Şimdi Ara

New İpad Alanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum bilen varsa açıklasın New İpad Aldım 2 ay oldu alalı,ve şimdide adamlar yenisini çıkarmışlar A6x işlemcilisi çıkmış biz bu çok ısınan ipadler elimizde mi patladı yani yeni alanlar ne yapıcak soruyorum.
    Fikir Verirseniz Sevinirim. Düşünsenize bi ürün alıyorsunuz ve hemen ardından aldığınızın daha iyisi çıkıyor siz ne hissedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetova34 -- 24 Ekim 2012; 21:13:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İostaki sikintilari duzeltsinler de istediklerini cikarsinlar su saatten sonra. Ben de alali 1 ay olmadi. İsimi goruyor cok da umrumda degil ama Apple gozumde Samsungdan farkli degil artik

• Evet elimizde patladı hiç yetinelecek bişey yok merak etme aynı seyleri hissediyoruz Apple sitesinde bizim ipadden gözükmüyor evet elimizdeki ipadler ara model olarak çıktığı belli oldu

• Güncellenen ipad in daha ne olduğu belli değil. Çıktıktan sonra performansına göre değerlendirilme yapılır.
    Isınma sorunu giderilmiş olması tahmin ediliyor.
    Ayrıca neden elinizde patlasın ? Halen en iyi tablet bilgisayara sahipsiniz. aralarında uçurum olmayacaktır.

Zaten ülkemize gelmezi baya zaman alır şimdi tablet ihtiyacım olsa yine new ipad alırdım.
  • Bence elindeki iPad yeni çıkanından çok daha iyi.Seninkindede A5X çip var moralini bozma.

Edit:Retina ekranda da bir değişiklik yok

• birde ben bu cihazda sıcaklıktan yakınıyorum sizce çokmu abartıyorum yoksa sizinkilerdemi hissedilir derecede sıcaklık veriyor ?

• işinizi görüyorsa kullanmaya devam edin sıkıntı yapmaya gerek yok bence

• Arkadaslar ben bilgisayarda test yapıyorum ne olduğu belli olmayan Benchmarklar değil seneye eğer iOS 7 çıkarsa ki çıkacak 3. Nesil iPad ile dün cikan hainlik ürünü cihaz arasındaki farkı göreceksiniz ben islemci yetersizliğini cihazı daha ilk aldığımda anladım iPhone 4 ve 4s gibi oldu kısaca

• Bence hemen sat.
  • Yeni cihazın önceki sorunları barındırmayacağını düşünüyorum ama geçici de olsa sorunlar olacaktır ve 2-3 yıl içerisinde Apple güncellemelerde aksatmalar yaatacaktır diye düşünüyorum. Aynı anda 3 nesil iPhone, 2 nesil iPod Touch ve eğer olursa da 3 nesil ve 1 model iPad'e yazılım yetiştirmesi pek olası değil gibi.
    Şuan bence yapılacak en iyi şey elinizdeki cihazları tutmanız, yazılım gelmeyecek dahi olsa şuanki stabilliği ile kullanırsınız, yeni çıkanı alıyım derken bir sonraki nesil çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetova34

Merhaba arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum bilen varsa açıklasın New İpad Aldım 2 ay oldu alalı,ve şimdide adamlar yenisini çıkarmışlar A6x işlemcilisi çıkmış biz bu çok ısınan ipadler elimizde mi patladı yani yeni alanlar ne yapıcak soruyorum.
    Fikir Verirseniz Sevinirim. Düşünsenize bi ürün alıyorsunuz ve hemen ardından aldığınızın daha iyisi çıkıyor siz ne hissedersiniz.

Neden elinizde patliyor ki? Mantik ne?
    ipad 4 cikana kadar yapabildiginiz ama dun 4 ciktiktan sonra yapamadiginiz bir sey mi oldu, cihaz kasmaya mi basladi? elinizdeki size yetiyorsa, yeni cikan model neden etkiliyor ki sizi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlışım varsa lütfen düzeltin.
    Yeni ipad'in şarj girişi diğerlerinden farklı bu da demektir ki, daha önce apple ürünleri için üretilen aksesuarları kullanamayacaksınız.
    Şimdi de 4 . nesil ve ipad minini girişi farklı, artık aksesuarlar bunlara göre üretilecek.
    Peki yeni ipad sahipleri kendilerine uygun aksesuarları bulmakta zorluk çekmeyecekler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

quote:

Merhaba arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum bilen varsa açıklasın New İpad Aldım 2 ay oldu alalı,ve şimdide adamlar yenisini çıkarmışlar A6x işlemcilisi çıkmış biz bu çok ısınan ipadler elimizde mi patladı yani yeni alanlar ne yapıcak soruyorum.

ipad 4 cikana kadar yapabildiginiz ama dun 4 ciktiktan sonra yapamadiginiz bir sey mi oldu, cihaz kasmaya mi basladi? elinizdeki size yetiyorsa, yeni cikan model neden etkiliyor ki sizi?

Doğru Diyorsun 4. nesil çıktıktan sonra Kasma Yaptı Ama bana :) arkadaşım 250 tl 7 inçlik tablet aldı wifi sinin bulamadığı ağ yok Bizim alınık ipad bulamıyor :D 2 kat wifi demiş yeni çıkan için sonra pile gelelim ,kimse bana eline alınca yanacak demedi.bişeylerle uğraşırken resmen ısınıyor cihaz hemde abartılı peki ben bunları 2000 bin küsür verdiğim cihazda yaşarken benden sonra daha derli toplu çıkmış bi cihaz olduğu için evet sitem ediyorum ( Belki diye bilirsin cihaz daha ortada yok bu ne böyle) ama ipad 2 varken New ipad çıktı ve aralarında çok fark oldu bence.Bunlar seni kızdırmıyor ola bilir ama ben kızdım kendimce, Herhalde tepki vericem isteyen katılır istemeyen keyfine bakar :)

• Neden kompleks yapıyorsunuz anlamıyorum,
    Yeni ipadiniz,bütün özellikleriyle(ekranı,işlemcisi...vs) hala kullanışlı bir tablettir,
    4. Nesil ipadin,işlemcisi biraz daha hızlı o kadar,başka da kayda değer fark yokki.

• İyiki samsung kullanmıyorsunuz o zaman ne olcaktı her ay yeni model :)
  • Haklısın Samsung değil ama Apple da bu firma gibi sıraddan olmaya başladı hiç bi farklı boyutu kalmadı bu markanın

• yani yazmıyım diyorum banane diyorum dayanamıyorum arkadaşlar elinizde niye patlasın adamlar new ipad tin üstüne yeni model çıkarmamışki adamlar new ipad tin küçüğünü yapmışlar yani isteyen büyük ekranlı alır kullanır isteyen küçük ekranlı alır kullanır bunu bukadar dert edecek sorunu nasıl buluyorsunuz anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

yani yazmıyım diyorum banane diyorum dayanamıyorum arkadaşlar elinizde niye patlasın adamlar new ipad tin üstüne yeni model çıkarmamışki adamlar new ipad tin küçüğünü yapmışlar yani isteyen büyük ekranlı alır kullanır isteyen küçük ekranlı alır kullanır bunu bukadar dert edecek sorunu nasıl buluyorsunuz anlamış değilim.

Sorun 7.9 inçlik mini ipad değilki Sorun 9.7 lin New İpad

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

quote:

Doğru Diyorsun 4. nesil çıktıktan sonra Kasma Yaptı Ama bana :) arkadaşım 250 tl 7 inçlik tablet aldı wifi sinin bulamadığı ağ yok Bizim alınık ipad bulamıyor :D 2 kat wifi demiş yeni çıkan için sonra pile gelelim ,kimse bana eline alınca yanacak demedi.bişeylerle uğraşırken resmen ısınıyor cihaz hemde abartılı peki ben bunları 2000 bin küsür verdiğim cihazda yaşarken benden sonra daha derli toplu çıkmış bi cihaz olduğu için evet sitem ediyorum ( Belki diye bilirsin cihaz daha ortada yok bu ne böyle) ama ipad 2 varken New ipad çıktı ve aralarında çok fark oldu bence.Bunlar seni kızdırmıyor ola bilir ama ben kızdım kendimce, Herhalde tepki vericem isteyen katılır istemeyen keyfine bakar :)

Bı ısınma sorununu ben pek çözemedim. Kendim dahil olmak üzere, etrafımda 7 adet yeni ipad var. Hepsi oyun da oynuyor. Hiçbirinde ısınma şikayeti yok. Bazen ben de ısıyı hissediyorum ama öyle önemli bir sorunmuş gibi gelmiyor bana. Wifi olayına gelirsek, sadece sağlam ağları yakalıyor ipad. Wifi hızı 2 kat olacak denmesi çekim gücü ile alakalı değil, wifi hız ile alakalı. Evinizde 100 mbit hat yoksa birşey ifade etmiyor yani.
    Sonuçta yeni ipad(artık eski oldu ya, kavram kargaşası fena :) ) çıkalı 7 ay oldu ve 4. nesil tanıtımı yapılan ipad ise kasım ayında çıkabilir ve hatta aralığa sarkabilir. Arada 8-9 aylık bir zaman dilimi olacak. Teknolojiye geç kavuştuğumuz için bize sanki dün çıkmış gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

yani yazmıyım diyorum banane diyorum dayanamıyorum arkadaşlar elinizde niye patlasın adamlar new ipad tin üstüne yeni model çıkarmamışki adamlar new ipad tin küçüğünü yapmışlar yani isteyen büyük ekranlı alır kullanır isteyen küçük ekranlı alır kullanır bunu bukadar dert edecek sorunu nasıl buluyorsunuz anlamış değilim.

Keşke dayanıp yazmasaydın, 2 cihaz tanıtıldı. Artık ipad 4. nesil ve bir de ipad mini var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.