Şimdi Ara

### NEW AGE L2 SERVERI AÇILDI ### (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
18.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • admin burdamısın bana cewap ver oyundaki sifrem degisitirilmiş yardım lutfen msn fln varsa ver plss su işi cöz
  • oyunda şifre değiştirilmez db cok zordur ama acc silinir yada sen yanlıs gidiyosundur ama doğru gidiyosan acc silin miş demektir
  • Kashberfo kardeşim çok çoook özür diliyorum senden. İlk mesajın gözümden kaçmış sonra da NEWAGEL2 ye benim ADSL modem dayanamadı . Baktım garanti işi uzuyo mecbur gittim yenisini aldım. O yüzden gecikti cevaplarım. Herkesten tekrar özür diliyorum.

oyunda kesinlikle ve kesinlikle +20 veya +25 gibi silahlar yoktur kardeşim. +16, +17 ve rastlamadım ama +18 en fazla olabilir. +16 dan yukarısının olması çoooook düşük ihtimal. bu uç noktadaki silahların çoğunun yapılabilmesi bile buglar sayesinde olmuş. Ama şu anda neredeyse 0 bug a yaklaştık bu konuda. Gözlerimizin altı karardı uykusuzluktan. Elimizden geleni yapıyoruz.

Oyuna yeni başlayan arkadaşlara da dikkatli bi şekilde yazımı okumalarını tavsiye ediyorum.
    YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN...

Hatta imkanınız varsa çıktısını alın işiniz daha da kolaylaşır. Serverımızda belli bi lvl e geldikten sonra da eger bi clana girerseniz isiniz cok daha kolaylasacaktir. Herkese iyi eğlenceler...

• Arkadaşlar, Updater ınızı çalıştırmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • gansh NewAgeL2 Patcher [ C4 ] => DOWNLOAD link çalişmiyor sitesinde de ayni bakarsan iyi olur indiremedim....
  • updaterı indiremiooom!!gansh yardim ederimisin?
  • Merhaba arkadaşlar. Serverımıza bağlanırken sorun yaşamamanız için Neler yapmanız gerektiğinden bahsetmek ve kurulumu anlatmak istiyorum.

Oyunu oynayabilmemiz için tabii ki önce Client'ı indirip Kurmamız gerekmektedir. Eğer zaten sizde kuruluysa bu adımı atlayabilirsiniz. Bilmeyen arkadaşlar için belirtmek istiyorum; oyunu kurduktan veya aşağıdaki tüm işlemleri yaptıktan sonra oyunu açmak için Lineage II klasöründeki LineageII.exe dosyasını SAKIN ÇALIŞTIRMAYIN!!! Oyunu, ya Masaüstünüzdeki NewAgeL2 simgesine ya da ...\Lineage II\system içindeki L2.exe'yi kullanarak çalıştırın.
    Lineage 2 C3 Client

Sıra Serverımıza bağlanmak ve C4 yamasını yapabilmeniz için gereken Patch i indirmeye geldi.
    NEWAGEL2 & C4 PATCH

Patch'i indirdik. Kurulum sırasında tek dikkat etmemiz gereken bu yamayı nereye kuracağımızdır. Eğer Lineage için standart kurulum yaptıysanız bu yol "C:\Program Files\Lineage II" dir. Tabii ki siz, L2 yi nereye kurduysanız o yolu yazmanız gerekmektedir. Kurulumumuzu yaptıktan sonra sıra geldi Serverımızın Updater Programını indirmeye. Bu Updater'ı belli periyotlarla veya duyurulduğunda kullanmanızda büyük fayda var. Böylece oyundaki tüm yeniliklerden haberdar olabileceğiniz gibi oyunda da herhangi bir sorunla karşılaşmamış olacaksınız.
    UPDATER By GANSH

Updaterı indirdik. Bunun da kurulumu sırasında tek dikkat etmeniz gereken yukarıdaki Patch gibi kurulacağı yeri doğru belirlemeniz. Kurulumunu yaptık ve sonra da Masaüstüne gelen Simgeden Updaterımızı çalıştırarak son güncellemeleri yükledik. Artık kendimize bir hesap açma vakti geldi. Hesap alırken dikkat etmeniz gereken noktalar, kullanıcı adınız ve şifrenizin bir HARF ile başlamasıdır ve şifrenizde "4" rakamını kullanmamanızdır.
    HESAP ALIMI

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

İlgi Ve Alakanız İçin Teşekkür Ederiz . New Age L2 Ailesi ...

• arkiler patch linki bosuk yaw baska yerden faln indirebilirmiyiz yardı plsssss
  • Ne diyim kardeş Allah o servis sağlayıcısına Hidayet versin!!! Başka siteye UPDATER ı yükliyim diycem ama güncellemeyi o serverdan yapıyor. Yani indirip kursanız da Update yapamayacasınız.

Bugün çalışıyordu yine servis dışı olmuş. Galiba yakında servis değiştirecez. Bu böyle olmayacak. Sizden ricam arada bi kontrol edin. Bugün takır takır çalışıyordu.
  • ya arkadaşlar okadar yazı var rateleri yazmamışsınız ve site çalışmıyor cevaplarsanız sevinirim
  • özür diliyerek düzeltiyorum internet explorer da açmak gerekiyormuş ben firefox da açtım sorry
  • Ara Sıra Yabancı Host Guncelleme Yaptıgı Icın Hem Anasayfamız Gemde Patch Sayfamız En Geç 1 Saatliğine Gidebiliyor. Azcık Beklerseniz Açıldığını Sizde Goruceksınız Artı Sayfamıza Gırmek Icın " Internet Explorer " Kullanmalısınız . Hepinize Teşekkür Ederiz. New Age L2 Ailesi ..
  • Server'ımıza Yeni Silahlar [ Hero Silahlari ] Yeni Takılar , [ Hero Takıları ] , Normal Yeni 7 Tane Takı , Farklı SA Grade Silahlar , Yeni Bir Gornum İle Hizmetinizdeyiz ..

Hesap Alımı İçin

Yeni Görünümü Göre Bilmek İçin

New Age L2 Ailesi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksider -- 30 Nisan 2006; 12:33:15 >
  • ya beyler ac alamıyorum yazıyorum edıorum :D ok dıyorum hıc bırsey olmuyo oyle bakıyor bı ılgılenı verın
  • Haydi Duyarlı Türk Lineage2 Oyuncuları

Serverimiz için vote kullanmayı lütfen unutmayın

http://www.gamesites200.com/lineage2/in.php?id=333

• TnnT, arkadaşım eğer FireFox ile deniyosan malesef alamazsın. Normal explorer ile denersen basariye ulaşacaksındır emin ol :) şimdiden iyi oyunlar.
  • yaa arkadaşlar bi sorunmu serverda ben giremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darksider

Beyler Boylr Update Isı Yas Yazır Update Edılmıs Systemı ar LAyıp Sıteye Koyun ve Burada yayınlayın Cok Daha Guzel olur

Pardon???
    Birşey mi demek istedin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lunatic0001

bu servere c4 gereklim? c4 u hic bi yerden indremedim. planet ler yukletmiyor biri indire bilecegim link koyabilirmi? bu serverede geliyorum.

Ben de ko yu bırakıp bu oyuna yeni başlayacağım.
    3 gündür c4 ü indiriyorum ama hala bitmedi. bağlantı çok yavaş.
    Şu an 1.87 GB indirmiş durumda. inşallah yarına kadar biter.
    Biterse parçalara ayırarak bir yere upload etmeyi düşünüyorum.

Upload ettiğimde buraya yazarım.
  • server kapandimii ehu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.