Şimdi Ara

Next-Meizu YE-M6 MP4 Player (PİYASADA) !! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
0
Favori
50.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar m6 sL version kullanıyorum..yaklasık 6 aydır kullanıyorum..volüm en fazla 10 da dinliyorum,ısık en kısıkta ve sürekli M tusuna uzun basıyorum muzik dinlerken..tas çatlasa 6 saat gidiyo gitmiyo.ilk geldigindede max. 8 saat gidiyordu.ne yapmalıyım?? servise versem ücretsiz pil degiştirirlermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim erkan

arkadaşlar m6 sL version kullanıyorum..yaklasık 6 aydır kullanıyorum..volüm en fazla 10 da dinliyorum,ısık en kısıkta ve sürekli M tusuna uzun basıyorum muzik dinlerken..tas çatlasa 6 saat gidiyo gitmiyo.ilk geldigindede max. 8 saat gidiyordu.ne yapmalıyım?? servise versem ücretsiz pil degiştirirlermi?

Kesinlikle pilinde sorun var.. Meizu'nun pili 3.7 Volt-700mAh'dir.. en kısa zamanda servise göndermelisin..
    Ben de 5 aydır kullanıyorum;volum >25-30 arası dinlerim ve bir çok kere test ettim rahatlıkla 20-23 saati buluyorum...
  • Arkadaşlar Meizu'nun m3 versiyonunu kullanan varmı aramızda acaba? Eğer ses kalitesi konusunda bir fark yoksa fiyat konusunda çok uygun.

Next-Meizu YE-M6 MP4 Player (PİYASADA) !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim erkan

arkadaşlar m6 sL version kullanıyorum..yaklasık 6 aydır kullanıyorum..volüm en fazla 10 da dinliyorum,ısık en kısıkta ve sürekli M tusuna uzun basıyorum muzik dinlerken..tas çatlasa 6 saat gidiyo gitmiyo.ilk geldigindede max. 8 saat gidiyordu.ne yapmalıyım?? servise versem ücretsiz pil degiştirirlermi?

Kesinlikle pilinde sorun var.. Meizu'nun pili 3.7 Volt-700mAh'dir.. en kısa zamanda servise göndermelisin..
    Ben de 5 aydır kullanıyorum;volum >25-30 arası dinlerim ve bir çok kere test ettim rahatlıkla 20-23 saati buluyorum...

ya versiyondan mı farkediyor acaba ?seninki sL mi sP mi?

• Çok saolun bu resouce.bin dosyasını iyiki paylaştınız DH herzaman 1 adım önde
  • arkadaşlar bende de aynı üründen var ama şarkı sözlerini göremiyorum nasıl görebilirim şarkıya sağ tıkla şarkı sözü kısmına ekliyorum sözleri fakat mp4 de nasıl gözükecek yardımcı olursanız sevinirim
  • next meizu efsane oldu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal312 -- 3 Eylül 2009; 22:39:45 >
  • efsane olacak bi ürün değil ama f/p oranında rakipsiz,herkese tavsiye ederim
  • Acaba şu an en ucuz 8 GB modelini sıfır olarak nereden alabilirim?
  • arkadaslar bendede yeşil ekran sorunu var.şu linklere bi el atsanızda düzeltsem :S
  • arkadaşlar nihayet 8GB M6SL model mp4 playerım geldim. ancak iki tane sorun var. ilki ekran aydınlatma kapanması çalışmıyor. 2 sn de ayarlasam 5 sn de , ekran ışığı kapanmıyor. ayrıca cihaz kapalıyken play tuşuna basarsam ekran yarım saniyeliğine açılıp kapanıyor. basıp çeksem de basılı bıraksam da ürünün ilk önce ekran ışığı gidip geliyor. bu sorunları benden başka yaşayan var mı?
  • Firmwire nasıl yapılıyor anlatabilecek var mı? Aradım aradım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifo

Meizu'lar çok kaliteli playerlar helal olsun next'e getirmiş birinin getirmesini bekliyordum uzun zamandır.
    Umarım makul fiyatlarda olur.
    Ses kalitesi: Cowon D2, Iriver Clix ayarında.
    Kullandığı lcd samsung.

arkadaşlar bu mp3 ipoddan ? sony a serisinden falan yüksek ses ve kaliteli ses verirmi?ayrıca bu arkadaşın ddediği şey dorumudur ? cidden cowon d2 ve ırıwer gibi ses klaitesi ve yüksekliğinemi sahiptir ?
  • Next meizu m6 sl var bende. Usb şarj kablosunu kaybettim. Nerden temin edebilirim şarj kablosunu? Nasıl şarj edebilirim cihazı?
  • standart mini usb zaten heryerde bulabilirsin herhangi bir bilgisayar yada elektronik malzemeleri satan yere git 1-2tl filandır fazla isterse başka yere git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rstm -- 28 Aralık 2009; 0:42:30 >
  • arkadaşlar sonunda bende o yeşil hatayı almış bulunmaktayım, ekranda No Resource! Please Upgrade Resource Again! yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? elinde Firmwaresi varsa sl için buraya yükleyebilirmi rica etsem? Detaylı olarak nereye atıcağımıda söylerseniz çok makbule geçer sanırım usb yapıyorsunuz. Böyle tıkandım ben yardımcı olucak arkadaşlara minnettar kalırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelmaSanda91 -- 24 Nisan 2012; 19:19:59 >
  • next meizu mu satıyorum almak isteyenler varsa irtibata geçsinler. sorunsuz çalışıyor ama görüntüsü biraz kötüleşti malum 5. yılına girecek ama ilk sene kullandım o kadar 4 senedir yerinde duruo çekmecede. 172 tl gibi bi fiyata almıştım hb den 85tl ye satıyorum ciddi olan varsa pazarlık yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattinnn

next meizu mu satıyorum almak isteyenler varsa irtibata geçsinler. sorunsuz çalışıyor ama görüntüsü biraz kötüleşti malum 5. yılına girecek ama ilk sene kullandım o kadar 4 senedir yerinde duruo çekmecede. 172 tl gibi bi fiyata almıştım hb den 85tl ye satıyorum ciddi olan varsa pazarlık yapılır.

Son fiyatınız nedir? kaç gb? durumu nedir cihazın ?
  • Selam bu ürünü bu tarihlerde kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.