Şimdi Ara

new mazda3 sedan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben niye göremiyorum resim ya
  • şöyle koyalımda herkes güzelce görsün

new mazda3 sedan
     new mazda3 sedan
     new mazda3 sedan

• diğer fotolarıda isterizz....
  • içi nasıl olcak acaba??
    bunlar resmi açıklanan resimlermi yoksa fotoşmu??
  • Yine çok güzel olmuş
  • Bu marka türkiyede hakettiği değeri görmüyor. Herşeyi disbiritöre atmamak lazım. Tüketiciler de alternatifleri arasına sokmuyor Mazda'yı
  • HIROSHIMA, Japonya - Mazda Motor 5 yıl sonra tamamen yenilenmiş Yeni Mazda3'ü (Kuzey Amerika versiyonu) 19 Kasım 2008 Los Angeles Auto Show da sergileyeceğini duyurdu.

Yerel saat ile 12.00 - 12.45 arasında yapılacak olan basın toplantısı sırasında tanıtılacak olan Yeni Mazda3, Zoom-Zoom felsefesinin en son ürünü.

Mazda3 teki her parça yüksek konfor, kusursuzlaştırılmış sportif bir sürüş, yüksek yakıt ekonomisi ve sessizlik için yeniden tasarlandı. Çevresel ve güvenlik özelliklerine ek olarak geliştirilen yeni yüzü ile Yeni Mazda3 bir sürücünün spor kompakt bir arabadan isteyebileceği herşeyi veriyor.

(Alıntıdır mazdaclubtr )
  • Manyak
  • japonlarda bir MAZDA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ceramony

Bu marka türkiyede hakettiği değeri görmüyor. Herşeyi disbiritöre atmamak lazım. Tüketiciler de alternatifleri arasına sokmuyor Mazda'yı

Tüketici, kendi alternatifleri arasına sokmak için uğraşmaz arkadaşım, markanın sahibi veya distiribitörü isen sen tüketicinin alternatifleri arasına sokacaksın.Çok karışık oldu galiba kısaca tüketiciyi kandıracak ona yaygın servis ağı ve yedek parça sıkıntısı yaşatmayacaksın.Tüm karşılaştırmalarda hakkı verilen tipini hemen herkezin beğendiği bir markanın çok satmamasının sebebi hiç bir zaman tüketici değil satmayı beceremeyen satıcıdır.

• yeni lancer le beraber c segmentinin en spor görünümlü aracı olmuş bence.

hayırlı günler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tahas

Satılık mazda 3 var

bende satmayı düşünüyorum makyajlı satılık 3 var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.