Şimdi Ara

New Balance Ayakkabi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar makul fiyata new balance orjinal ayakkabi nerden temin edebilirim ? Alan , memnun kalan arkadaslar yazabilirse cok sevinirim, tesekkurler.

• Bizim forumdakiler çok beğeniyor.Ankara'da Cepa'da bulabilirsin demişlerdi bana.
  • Kocaelide converse mağazalarında satılıyor ordada öyle olabilir
  • Standart fiyatı 149 Tl. Bazı modellerin fiyatı farklı olabilir.
  • new balance ayakabılarını bulman zor cünki tüm türkiyede o markada ayakkabı sıkıntısı çekiyorlar benim çalışdığım firmayada göndermiyorlar artık new balance bizim firmayı bırak ykm boyner gibi büyük yerlerede göndermiyorlar hatta kendi mağazalarına bile göndermiyorlar ayakkabı yeni mağaza acılışı hazırlığı içindeler galiba vepa tüm stoğu o mağazalara göndercek
  • new balancelerde ne buluyosunuz anlamıyorum tipleri hiç hoş değil bence:)
  • rahatlığı yeter.
  • Ankara'daysaniz AnkaMALL'da YKM Sports'da bir reyon dolusu var hummell'larin yanında
  • 15 hazirandan itibaren yeni modeller gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhon

new balancelerde ne buluyosunuz anlamıyorum tipleri hiç hoş değil bence:)

Ayakkabıyı görünüşü için değil rahatlığı için ne zaman almaya başlarsan o zaman anlarsın
  • İstanbul anadolu yakasında nerede bulabiliriz bunlardan? Fiyat standart 149tl sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert..

İstanbul anadolu yakasında nerede bulabiliriz bunlardan? Fiyat standart 149tl sanırım.

http://www.newbalance.com.tr/tr/magazalarimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman3445

quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhon

new balancelerde ne buluyosunuz anlamıyorum tipleri hiç hoş değil bence:)

Ayakkabıyı görünüşü için değil rahatlığı için ne zaman almaya başlarsan o zaman anlarsın

Rahatlığı için alıyosan evde giy bence. 149 lira verip pazar malına benzer bi ayakkabı giymek istemem açıkcası.Git Ceyo terlik al ortopedik çok rahat .
    Not: Kimseyi pazardan giyiyo diye eleştirmem herkesin maddi durumu iyi olmayabilir.

• kaprinin de altına ne gider ama çok yakışır pehhh
  • www.keyfimoda.com dan aldim bir tane 75 tl
    Alanlar orjinal diyor gelince gorcez bakalim
    Zaten spor salonunda kullanmak icin aldim
  • Kullananlar çok rahat olduğunu söylüyorlar. Bence tipide güzeli alınabilir bir ayakkabı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.