Şimdi Ara

Next-Meizu YE-M6 MP4 Player (PİYASADA) !! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
0
Favori
50.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulaklığın meizuya bağlanmış yerinin fotoğrafını buraya koyabilirmisiniz sizin kulaklıklar nasıl oturmuş bir görebilirmiyiz hem yeni alan arkadaşlara malumat olur.
  • Arkadaşlar ben de kardeşime aldım. YE-M6Sl aldım hepsiburadadan. Dün öğlen sipariş verdim bu sabah ulaştı elime. Alet güzel. Şimdi film yükleyeceğim. Kendi convertorı ile yapmaya çalıştım ama olmadı. Yani çevirmeye başlamıyor bile. Loli indiriyorum. Bakalım ne olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: scorpio9

Arkadaşlar ben de kardeşime aldım. YE-M6Sl aldım hepsiburadadan. Dün öğlen sipariş verdim bu sabah ulaştı elime. Alet güzel. Şimdi film yükleyeceğim. Kendi convertorı ile yapmaya çalıştım ama olmadı. Yani çevirmeye başlamıyor bile. Loli indiriyorum. Bakalım ne olacak.

Arkadaşlar loliyi yükledim. Türkçe dublajlı bir filmi çevirdim. Görüntü gayet güzel. Ses de PC'de açınca normal ancak playera atınca hiçbir şekilde anlaşılmıyor. Sanki bozuk bir dvd sesi gibi. Ne yapabilirim bu konuda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: **Azra**

Evet baştan aynı şeyi bende yaşadım fakat bu biraz farklı 2 milimlik fazla ileri gittiğinde ses gidiyor biraz geri çektiğimde geliyor böyle birşey.yani şimdilik ses gelmeyince oynatıyorum ses geliyor sonra daha büyük problem çıkarmı diye soruyorum.çünkü daha önceden telefonumda böyle bir şey yaşadım sonrakullanıcı hatası diye bana ödettiler yok yere, adi üretilmiş oysa...buda öyle olurmu diye endişeliyimde

asıl kulaklığın tam oturduğunda ses gelmesi lazım.. tam oturduğunda ses gelmiyor, biraz oynuyorum geri çekince geliyor diye bir şikayet varsa bilin ki orda temas problemi var.. önce başka bir kulaklıkla deneyin ondada aynı ise ürününüz kesinlikle arızalı demektir, geri yollayın bence..

quote:

Orjinalden alıntı: scorpio9

Arkadaşlar loliyi yükledim. Türkçe dublajlı bir filmi çevirdim. Görüntü gayet güzel. Ses de PC'de açınca normal ancak playera atınca hiçbir şekilde anlaşılmıyor. Sanki bozuk bir dvd sesi gibi. Ne yapabilirim bu konuda?

önceki sayfalara göz atarsan diğer kardaşların kullandığı programları deneyebilirsin.. yada ben virtualdub ı öneririm
    eğer başka converter larlada sorun yaratıyorsa firmware update ile hallolabilir belki..

• arkadaslar bende 4 gb sL version var...sarjm en fazla 8 saat gidiyor.az mı.?az sa ne yapabilirm_? simdiden tşk..
  • ne güzel....
    meizumda hiç video izleyemedim. Böyle yarım yamalak bile izleyemedim. çünkü kendi video converteri çalışmıyor,allok converter ile aviye çevirdim ama ne yazıkki onuda açmadı meizum.
    yokmu tam bir çözümü video sorunumun.
    Meizu m6 ile ilgili okunmadık sayfa bırakmadım tüm tarif edilenlerede uydum ama ne yazıkki sonuç hüsran.....
    Cihazdamı problem bendemi anlamadım gitti .
    filozofmu olmak gerekiyorki....? yada cihaz arızalımı....?
  • quote:

ne güzel....
    meizumda hiç video izleyemedim. Böyle yarım yamalak bile izleyemedim. çünkü kendi video converteri çalışmıyor,allok converter ile aviye çevirdim ama ne yazıkki onuda açmadı meizum.
    Meizu m6 ile ilgili okunmadık sayfa bırakmadım tüm tarif edilenlerede uydum ama ne yazıkki sonuç hüsran.....

Sizin player'da sorun var sanırım.. Loli converter'la avi'ye çevrilen videolar sorunsuz izleniyor.. Bir de kulaklık girişinde sorun olduğuna göre;en iyisi servise gönderip,değiştirmek..

• quote:

ne güzel....

Ben de ikinci program olarak dediğim gibi loli ile çevirdim ancak cihaz video yu görmesine rağmen açmadı. Açar gibi yapıp açmıyor. Öncekinde en azından ses kötü de olsa göstermişti.. Enteresan gerçekten. Ne yapsam ki acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: frux

quote:

ne güzel....

Sizin player'da sorun var sanırım.. Loli converter'la avi'ye çevrilen videolar sorunsuz izleniyor.. Bir de kulaklık girişinde sorun olduğuna göre;en iyisi servise gönderip,değiştirmek..

SAĞOLASINIZ ARKADAŞLAR BİLİNÇLENDİREREK GÖSTERDİĞİNİZ DESTEK SAYESİNDE 3 GÜNLÜK MEİZUMU GERİ KARGOLADIM BAKALIM NE OLACAK...? ONA ALIŞMIŞTIM...

• Aranızda Deneyen Varmı Almayı Düşünüyorumda Değer mİ?
  • Beyler ben DivXEncoder Programı ile altyazıyı filme entegre ediyorum, sonra da Format Factory programı ile M6 için uygun formata çeviriyorum. Ses ve görüntü çok iyi oluyor, hiçbir problem yok tavsiye ederim. Loli ve Cd deki çevirici programlar beş para etmez. Cd den çıkan program bazı çözünürlükteki videoları çevirmiyor. Loli ise, tam ekran yapmak için videoyu yanlardan kırpıyor. Ama format factoryde böyle bi problem yok. video sitesinden klip indiriyorum, çevirip atıyorum. yolculukta müzik dinlerken klibini de izliyorum. Bu arada kaçırdığım dizi ve tv programlarını indirip, minibüste izlemek de ayrı bi keyif oluyor. Son zamanlarda acayip zamlanmış fiyatlar. Allahtan zamanında almışız (4gb 106 TL). Herkese iyi günler.
  • arkadaşlar bu cihazdan bende aldım ama bunun dik olan şeklini yaklaşık bi 6 ay kullandım ve şimdi birden ekranda şu ibare çıktı

no resourece!
    upgrade resourece again!

ne yapmam gerekiyor bu durumda yardımcı olur musunuz
  • dr.alphi ye mesaj at, ya da meizu kullanıcı portalına gel dh meizu diye arat çıkar.

servislik bişi olacağını sanmam, öyle olursa bile servis değiştirir.
  • olay basit hocam :D rabincim referansım olduğun için ayrıca teşekkürler

hemen imzamdaki linkten firmware arşivine girip uygun olan firmware dosyasını çekiyorsun

osnra zip le sıkıştırılarn dosyanın içindeki resource.bin ya da resource .cgi olması lazım onu meizunun içine atıp aletini kapayıp baştan açıyorsun.... ama unutma resource dosyasını at sadece
  • hay allah razı olsun hocam ya sağolasın
  • arkadaşlar next ye-m6sl nin kendi kulaklığı bozuldu. ben bunu hb den almıştım. garanti için oraya göndermeden ankara'da gidebileceğim bir yer var mı? ayrıca kulaklığı değiştirirler mi? bu ürün için tavsiye ettiğiniz kulaklık var mı?

yardımlarınız için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

arkadaşlar next ye-m6sl nin kendi kulaklığı bozuldu. ben bunu hb den almıştım. garanti için oraya göndermeden ankara'da gidebileceğim bir yer var mı? ayrıca kulaklığı değiştirirler mi? bu ürün için tavsiye ettiğiniz kulaklık var mı?

servis kitapçığında mutlaka bir servisi vardır. olmadı internet sitesinden next ile temasa geçmek de işe yarayabilir. kulaklık garantilimidir, değiştirirler mi bilemem ama tüm parçaları garanti kapsamında olduğuna göre değiştirimeleri gerekir. dinlediğiniz müzik tarzını söylerseniz kulaklık tavsiyesinde bulunabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabindranath

quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

arkadaşlar next ye-m6sl nin kendi kulaklığı bozuldu. ben bunu hb den almıştım. garanti için oraya göndermeden ankara'da gidebileceğim bir yer var mı? ayrıca kulaklığı değiştirirler mi? bu ürün için tavsiye ettiğiniz kulaklık var mı?

servis kitapçığında mutlaka bir servisi vardır. olmadı internet sitesinden next ile temasa geçmek de işe yarayabilir. kulaklık garantilimidir, değiştirirler mi bilemem ama tüm parçaları garanti kapsamında olduğuna göre değiştirimeleri gerekir. dinlediğiniz müzik tarzını söylerseniz kulaklık tavsiyesinde bulunabiliriz.

müzik tarzım yoktur ama baslı müzikleri severim. ayrıca örnek vermek gerelirse duman, çilekeş, düş sokağı sakinleri vb. gibi grupların müziklerini de severim. misal çilekeşin çilekeş (ardıma hiç bakmadan) şarkısını son ses dinlemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 27 Mart 2009; 9:12:42 >

• mrb ben ---ŞAFAK M6SL020110090269--- Seri nolu cihazı yeni aldım(2hafta) ve cihazda playlist yaptığımda takılmalar ve donmalardan sonra siyah ekranla birlikte tutuklulukla yaşıyorum alalı 1 ay oldu ve pil performansı olarak video izlemediğime rağmen 6-7 saati geçmiyor.(ses düzeyi 30) ve aldığımın 2. haftası bilgisayar cihazı bazen görüp bazen görmemeye başladı:(:( cihazdan tam verim alamadım ve kutudan ilk aldığımda askılık aparatı çıkmadı:(:( kulaklık ise MEİZU MARKALI değildi isim yazmıyordu:(:(

özetle;Cihazı ----xxxxxx yerden ----garanti belgesiyle birlikte bugün gönderdim ve değiştirilmesini önemle arz ederim şimdiden Teşekkür ederim...

Diyerek yolladım: acaba akibeti ne olur lütfen yardımcı olun............... DONANIMHABER SAKİNLERİ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_technosoft -- 28 Mart 2009; 18:32:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tuturuk

quote:

Orjinalden alıntı: SSERKAN78

Ankara için radyo listesini next muzzue için hazırladım, kullanmak isteyen varsa. listeyi notdefterine kopyalayıp FM.INI adıyla kaydedip sonra mp4 ün sistem dosyasına atıp radyo menüsünden harici listeyi seçiyoruz.Radyo dinlerken ismiyle geliyor.
    [FM]
    CH00 = 08880,Show Radyo
    CH01 = 08920,Dost FM
    CH02 = 09020,Dunya Radyo
    CH03 = 09080,Super FM
    CH04 = 09120,TRT Radyo 3
    CH05 = 09180,Radyo Hedef
    CH06 = 09270,Radyo Ses
    CH07 = 09310,Radyovizyon
    CH08 = 09330,TRT Radyo 1
    CH09 = 09420,Radyo Birlik
    CH10 = 09450,Polis Radyosu
    CH11 = 09510,Mavi Radyo
    CH12 = 09530,SlowTurk
    CH13 = 09550,Polis Radyosu
    CH14 = 09600,Radyo Ostim
    CH15 = 09660,Yanki FM
    CH16 = 09690,Radio Night&Day
    CH17 = 09720,Metro FM
    CH18 = 09750,Radyo Klas
    CH19 = 09770,Radyo Tatlises
    CH20 = 09800,Radyo Imaj
    CH21 = 09840,Best FM
    CH22 = 09880,FENOMEN
    CH23 = 09910,Can Radyo
    CH24 = 09950,Capital Radio
    CH25 = 09980,Kiss FM
    CH26 = 10000,Power FM
    CH27 = 10030,Super Sov FM
    CH28 = 10050,Radyo On
    CH29 = 10110,Radyo Mega Site
    CH30 = 10150,Number One FM
    CH31 = 10180,Radyo 5
    CH32 = 10200,Aşk Fm
    CH33 = 10240,Kral FM
    CH34 = 10280,TRT Radyo 3
    CH35 = 10310,Radyo ODTU
    CH36 = 10400,Radyo D
    CH37 = 10440,TGRT FM
    CH38 = 10470,Radyo Pop
    CH39 = 10490,Moral FM
    CH40 = 10530,Alem FM
    CH41 = 10560,TRT-FM
    CH42 = 10600,Radio Mydonose
    CH43 = 10650,Radyo Baskent
    CH44 = 10710,Radyo Ekin
    CH45 = 10780,TRT Radyo 1

BUNUN KOCAELİ İÇİN DE YAPAR MISINIZ LÜTFEN:):):):):):)yaaa

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.