Şimdi Ara

### NEW AGE L2 SERVERI AÇILDI ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
18.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hardin's academy de satılıyor butun quest itemler.
  • ii de arkadaşım bunu neden sinirli bi uslupla yadın ki....

bn bu oyunu daha önce oynamadım...ve turk serverı olduğu için mutluyum....ama oyundaki bazı detayları bilmiyo olmam benım suçum mu.....????????????????
  • GM'ler neden hiç burdaki forumla ilgilenmior ha? orda okadar soru we problemimi yazdım hade soruları anladım nese deidmde insan bi bakarda probleme cvp werir yaw bide arkadaş dmeiş bütün quest itemler satılıo kardeşim bende biliom satıldıını ama bana dioki git witch bilmem kimle konuş dio benden item istemio bana bi kaıt werdi onu götür dio Altar Of Rites'daki Witch anerkin mi öle bişi adı hatırlamıorum we bu npc quest'i kabul etmesi lazım tıkllıorum sonra Quest yazısına tıklıorum ama hiç bişi olmuo deli oldum yaa... Dark Elf Assasin 20 görevini söleyebilecek biri warmı yada oyunda anlatabilecek? Mystiq yada Elfia isimli oyuncuya mesaj atarsanız sewinirim yada email adreside olur yardım edebilecek olan eklesin

whyhionewhy15@hotmail.com
  • server sorunu yaşayan tek kişi benmiyim ????? saatlerdir foruma bakıyorum tek bir post bile gelmemiş....server daha ne kadar kapalı kalır ???? ya da açıldı da ben mı giremiyorum????
  • quote:

Orjinalden alıntı: elfia

GM'ler neden hiç burdaki forumla ilgilenmior ha? orda okadar soru we problemimi yazdım hade soruları anladım nese deidmde insan bi bakarda probleme cvp werir yaw bide arkadaş dmeiş bütün quest itemler satılıo kardeşim bende biliom satıldıını ama bana dioki git witch bilmem kimle konuş dio benden item istemio bana bi kaıt werdi onu götür dio Altar Of Rites'daki Witch anerkin mi öle bişi adı hatırlamıorum we bu npc quest'i kabul etmesi lazım tıkllıorum sonra Quest yazısına tıklıorum ama hiç bişi olmuo deli oldum yaa... Dark Elf Assasin 20 görevini söleyebilecek biri warmı yada oyunda anlatabilecek? Mystiq yada Elfia isimli oyuncuya mesaj atarsanız sewinirim yada email adreside olur yardım edebilecek olan eklesin

whyhionewhy15@hotmail.com

Öncelikle sizden özür diliyorum ve biraz daha anlayış bekliyorum. O kadar yoğunum ki heryere yetişmem çok zor oluyor.

Görevlere gelince... Öncelikle Hardin Private Academy deki Magic Traderda ITEMS bolumunden görev itemlarınızı satın alın (Hepsi bedava). Eğer hangisini alacağınızı bilmiyorsanız Arrow(Oklar)dan itibaren listenin sonuna kadar olan itemların hepsinden birer tane alın. Sonra Lvl 20 görevi genelde Gludio ya da Gludin de iken 40 görevi ise Giran'da yapılmaktadır. İlgili MASTER a gittikten sonra "Get information..." diye başlayana tıklayın. gelen pencerede ise ne olmak istediğinizi seçin. Daha Sonra "Change..." ile başlayana tıklarsanız Class ınız değişecektir. Hepsi bu kadar. Kolay Gelsin...

• ben nightelf fighter açtım we assasin yapmak için görevi aldım benden item istemiodu sadece git bi kadın war cadı onla konuş diodu we bana Bir parşömen werdi onu götür diodu aynı şekilde ahrdins academy'de gittim orda bi item wardı Dark Elven assasin için olduu yazıodu onuda aldım yanıma ama yinede kabul etmedi hatta kadına sağ tık yapıorum pencere açılıo we Quest 'e tıklıorum ama hiç bişi olmuodu...
  • Once o quest i iptal et quest yapmicaksın Hardinde Olan Quest item lerin icinden assasin icin olanı alıcaksın sonra gludio-Gludin-Dion İstedigin bir koye gidip grand masterindan class ini degistirceksin ...
  • arkadaşlar serverda lvl 40 tyrant ım war....oyuna yeni başlayanlar için olan yazıyı okuyarak köy köy ilerledim ve exp sorunu yaşamadan rahalıkla lvl atladım ama yardım konuları lvl 40 da bitiyo :(:(:(: ve ben nerde hızlı exp alırım bilmiyorum....oyunu daha önce hiç oynamadığımı söylemiştim ve oyun içinde yadım eden çok az insan kaldı :( o yüzden burdan yardım bekliyorum....hatta msn den yardım ederim bilader ben sana dicek kimse warsa sevinirim.... bu arada şunu da belirteyim 24 yaşındayım yani 9-12 yaş gurubunda değilim....line age de noob olabilirm ama KO da 2 senesini harcamış biriyim....ve içinizde falza işi olmayan ve new age de oynayan arkadaşlardan yardım bekliyorum....şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 15 Mart 2006; 19:59:25 >
  • slm arkadaşlar bu oyunu bende herkes gibi severek oynuyorum ama bi derdim var bi binek almak istiyorum ve bunu nassıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen:D mesela sunları surdan al su adama göyür bu adam surda adama verdikten sonra sunu yap biraz ayrıntı olursa sevinirim şimdidenm bana yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim ...
  • Yaa bu server niye sürekli offline. Bi de ne zaman açılcak forumlar. Açamıyolarsa ben kendim özel olarak bi site yapabilirim lineage için. GM lere duyrulur.
  • keshberfo kardesim benim server da lvl 73 hawkeyem var eger istersen yardimci olabilirim... msn yazarsan sana yardim ederim..
  • server sürekli offline degil arkadaşlar dün ve bugün telekom üzerinden yaşanan sorunlar ve bug giderilme çalışmaları yüzünden bir süre kapalı kaldı.Server üzerinde büyük bir çalışma var daha iyi ve en iyi olabilme adına çalışma var.Newage L2'nin forumu var fakat onda da aksilik var o yüzden son günlerde kapalı en yakın süre içerisinde site sorunu ortadan kaldırılacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiki57

slm arkadaşlar bu oyunu bende herkes gibi severek oynuyorum ama bi derdim var bi binek almak istiyorum ve bunu nassıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen:D mesela sunları surdan al su adama göyür bu adam surda adama verdikten sonra sunu yap biraz ayrıntı olursa sevinirim şimdidenm bana yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim ...

http://forum.donanimhaber.com/m_5152166/mpage_1/key_//tm.htm#5152166

umarım yardımı dokunur...ben görevi burdan bakarak yapmaya başladım ancak coal çıkaramadım 1 türlü :( 6 tane coal eksiim war....fazla coal ın warsa ve paylaşmayıseviyosan sevinirim....

bi noooob olarak umarım sana bi faydam dokunmuştur....

• quote:

Orjinalden alıntı: ozbe

keshberfo kardesim benim server da lvl 73 hawkeyem var eger istersen yardimci olabilirim... msn yazarsan sana yardim ederim..

oyunda da karşılaştık, ama ben buray tekrar yaziim belki not etmemişsindir....dertan@hotmail.com msn adresim....yardım etmek isteyen herkez ekleyebilir.....

PS: hacklemeye kasmayın geri almam 1-2 dakkamı almaz.....
    PS2: ozbe lafım sana diil.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT
    Newage L2'nin forumu var fakat onda da aksilik var o yüzden son günlerde kapalı en yakın süre içerisinde site sorunu ortadan kaldırılacaktır

Newage L2'nin forum adresini benim gibi bilmeyen insanlar olduğuna eminim...rica etsem adresi yazabilirmisin....forum açıldığında ordan yardım almaya çalışırız....hem burası da kirlememiş olur....

şimdiden teşekkürler....
  • GM, yau strider alamayalım diye mi mumu yu adena delisi bi yaratık yaptınız :) 150kk 2kkk istedi benden :):):) bende o kadar para olsa :P strider ı ne yapiim :P rate ler yüksek diye mi böle bişi istiyo mumu yoksa sizler mi bunu böyle ayarladınız ????

PS: Strider görevini yapacak arkadaşlar en az 150kk nız olsun yoksa mumu sizinle dalga geçiyo :P bana stupid orc dedi :P
  • NewAgeL2.Com Adresi Yakında Hizmetinize Tam Olarak Açılıcaktır...

İlgi Ve Alakanıza Teşekkür Ederiz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksider -- 17 Mart 2006; 16:56:58 >
  • www.newagel2.com HİZMETE GİRMİŞTİR New Age L2 TEAM
  • Sizde New Age L2 Serverına Yardım Etmek istiyorsanız Ve Serverda Daha Cok Player Gormek Istıyorsanız Lutfen YARDIM ICIN TIKLAYIN

Şimdiden Sizlere Tesekkür Ederiz..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.