Şimdi Ara

Next,Atlanta,Hiremco!!! Son karar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
12.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler cevap için, Tv ayarlarında yapacak fazla birşey yok Philips 8000 serisi SD yayınları zaten HD gibi yapıyor ama Chipbox da işe yaramadı :)
  • bende atlanta hd box t tuslu modelle aranıza katılmıs oldum henuz deneme fırsatım olmadı fatihmc adlı uyeden aldım bakalım goruslerimi kullandıktan sonra burdan paylasırım umarım memnun kalırım kalmazsam baska modelle degistirebilirim dimi fatih :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

bende atlanta hd box t tuslu modelle aranıza katılmıs oldum henuz deneme fırsatım olmadı fatihmc adlı uyeden aldım bakalım goruslerimi kullandıktan sonra burdan paylasırım umarım memnun kalırım kalmazsam baska modelle degistirebilirim dimi fatih :D

tesekkur edıceksınız hocam hayırlı olsun

buarada mng bu kısta bayagı hızlı cıktı dımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

bende atlanta hd box t tuslu modelle aranıza katılmıs oldum henuz deneme fırsatım olmadı fatihmc adlı uyeden aldım bakalım goruslerimi kullandıktan sonra burdan paylasırım umarım memnun kalırım kalmazsam baska modelle degistirebilirim dimi fatih :D

valla fatih bey 1 gun sonra degil 2 gun sonra eve ulasmıs henuz deneme sansım olmadı baska sehirdeyimm yarın deneyip sonucu yazarım burdan

• quote:

quote:

quote:

valla fatih bey 1 gun sonra degil 2 gun sonra eve ulasmıs henuz deneme sansım olmadı baska sehirdeyimm yarın deneyip sonucu yazarım burdan

deneyimlerinizi 4 gözle bekliyorum :)

• Atalanta diyorum baskada bisey demiyorum 10 numara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlanta Shine Hd Box ( CI ve Smart kart girişli) + HDMI kablo hediye tavsiye ediyormusunuz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİFO77

Atlanta Shine Hd Box ( CI ve Smart kart girişli) + HDMI kablo hediye tavsiye ediyormusunuz arkadaşlar ?

selam hayır hdbox modelini tavsiye ederim

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-T-Tuslu-2013-hdmi-Kablo-Ve-Ip-Tv-Uyumlu__isp10122509
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SİFO77

Atlanta Shine Hd Box ( CI ve Smart kart girişli) + HDMI kablo hediye tavsiye ediyormusunuz arkadaşlar ?

selam hayır hdbox modelini tavsiye ederim

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-T-Tuslu-2013-hdmi-Kablo-Ve-Ip-Tv-Uyumlu__isp10122509

Selamlar Fatih bey,
    Bahsettiğiniz Atlanta-Hdbox'ın işlemcisi hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    Cccam,pvr,kart girişi vb.özelliklerini göz ardı edersek görüntü kalitesi açısından NETA 6400 ile bir karşılaştırma yapabilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• daywalker123 D kullanıcısına yanıt
    a.selam
    ozelıkleri cıkarsakta atlanta hdbox donanım olarak agır basar,,
    atlanta da sharp tuner var sınyal sorunuyapmaz yazılım coktu gocem sorunu yok
    atlanta da arıza sorunu yok ,optık ve yuv cıkıs ıle ses sıstemıne bagla
    flashı tak vıdeo seyret kaydet kanal yedekle vsvs

orta üst segmentte atlantaya rakıp yok ancak 800-900 tllık cıhazlar yarısabılır..

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Güzel detay veriyorsunuz, Türkiyede klon cihazlarıda saymalısınız hepsi kasa haric yedek parça olarak Türkiyeye giriş yapıyor ve Kasalanıp cihazlar satılıyor, veya Çinde farklı bir isimde örnek Dreambox ürettiriliyor ve Gümrük detayından kaçırılıyor ve 30 Dolarlık ürün 200 dolar oluveriyor !

Konuya neden yazdım, Arkadaşım Teledünya üyeliğini iptal ettirmiş engelli olduğu içinde cihazı görüp seçme şansı yok ve bir mağazadan ürünü internetten almis nextminix diye traji komik bir cihaz anllatığı kadarıyla, ve ürünü iade etmiş aynı firma bu seferde next 1800 full hd tam markasını yazamamış olabilirim getirmiş ve kurmuş ıvır zıvır bir sürü detay ile Adam zaten kalp nakli bekliyor sinir edip gitmişler !

1 bucuk ay sonra Türkiyeye gelicem cihaz aldım sayılır ya Kathrein veta technisat cihazlar Türkiyede 1000 lira üzeri ben hangisini alırsam alayım ortalama 800 lira daha ucuza getirmiş olucam !

Başta dediğim gibi, bakıyorum her kes bir cihaz öneriyor gördüğüm kadarıyla okuduğum kadarıyla Türkiyede satılanların %99 net olarak problemli cihazlar bu abartılı bir oran değildir, kalan %1 bölüm ise Technisat, Kathrein veya başka marka cihazlara ait alınabilecek kasite fakat bu cihazlarında belli serileri haricindekiler 5 para etmez !

Sizleri okudum, bu işlerden anlıyorsunuz belli tek eksik cihazların profosyonel tanıtımlarını neden yapmıyorsunuz?

Herkes kazandığı yani firmdan aldığı komisyon ve kazanca göre saçma sapan bir cihazı alın diyebiliyor Avrupada ise bunu kimse diyemiyor çunki profosyonel test sonuçları var ve çöp kurnaz firmlar asla Milleti kandıramıyorlar, Türkiyede ise tam tersi 5 kuruş etmez cihazları üretip 100 Euroya satıyorlar, yahu 100 Euroya bir Araştırın Avrupada ne cihazlar satılıyor ve Türkiyede satılan 1 tane cihazı göremessiniz !

Cihaz arayanlara tavsiyem, en azından cihazı alırken Avrupada bir taratın, satılmıyorsada boş verin gitsin bilin ki o cihaz fason çin toplaması 30 doları geçmeyen bir tuaf makinedir ötesi olabilirmi asla olmaz olur diyende yalan söyler !

Sizin gibi anlayan Arkadaşlar ne diyor aslında net bir detayı bilerek yada bilmeyerek zaten bu cihazların 5 para etmediğini net olarak söylüyorsunuz, firma durdukça garanti ve destek alırsınız, bunun manası çok ama çok nettir bu cihaz korsandır ve hiç bir şekilde garantisi ve servis desteği yoktur !

Cihaz arıza yaptı servis bakmıyor kime şikayet edeceksiniz? Edin bakalım ne oluyor BTk veya Tüketici gov.tr şikayeti kabul etti mahkemelik oldunuz, siz zaten en başından suçu işlemisiniz, cihazınıza baksalar tamamen suç dolu illegal serverler illegal ücretli kanal paylaşımları ile elinizde bomba ile mahkemeye çıkıyorsunuz!

Cihazı satanlarla konuştum, tüm sitelerde illegal paylaşım yok deniyor ama firma ile samimi olduğunuzda net olarak illegal Türkiyedeki digital firmaların digiturk-dsmart kanallarını satıyorlar !!!

Böyle oluncada bakıyorsunuz Dünyadaki en bol model seçeneği Türkiyede, kim neyi alacak yada cihaz nedir bilmiyor tanıtımlara bakıyorsunuz her üreticinin yüzlerce güncellemesi yazılımı dolu, cihazı piyasaya sürüyor yanında en az 5 tanede yazılım internet üzerinden indirin kurun ibaresi !

Yahu sen cihazı madem satıyorsun, madem ki cihazından bu kadar eminsin full yazılımlarını neden orjinal yükleyip niye satmıyorsun ve ekliyorsun yazılım kaynaklı sorunlar servis dışıdır satarekn Adam ekdni cihazını servis dışı bırakıyor üstü kapalı Garantsiz ürün satıyor !

Sizlerin net olarak cihazların performansını anlatan şemalı tanıtımlar yapmanız gerekli sanıyorum hepinizin mesleği bu recivier satışları, hem siz kazanırsınız hmde gerçek kalite satan firmalar kazanır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 6 Eylül 2013; 7:13:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Güzel detay veriyorsunuz, Türkiyede klon cihazlarıda saymalısınız hepsi kasa haric yedek parça olarak Türkiyeye giriş yapıyor ve Kasalanıp cihazlar satılıyor, veya Çinde farklı bir isimde örnek Dreambox ürettiriliyor ve Gümrük detayından kaçırılıyor ve 30 Dolarlık ürün 200 dolar oluveriyor !

Konuya neden yazdım, Arkadaşım Teledünya üyeliğini iptal ettirmiş engelli olduğu içinde cihazı görüp seçme şansı yok ve bir mağazadan ürünü internetten almis nextminix diye traji komik bir cihaz anllatığı kadarıyla, ve ürünü iade etmiş aynı firma bu seferde next 1800 full hd tam markasını yazamamış olabilirim getirmiş ve kurmuş ıvır zıvır bir sürü detay ile Adam zaten kalp nakli bekliyor sinir edip gitmişler !

1 bucuk ay sonra Türkiyeye gelicem cihaz aldım sayılır ya Kathrein veta technisat cihazlar Türkiyede 1000 lira üzeri ben hangisini alırsam alayım ortalama 800 lira daha ucuza getirmiş olucam !

Başta dediğim gibi, bakıyorum her kes bir cihaz öneriyor gördüğüm kadarıyla okuduğum kadarıyla Türkiyede satılanların %99 net olarak problemli cihazlar bu abartılı bir oran değildir, kalan %1 bölüm ise Technisat, Kathrein veya başka marka cihazlara ait alınabilecek kasite fakat bu cihazlarında belli serileri haricindekiler 5 para etmez !

Sizleri okudum, bu işlerden anlıyorsunuz belli tek eksik cihazların profosyonel tanıtımlarını neden yapmıyorsunuz?

Herkes kazandığı yani firmdan aldığı komisyon ve kazanca göre saçma sapan bir cihazı alın diyebiliyor Avrupada ise bunu kimse diyemiyor çunki profosyonel test sonuçları var ve çöp kurnaz firmlar asla Milleti kandıramıyorlar, Türkiyede ise tam tersi 5 kuruş etmez cihazları üretip 100 Euroya satıyorlar, yahu 100 Euroya bir Araştırın Avrupada ne cihazlar satılıyor ve Türkiyede satılan 1 tane cihazı göremessiniz !

Cihaz arayanlara tavsiyem, en azından cihazı alırken Avrupada bir taratın, satılmıyorsada boş verin gitsin bilin ki o cihaz fason çin toplaması 30 doları geçmeyen bir tuaf makinedir ötesi olabilirmi asla olmaz olur diyende yalan söyler !

Sizin gibi anlayan Arkadaşlar ne diyor aslında net bir detayı bilerek yada bilmeyerek zaten bu cihazların 5 para etmediğini net olarak söylüyorsunuz, firma durdukça garanti ve destek alırsınız, bunun manası çok ama çok nettir bu cihaz korsandır ve hiç bir şekilde garantisi ve servis desteği yoktur !

Cihaz arıza yaptı servis bakmıyor kime şikayet edeceksiniz? Edin bakalım ne oluyor BTk veya Tüketici gov.tr şikayeti kabul etti mahkemelik oldunuz, siz zaten en başından suçu işlemisiniz, cihazınıza baksalar tamamen suç dolu illegal serverler illegal ücretli kanal paylaşımları ile elinizde bomba ile mahkemeye çıkıyorsunuz!

Cihazı satanlarla konuştum, tüm sitelerde illegal paylaşım yok deniyor ama firma ile samimi olduğunuzda net olarak illegal Türkiyedeki digital firmaların digiturk-dsmart kanallarını satıyorlar !!!

Böyle oluncada bakıyorsunuz Dünyadaki en bol model seçeneği Türkiyede, kim neyi alacak yada cihaz nedir bilmiyor tanıtımlara bakıyorsunuz her üreticinin yüzlerce güncellemesi yazılımı dolu, cihazı piyasaya sürüyor yanında en az 5 tanede yazılım internet üzerinden indirin kurun ibaresi !

Yahu sen cihazı madem satıyorsun, madem ki cihazından bu kadar eminsin full yazılımlarını neden orjinal yükleyip niye satmıyorsun ve ekliyorsun yazılım kaynaklı sorunlar servis dışıdır satarekn Adam ekdni cihazını servis dışı bırakıyor üstü kapalı Garantsiz ürün satıyor !

Sizlerin net olarak cihazların performansını anlatan şemalı tanıtımlar yapmanız gerekli sanıyorum hepinizin mesleği bu recivier satışları, hem siz kazanırsınız hmde gerçek kalite satan firmalar kazanır !

Selamlar,

Ben sektör içerisinden biri değilim. Yurtdışında yaşıyorum. İşlerimden fırsat buldukça, hobimi devam ettirmeye çalışıyorum. Yine fırsat buldukça, edindiğim tecrübeler ışığında forumdan yardımcı olmaya çalışıyorum.

Digital - analog uydu cihazları zamanından beridir, uyduculuk hobimdir. Yaklaşık 15 yıl.

Uydu ekipmanlarına her yıl ortalama 300 dolar harcama yaparım. Yaptığım harcamalar bana herhangi bir şekilde, ekonomik getiri sağlamamaktadır. Sadece hobi işte... Şu ana kadar yaptığım harcamalar ile son model otomobil alınırdı.

Herneyse... Makalenizde, benim nick'imi alıntıladığınız için açıklama yapmaya ihtiyaç hissettim.

Vakit ayırıp geçmiş mesajlarımı inceleyebilirseniz, kendiniz için en doğru cihazı edinebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Kendim için cihaz aramıyorum, Türkiyede şuan sataılan serilerin hiç birsinide almam açıkcası, sizin gibi yurt dışında yaşayan biriyim, konuya yazma sebebim farklıydı !

Darılmasanız konu size sataşma değil fakat sizin gibi cihazları yorumlayın anlattıkların anlaşılan tek şey hiç bir cihaz alınmaz yani forumda İnsanların sordukları cihazlar !

Yazılarınızda bahsettiğiniz daha doğrusu denk geldiğim konuda Çin işlemcili cihazları genelde yazıyorsunuz !

Çin işlemci diyorsunuz bunların Avrupaya girişi bile yasak, gümrükten içeri sokamassınız bu işlemcileri cihazdan değil işlemciden bahsediyorum, gümrük yanınızda el koyar çöpe atar bu kadarda kesin gümrük kuralları var kırmızı gümrük meselesi kısaca !

Birde %100 Türk malı deniyor bunu hiç anlayamıyorum, Çin işlemcili bir cihaz nasıl %100 malı oluyor, Arçelik, Grundig, Beko denilebilir en azından Ulusal markalar ve kendi üretim tesislerine sahipler, Grundig yeni nesil hd recivierlarda İspanyada fazlası ile tutuluan seriler haline geldiler !

Bakıyorum Türkiyede Grundig recevierlar hakkında en ufak yazı yok, sebebide belli satıcılara bu firmların en ufak prim ve taviz vermemeleri !

Burdan okuyan Arkadaşlar var ise, 150-250 lira saçma sapan Çin mallarına vereceğinize Grundig mini recevierlar alın fiyatlarına baktım full hd Çin malı olmayan işlemcili cihaz 140 lira !

Grundig serilerini gördüm satıştalar, Arçelik halen üretiyormu bilmiyorum bence HD recivier alacaksanız Grundig serilerine bakmadan almayın data girşine kadar kart desteğine kadar sorunsuz cihazlar !

En azından karşınızda net ve muhatap olacağınız firma ve servis olur !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 6 Eylül 2013; 11:38:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Kendim için cihaz aramıyorum, Türkiyede şuan sataılan serilerin hiç birsinide almam açıkcası, sizin gibi yurt dışında yaşayan biriyim, konuya yazma sebebim farklıydı !

Darılmasanız konu size sataşma değil fakat sizin gibi cihazları yorumlayın anlattıkların anlaşılan tek şey hiç bir cihaz alınmaz yani forumda İnsanların sordukları cihazlar !

Yazılarınızda bahsettiğiniz daha doğrusu denk geldiğim konuda Çin işlemcili cihazları genelde yazıyorsunuz !

Çin işlemci diyorsunuz bunların Avrupaya girişi bile yasak, gümrükten içeri sokamassınız bu işlemcileri cihazdan değil işlemciden bahsediyorum, gümrük yanınızda el koyar çöpe atar bu kadarda kesin gümrük kuralları var kırmızı gümrük meselesi kısaca !

Birde %100 Türk malı deniyor bunu hiç anlayamıyorum, Çin işlemcili bir cihaz nasıl %100 malı oluyor, Arçelik, Grundig, Beko denilebilir en azından Ulusal markalar ve kendi üretim tesislerine sahipler, Grundig yeni nesil hd recivierlarda İspanyada fazlası ile tutuluan seriler haline geldiler !

Bakıyorum Türkiyede Grundig recevierlar hakkında en ufak yazı yok, sebebide belli satıcılara bu firmların en ufak prim ve taviz vermemeleri !

Burdan okuyan Arkadaşlar var ise, 150-250 lira saçma sapan Çin mallarına vereceğinize Grundig mini recevierlar alın fiyatlarına baktım full hd Çin malı olmayan işlemcili cihaz 140 lira !

Grundig serilerini gördüm satıştalar, Arçelik halen üretiyormu bilmiyorum bence HD recivier alacaksanız Grundig serilerine bakmadan almayın data girşine kadar kart desteğine kadar sorunsuz cihazlar !

En azından karşınızda net ve muhatap olacağınız firma ve servis olur !

Ülke olarak Çin'in kendi milli üretimi işlemci bulunmamaktadır... Henüz ! Yani uydu cihazlarında kullandığı bir işlemci (chip) bulunmamaktadır.

Uydu cihazlarında kullanılan işlemcilere verilen iki temel görev vardır. Scaling(ölçekleme) ve Deinterlacing( kısaca bindirme diyelim )... İşte bazı marka/model işlemciler bu temel görevi nefaseti ile yapamadığı için, uydu cihazının ürettiği görüntü kalitesi de vasat olmaktadır.

Forum mesajlarımda cihazları, genelde bu noktadan hareketle incelemeye tabi tutarım. İncelediğim bir kaç işlemci marka ve modelini örnek vererek bu hususu somutlaştırmam gerekirse;

* ALI işlemcilerin tüm HD serileri temel görevden sınıfta kalmaktadır.

* ARM tabanlı, NXP işlemciler tüm serilerde temel görevlerden sınıfta kalmasına rağmen, ALI'ye kısmen iyi olarak kabul edilebilir.

* Yine ARM tabanlı, CSM 1203 nolu işlemci içinde aynıdır.

* Yine ARM cortex A9 işlemcide temel görevlerini hakkıyla yapamamaktadır.

* Gerçek 266 Mhz. hızında ve 2x16 bit veriyolunda çalışan, STi 7100, 7101 no'lu işlemciler temel görevleri hakkıyla yerine getirdiği görülmüştür.

* Gerçek 391 Mhz. hızında ve 32 bit veriyolunda çalışan, STi 7110, 7111, 7162 no'lu işlemciler, temel görevlerini yerine getirebilmesine rağmen, görüntü kalitesinde, STi 7100 ve 7101'in gerisindedir.

* Yine 391 Mhz. hızında ve 2x32 veriyolunda çalışan STi 7105 no'lu işlemci, temel görevlerini hakkıyla yerine getirdiği görülmüştür.

* Yine 405 Mhz. hızında çalışan Broadcom 7405 no'lu işlemci, temel görevlerini nefaseti ile yerine getirdiği görülmüştür.

Dünya'da uydu cihazlarında kullanılan işlemcilerin neredeyse, % 90'ı Kore'de yada Kore'li şirketlerin verdiği lisans altında başka ülkelerde(örneğin Çin) üretilir. Her bir işlemcinin marka ve model numarasına göre bir piyasası vardır. Kaliteli işlemci ile uydu cihazı board'u üretilirse, uydu cihazından elde edilen görüntü de kaliteli olur. Tabi ALI işlemcinin fiyatı ile Boradcom işlemcinin fiyatı arasında üç, dört kat fark vardır.

Konuya bu eksen baktığımızda, Türkiye'de üretilen uydu cihazlarında kullanılan işlemcilerin tamamı, Kore lisanlı olarak üretilip kullanılan uydu cihazı ve işlemcileridir.

Diğer üretim kriterlerine gelince;

* Yerli yada dışarıda üretilen uydu cihazında, temel görevlerini hakkıyla yapan bir marka/model işlemci kullanıldı ise, cihazdan alınan görüntü kalitesi de, iyi kalitede olur.

* Kaliteli işlemci ile üretilen uydu cihazının diğer parçaları kalitesiz yada daha düşük kaliteli parçalarla üretildi ise, bu uydu cihazında alınan görüntü, işlemcisi nedeniyle yine kaliteli olur. Ancak cihazın bileşiminde tamamiyle kaliteli parçalar kullanılmadığı için arıza yapabilme riski artar.

* Temel görevini yapamayan işlemci ile üretilen uydu cihazından alınan görüntünün kalitesi, her halükarda kalitesiz olur. Ancak bu cihazın board'unun bileşiminde kaliteli parçalar kullanıldı ise, cihazın arıza yapma riski düşük olur.

Garanti koşulları v.s. gibi belirttiğiniz diğer hususlarda tercihler, kişiden kişiye değişebilir hususlar olduğu için yorum yapmayayım.

Ben her halükarda, alacağım uydu cihazında kullanılan işlemcinin marka/modeli nedir, öğrenirim. Alım kararımı da bu kritere göre veririm. Diğer hususlar bu kriterden sonra gelir. Herhangi bir markanın işlemcisi, rüştünü ispat edememiş bir işlemci ise, o cihaz ile hiç ilgilenmem. Ürün olmuş herhangi bir marka uydu cihazı görüntüyü nefasetle sunamıyorsa, alınabilir bir ürün olmaktan uzak bir ürün olur.

Tabi bu bakış açısı ve bu görüşler, benim kriterlerime göre böyledir.

Saygılar, sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 6 Eylül 2013; 15:00:16 >

Size sonuna kadar katılıyorum süper açıklamışsınız, işlemcinin dışında ben birde olmazsa olmaz olarak board üzerindeki HDMI çıkış kontrol çipine bakıyorum görüntü kalitesini denemeden tahmin etmek için.
    Her uydu cihazının board'unun üzerindeki chip'in marka modelinin ne olduğunu bulamıyorum ama bazılarının bulup bakıyorum.
    Örneğin EXPLORE marka çipin adresi
    http://www.ineltek.com/de/products/ex_tcon.php

Bazılarında da Silcon image marka var;
    http://www.siliconimage.com/solutions/tv/

Ayrıca Note2 kullanıcısı olarak ta 600mhz Cortex A9 işlemcili (komik) uydu cihazlarının hiç bir işe yaramayacağı kanısındayım. Kaldı ki cep telefonunda 4 core 1.6 ghz ve ekran kartı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuncoskun -- 15 Eylül 2013; 1:41:51 >

• Serkan bey

Uydu alici arasinda Silvermax 12800 150 TL

HD Silvermax HD Premium 290 TL Atlantanin aynisiymi ban üc adet alici lazim uygun fiyat olsun

Atlanta HD BOX 339 TL
    Hiremco Chipbox 210 - 250 TL arasi

üc üreticinin sayfalarini inceledim en iyisi bence Hiremconundu sonra Silvermax en son Atlana ama nedense en cok Atlanta ve Next tutuluyor TR de

hepside ip tv biss tesdekliyor d smart detekliyormu bilmiyorum

hangi ürünü tavsiye ederseniz markaci olmayip gercek özellik ve kalitesine göre burda bayi olanlar da yaziyor bu olmaz gercek anlamad yorum istiyorum
    hangisini tavsiye ederseniz görüntü kanal gecis ve yükleme acisinda (kolay zor ) hangi ürün iyi zaten hepsi made in Turkey cin yedek parca bunu biliyorum
  • hakang1969 H kullanıcısına yanıt
    hangı kırtere gore cıhazları sıraladınız ! fıyata goremi kalıteye karar verıyorsunuz ?
    fiyatı düştükçe kalitemi artıyor ?

enazında forumda atlanta konusu var yuzlerce kullanan var bır soru yazsanız cevap alıcaksınız

sılvermax atlanta ıle aynı senede bır atlanta yazılımları çalarak yazılım verır

atlanta 2 ayda bır yazılım verır devamlı hazır kanal lıstelerı yayınlarız

ve yazdıgın 4 model arasında

menuden otomatık bıss ındırme sadece atlanta hdbox modelınde vardır

yazılım kanal lıstesı ve bıss ayarları otomatık guncellenebılıyor dsmart ile uyumludur

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-hdmi-Kablo-Ve-Ip-Tv-Uyumlu__isp10544070

sılvermax 12800 ali çipsetli vasat bır cıhazdır bir ara satıyordum
    ıthalatcı bana yazılım sorma dedıkten sonra artık o cıhazı satmıyorum

cccam 2.1.9 diye bir emu kullanır dunyada bu emu sadece bu cıhazda var herhalde
    serverda yarım saatte bır kopma olur ve buna çare yazılım yapmıyorlar

chipbox zaten adamı cıldırtır ıptvde cihaz donar goruntu hak getıre

kısaca sonda yazılacak cıhazları en basa yazmısın türkıyede yasamadıgın bellı

ben yazdıgın 4 cıhazıda sattım neden yorum yapamıyacakmışım anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 24 Eylül 2013; 15:27:26 >

• Bana da bir tavsiye verirseniz serkan bey

Sd- Hd görüntü kalitesi iyi olmalı

Dsmart modül kartla uyumlu olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

Bana da bir tavsiye verirseniz serkan bey

Sd- Hd görüntü kalitesi iyi olmalı

Dsmart modül kartla uyumlu olmalı

Birkaç tane seçenek var. Fiyat limiti nedir?
    NETA 6400 NASIL?

NETA 6400 GÖRÜNTÜ KALİTESİ SİLVERMAX12800 DEN İYİ 450 MHZ İŞLEMCİ 0,5 SN ALTINDA KANAL ARAMA HIZI 64MB FLASH 1024 RAM.... 147TL HDMI KABLO DAHİL HD DE @serkanguzel_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punchuner -- 2 Ekim 2013; 14:42:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.