Şimdi Ara

Next Minix Full HD BLACK II PLUS şifreli kanalları nasıl izlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
29.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bu uydu alıcısını aldık. İçinde baya şifreli kanallar var. Duyduğuma göre bunları izleyebilirmuşuz ama nasıl yapacağım bilemedim. Yardımcı olabilecek var mı?

• Emu Açma ve Fabrika Şifresi :

Tv İzleme modunda iken kumandadan PAGE tuşuna basıp 0000 tuşlanır ve ekranda ETKİN şeklinde bildirim çıkar,

BISS şifreli kanalların frekans bilgilerini INFO tuşu ile Düzenle seçeneği ilave edilmiştir. Düzenleme için F1 veya info tuşu ile yapılabilir.

Menü - Kurulum - EMULATOR kısmı aktif olur, buradan elle Key girişi de yapabilirsiniz.

Cihaza koyduğunuz bir şifreyi unutmanız yada cihazınızı fabrika ayarlarına almanız durumunda kullanmanız gereken MASTER ŞİFRE 9876
  • http://www.nextyazilim.com/indir/492/0/NEXT_MiNiX_HD_BLACK_II

Burada sifre dosyasinda bu cihaza ait softcam indir .winrardan cikar.usb at.cihaza usb den güncelle.

Yazilim ve keyleri usb den yuklersin
  • Uyfudan oto yazilim verilmiş
  • Merhabalar... bende de next Black 2 plus uydu alıcısı var. Geçenlerde yanlışlıkla 4A uydusunu listeden sildim. Sonra internetten bakarak tekrar ekledim. Arama yaptım 535 kanal buldu ama 4A uydusunu silmeden önce 651 kanal vardı. Ne yaptıysam aradaki 120 kanalı bulamadım. Ve şuanda Tkgs de güncelleme yapmıyor. Güncellenemedi uyarısı veriyor. Ne önerirsiniz ne yapsam bu tkgs düzelir? Alıcıyı fabrika ayarlarına sıfırlasam düzelir mi? Şimdiden teşekkür ederim
  • (12380 V SR:27500 FEC:3/4) Tp yi girin,kör-şebeke arama açık olarak taratınız.
  • Cevap için teşekkür ederim ama zaten bu değerler tkgs güncelleme listesinde var... Diğer söylediklerinizi de yaptım zaten. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım. Yeni baştan arama yaptım. 541 kanal buldu. Benim takıldığım nokta şu ben uyuduyu silmeden önce var olan 650 kanal neden şimdi eksik çıkıyor? Hoş hepsini izliyor muyuz tabi ki hayır... Ama bazen de orjinal yapımlar yayınlar çıkmıyor değil...
    NOT: fabrika ayarlarına dönünce tkgs düzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O1YILDIZ -- 13 Kasım 2017; 0:37:48 >
  • O1YILDIZ O kullanıcısına yanıt
    hotbird kanalları da eklenmiş olabilir belki.
  • Yok be üstad... Hotbird ayrı Türksat ayrı arama yapmıştım... Hotbird kanalları eklenince 1500 civarında kanal çıkıyor.
  • Aynı üründen aldım. Şifreli kanalları izleyemiyorum hatta fox tv hd sinyal yok diyor.

Softkey adında bişi indirip flash a attım kod düzenleyici den biss e tıklayıp güncelle dedim ama hiç değişiklik olmadı.

Bu konuda baya cahilim. Şu fox hd kanalları ve şifreli kanalları nasıl açacağıma yardımcı olabilir misiniz?
  • Merhabalar. Bende bu konuda bilgili değilim ancak sadece fox hd yayınını alamıyorsan sinyal kalitesi ile ilgili olabilir diye düşünüyorum. Çanak antenle milimlik oynamalar sayesinde çözebilirsin... Şifreli yayınlara gelince şuan bende 546 kanal var ve bunların yaklaşık 250 tanesi şifreli... Ve sanırım bu kanalları sadece biss anahtarı girerek izlenebilir hale getirmek pek mümkün değil. Forumda mutlaka bu işin allamesi olanlar vardır. Onlar da bu konuda güzel bi izahat yapsa bende sevinirim.
  • O1YILDIZ O kullanıcısına yanıt
    türksattaki şifreli kanalların hiçbiri açılmaz (eskiden Fox networks group kanalları açıyordu,12461 h 20800 frekansında tandberg keyle,artık benim bildiğim yok,olsa bile sürekli şifreler değişiyor,zor) next foruma bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 15 Aralık 2017; 20:2:31 >
  • Eyvallah kardeşim. Teşekkür ederiz...
  • ego37 kullanıcısına yanıt
    Hocam next black II s plus aldım. En güncel 2019 versiyona yükselttim problemsizce kontrol de ettim.

Softcamları verdiğiniz siteden uygun olanı yükledim. Onda da hata almadım.

Emu açılışını yapamadım aynı menüden 0000 girince hiçbir işlem olmuyor ama emu açık olmazsa k ey sayfası açılmazdı diye tahmin ediyorum.

Bunları yaptım fakat tanbrg işini bir türlü çözemedim. Başka önerebileceğiniz bir şey var mı?
  • Next yazilim sitesinden key ve yazlimi indirip gunceleyin
  • Türksattaki kanallar tanberg ile yeniden aktif
    Fox networks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 8 Eylül 2019; 21:22:41 >
  • bir yıl önce next 64 uydu aldım fakat şifreli kanallar bu gün kesildi ne yapabilirim

• mpala M kullanıcısına yanıt

şifreli kanalları izlemeye devam etmek istiyorsanız forever iks hizmetini güncelletmeniz gerekiyor bu işlem ücretli bir işlemdir.

1 yıllık 9 dolar 135 tl 'ye denk geliyor nextin kendi resmi web sitesinden yada next bayilerinden iks uzatabilirsin .

Next Minix Full HD BLACK II PLUS şifreli kanalları nasıl izlerimhttps://www.next.com.tr/
    64 Garanti Süresi Uzatma IKS Teknik Servis Hizmetleri Next
    https://www.next.com.tr/64-garanti-suresi-uzatma-iks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 8 Mayıs 2022; 15:36:12 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.