Şimdi Ara

New York Times Square de Gran Turismo 5 i oynadım (SS li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OrcsCaptan, L.A sakat diyorlar bir saatten sobra disari cikilmiyormus dogru mu ? ama en piskopat yer Detroit'mis hergun onlarca cinayet isleniyormus :( bu arada ABD seyahati icin ne yapmak gerekli mesela tur ile 7 gun bir NYC tatili icin ? nasil bir islem lazim ? fiyati ne tutar ? ingilizcem yok tur ile gitsem sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightmare666

OrcsCaptan, L.A sakat diyorlar bir saatten sobra disari cikilmiyormus dogru mu ? ama en piskopat yer Detroit'mis hergun onlarca cinayet isleniyormus :( bu arada ABD seyahati icin ne yapmak gerekli mesela tur ile 7 gun bir NYC tatili icin ? nasil bir islem lazim ? fiyati ne tutar ? ingilizcem yok tur ile gitsem sorun olur mu ?

L.A ' ın bazı yerleri sakat o doğru Ama unutmaki Amerika'nın 2. büyük şehri ve mükemmel derece de ortam var NYC'de laf yok ama L.A bambaşkadır.Eğer öğrenci isen TurkishWat diye bir site var orayı bir ziyaret et

5 bin liraya bir tur var istersen bir bak tam gezilecek yerlerdir.

http://www.tatilsepeti.com/TurDetay.aspx?Tur=4844&TurAdi=New_York___Bati_Amerika&GirTar=25.09.2010&CikTar=25.12.2010&TurBasTar=10.10.2010&TurBitTar=21.10.2010&TUROP=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcsCaptan -- 25 Eylül 2010; 22:56:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

quote:

OrcsCaptan, L.A sakat diyorlar bir saatten sobra disari cikilmiyormus dogru mu ? ama en piskopat yer Detroit'mis hergun onlarca cinayet isleniyormus :( bu arada ABD seyahati icin ne yapmak gerekli mesela tur ile 7 gun bir NYC tatili icin ? nasil bir islem lazim ? fiyati ne tutar ? ingilizcem yok tur ile gitsem sorun olur mu ?

L.A ' ın bazı yerleri sakat o doğru Ama unutmaki Amerika'nın 2. büyük şehri ve mükemmel derece de ortam var NYC'de laf yok ama L.A bambaşkadır.Eğer öğrenci isen TurkishWat diye bir site var orayı bir ziyaret et

http://www.tatilsepeti.com/TurDetay.aspx?Tur=4844&TurAdi=New_York___Bati_Amerika&GirTar=25.09.2010&CikTar=25.12.2010&TurBasTar=10.10.2010&TurBitTar=21.10.2010&TUROP=2

Hocam o sakat dediğin yerlerden biride Compton'mı yoksa, hep duyarım en çok suç işlenen yerlerdenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericgenc -- 25 Eylül 2010; 23:05:19 >

• ogrenci degilim, zaten hemen gidmeyecegim bir kac sene icinde dusunuyorum ve ortalama bir fiyat ogrenmek istedim, vize icin birsey gerekli mi ? yoksa herkese veriyorlar mi ? birde bu turlar hep ordan oraya gezdiriyorlar mi ? butun tatili ayni sehirde gecirebilecegimiz turlar yok mu ?
  • quote:

ogrenci degilim, zaten hemen gidmeyecegim bir kac sene icinde dusunuyorum ve ortalama bir fiyat ogrenmek istedim, vize icin birsey gerekli mi ? yoksa herkese veriyorlar mi ? birde bu turlar hep ordan oraya gezdiriyorlar mi ? butun tatili ayni sehirde gecirebilecegimiz turlar yok mu ?

Turlarda vize işlemi nasıl olur bilmiyorum şahsen bende öğrenci değilim.Turlar gördüğün gibi şehirden şehire gezdirir sanırsam.Turları araştırman lazım tek şehir üzerinde olabileceğini zannetmiyorum.

En tehlikeli yerleri LA'ın Oakland ve St. Lois ben bu ikisini biliyorum.Bu ikisi Amerika'nın en çok suç işlenen 10 yeri arasında..
  • Discovery de izliyorum bazen polisler ehliyetinin suresi gecmis adami bile kelepceliyorlar, cok fazla piskopat oldugu icin her an tetikteler.
  • En istiyorum NY ve LA gitmek ins. 2-3 Sene sonra gidicem
  • quote:

Discovery de izliyorum bazen polisler ehliyetinin suresi gecmis adami bile kelepceliyorlar, cok fazla piskopat oldugu icin her an tetikteler.

Aynen herşeye dikkat etmek lazım.Türkiye'de kural diye birşey yok..
  • Vayy Driving Force Gt ye bakın
  • burda uyusturucu kullanim orani oralara gore cok dusuk, onun icin pek problem olmuyor, uyusturucu alan adamdan hersey beklenir ama bizim trafikte en fazla raki bira icen bulursun ondan da polise bir zarar gelmez. benim bir arkadasin kuzeni Virginia'da yasiyordu adamin tanidigi herkes Marijuana iciyormus yani kullanan kullanmayandan daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare666 -- 25 Eylül 2010; 23:27:51 >
  • quote:

Dostum oyunu birak NYC nasil sen onu anlat, en buyuk hayalim orayi gormek.

tamda bunu yazmak için girmiştim
  • bari başlığı değiştirin konuya girende gt5 i konuşuyorsunuz sanacak oyunu 3D denedinizmi hocam 3D deneyimi nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

bari başlığı değiştirin konuya girende gt5 i konuşuyorsunuz sanacak oyunu 3D denedinizmi hocam 3D deneyimi nasıl acaba ?

aynen amerika seyahatine döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hocam oyundan bahsetmemişsin. Grafikleri nasıl, aa sorunu var mı ? vb.

Yav AA eksikliği monitörlerimiz büyük olduğundan 720p oyunlarda göze batıyo. GT5 native 1080p olacak; AA olmasa da göze o kadar batmaz. Boşverin hacı çıksın tadımızı alalım sonra tartışırız AA'yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

quote:

sakat derken ?

zencilerin olduğu yerler mi ?

londrada en sakat yerlerde zenciler vardı. ama herhalde londra daha sakindir. çünkü adamların polisleri silah taşımıyor bile. hemde çok saygılılar ...

• texas ta yokmu ya new yorka ucakla gelmek zamanimi alir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

texas ta yokmu ya new yorka ucakla gelmek zamanimi alir

texas sa gitme dostum sakat yer.(texas katliamı)
  • "Oyunda en cok dikkatimi ceken sey, diger yaris oyunlarindaki gibi sadece ileri tusuna basip 1. olamiyorsunuz. Oyun gercektende zor ama bir o kadar da eglenceli. "

İnceleme bu mu yani. Zaten forumdaki birçok kişi GT oyununun sadece gaza basarak 1. olunmayacak bir oyun olduğunu biliyor. Grafikten, tepkime oranından, gerçekliğinden falan bahsetseydin yani. Birsürü foto eklenmiş ama hiçbirisi işe yaramaz, "oradaydım" diye şov yapılmış. Bu tür şeylere takmam ama başlık bile "New York Times Square" diye geçiyor. Millet de içeride Amerika sohbeti yapıyor, garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wassermann

"Oyunda en cok dikkatimi ceken sey, diger yaris oyunlarindaki gibi sadece ileri tusuna basip 1. olamiyorsunuz. Oyun gercektende zor ama bir o kadar da eglenceli. "

İnceleme bu mu yani. Zaten forumdaki birçok kişi GT oyununun sadece gaza basarak 1. olunmayacak bir oyun olduğunu biliyor. Grafikten, tepkime oranından, gerçekliğinden falan bahsetseydin yani. Birsürü foto eklenmiş ama hiçbirisi işe yaramaz, "oradaydım" diye şov yapılmış. Bu tür şeylere takmam ama başlık bile "New York Times Square" diye geçiyor. Millet de içeride Amerika sohbeti yapıyor, garip.

hocam gerçekten yorumlarına hayranım ciddiyim çok kaliteli yorumlar yapıyosun örnek almaya çalışıyorum

• M4A1 ve G36.....N.Y.....texsas.....zenciler =gt5 ??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.