ayni yazilimlarida ayni veriyorlar ikisinede koyacak yer varsa kasali alin yoksa minix 2000 alin kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah senden razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.