Şimdi Ara

### NEW AGE L2 SERVERI AÇILDI ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
18.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün geçtikçe oyuncularımız artmakta ve Serverımızın Kalitesi Yükslmektedir. İlginize Teşekkürler...
  • evet Server Gercekten cok guzel lag durumu olsun.Simdiden bile basladı pvp olayları.Cok zevkli olmaya basladı.
  • DVC de kovalamacalar son hızıyla devam ediyor
  • Full Buff Yapan NPC Bufferlarımızı mutlaka deneyin
  • account alamadım....

dertan@hotmail.com msn im bu yardımcı olursanız sevinirim....
  • hala accunt alamadım.....

sitede account kaydı yapılmıştır diyo ama oyuna girince user ID ve password kabul etmiyo.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 12 Mart 2006; 15:36:29 >
  • firefox'ta deniyorsan acount alamiyorsun onaylanmıyor
    İE ile dene alirsin ama şuna dikkat et şifrende 4 rakami bulunmasin ;)
  • ie de denedim aldım zaten sitede account alınmıştır hesap oluşturulmuştur diyo ama oyuna girince id or password faild yazıyo :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: keshberfo

ie de denedim aldım zaten sitede account alınmıştır hesap oluşturulmuştur diyo ama oyuna girince id or password faild yazıyo :(

şifrende '' 4 '' rakamini kullanmamalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: keshberfo

ie de denedim aldım zaten sitede account alınmıştır hesap oluşturulmuştur diyo ama oyuna girince id or password faild yazıyo :(

Dedikleri gibi şifrende 4 rakamı bulunmamasına dikkat et.Aldıysanda (Alt tuşu'na basılı tut ve 052) yaz.Bu sayede 4 rakamını elde edersin ve oyuna bağlanabilirsin.
  • teşekkür ederim arkadaşlar...oyuna bağlandım dark elf bi char açtım ama 2 gündür kendimden başka 1 allahın kulunu görmedim :) sizlerin charları nedir??? ya da şöle soriim en kalabalık ırk hangisi sanki koca serverda tek başımaymış gibi hissediyorum....eee oyunu da fazla bilmeyince insan acaba bi yerlerde bi hata mı yapıyorum diye düşünüyo....
  • Giran castle Town a gidersen görürsun adam ilk koylerde adamalara rastlamamn dogaldır.
  • serverda lvl 20 quest item satılmıyo mu ???? satılmıyosa ben görevi yapmayı denedim ama benden ilkönce 5 tane ayı öldürmemi istedi öldürdüm sonra 5 tane spider öldürmemi istedi ama öldürmemi istediği spiderlar çevremdekiler değil ve baya bi dolandım öldürmemi istediği spiderı bulamadım.....bu arada dark elf charı sildim orc charım var şu an, monk yapmak istiyorum ama lvl 20 olayını aşamadım gitti lütfen biriniz yardımcı olun....oyunu daha önce hiçbir serverda oynamadım ve ciddi anlamda yardıma ihtiyacım war....ister msn den ister burdan bana yardımcı olursanız sevinirim.....

bu arada başka bi sorum daha var: oyuna entegre edilen msn massenger nedense msn imi açmıyo, bunda da şifremde "4" rakkamının bulunmasının etkisi warmı.....

özellikle lvl 20 sorunuma biri yardımcı olanakadar sanırım oyunu oynayamıcam....çünkü işin çinden çıkamadım...bu item nerde satılıyo???? Lütfen yardım......

• slm beyler ben bundan önce L2TURKSERVEGAME'de oynuodum hatta apocalypse bilir yakın arkımdır kendisi yaw benim sizden 2 isteim 1 problemim olacak
    istek 1:Serverda kim online görebilsek çok güzel olmazmı serverda birileri yaşadıına dair haber alırız
    istek 2: şu SOULSHOT'ı auto'ya alabilme olsun çok zorluk çekilio
    problem 1:ben bufferdan buff almaya kalktıımda You are disconnected diip oyundan atıo ewet buyrun... (hadi buyur buredan yak)

ha bu arada KESHBERFO arkadaşımız demişki
    "bu arada başka bi sorum daha var: oyuna entegre edilen msn massenger nedense msn imi açmıyo, bunda da şifremde "4" rakkamının bulunmasının etkisi warmı....."
    bununla ilgili olabileceini sanmıorum bazen öle açmamazlık yapıo ben açabiliorum ama kesin bişide sölemekte istemiorum tabi büyüklerimiz daha ii bilir...
    bu arada beni ekleyebilirsiniz
    whyhionewhy15@hotmail.com
    Oyundaki;
    Nick:Elfia
    Race:NightElf
    Class:şu anda Fighter (ilerde Dagger'cı olacak )

• ha bu arada server'ınız harika olmuş el cağızlarınıza saalık ama yaw millet saat kaç gibi girionuz walla sabahtan beri oynuom 1 kişiye rastladım gerçi ben artık akşamdan akşama girerim ama akşam girdimmi 4-5 saat oynarım ha bu arada
    LAM APOCALYPSE baba nbr benim msn'i eklesene whyhionewhy15@hotmail.com ben L2TURKSERVEGAME'den Elfia hatırladınmı GM'leri deli eden

• quote:

Orjinalden alıntı: elfia

problem 1:ben bufferdan buff almaya kalktıımda You are disconnected diip oyundan atıo ewet buyrun... (hadi buyur buredan yak..

evet aynı sorun bendede var..sınır oluyorum..buffsız dolasıyoız ortalıkta..
  • İnventory ne bak paran yoksa buff alamazsın oyundan atması bir hatadır.Hatasız kul olmaz.Soyleriz hallederler.
  • 1.problemim war...
    ben benim dark elf fighter karakteri 20 lvl yaptım we 20 görevini yapmaya gittim heriften aldım görevi bi parşömen werdi al bunu witch arsekin'mi ne bi kadın war ona götür dedi götürüom kadına Quest diom kabul etmio bi türlü atlayamadım nası yapıcam deli oldum yaaa ya bug war eer sorun server'daysa benim classs'ımı assasin yapıverin yada düzeltin yaa...

• birde bu ZITRAYDIR görevi kaçta kimden we nası yapılıo söleyebilecek olan warmı???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.