Şimdi Ara

NevGross Yeni Şube Açmış, Fiyatlar Süper! (Ankara) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
15
Favori
56.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eğer Gimatta ki gibi büyükse mağaza o bölgeye çok iyi olmuş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni şube yazısını görünce güncel konu sandım ama değilmiş, bu arada tabi ki ilk sayfadaki fiyatlar gözüme çarptı. Fiyatlar yüzde bazında bile değil kat kat artmış, yazık bize ya valla üzülüyorum bildiğin yaşam mücadelesi veriyoruz bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: HainKost0k

Buraya sırf rezil market arabaları yüzünden artık gitmiyorum. Hem aşırı kalabalık sıkış tepiş. Gimatgross’a gidip 5-10 lira fazla veriyorum ferah ferah alışverişimi yapıyorum.

Fiyatlar uygunken insan kalabalığa pek aldırış etmiyor ama piyasa ile aynı ise boş yere oraya kadar gitmek ve sıkışıklığı çekmek tabiki gereksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: absolutelyy

Yeni şube yazısını görünce güncel konu sandım ama değilmiş, bu arada tabi ki ilk sayfadaki fiyatlar gözüme çarptı. Fiyatlar yüzde bazında bile değil kat kat artmış, yazık bize ya valla üzülüyorum bildiğin yaşam mücadelesi veriyoruz bu ülkede.

Sorma hocam büyük rezillik. İşin kötü tarafıda hepsi organize olmuş gibi fiyatlar hep yüksek artık hesaplı alışveriş yapacak biryer bulamıyoruz. A101 bim şok gibi yerler ilk acildiklarinda çok ucuz satiyorlardi. Milletin ayağını alistirdilar birde küçük bakkalı marketi bitirdiler. Meydan tamamen kendileri kalınca şimdi fiyat yükseltme yarışı yapıyorlar. Hele bazı ürünlerde öyle fahiş kazık atiyorlarki insan pes artık diyor.

Kısaca bi kulağımızın arkası kalmıştı onu da şimdiki marketler hallediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XDiscovery -- 13 Ocak 2021; 11:16:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Eğer Gimatta ki gibi büyükse mağaza o bölgeye çok iyi olmuş..

Nevgross kadar büyük hocam ama fiyatlar hiç uygun değil. Özellikle sebze meyve çok pahalı. Gross değil sanki Çankayada manav sanırsın. Kocaman grossda tek ucuz alabildiğim bulaşık deterjanı, tereyağ, beyaz peynir oldu. Adını önceki mesajda yanlış yazmışım. Citi değil ankagross

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XDiscovery -- 13 Ocak 2021; 11:31:38 >
  • XDiscovery X kullanıcısına yanıt
    O bölge de açılan Ankagross ta çok pahalı,yalnız o civarda bir şehir kuruluyor resmen,marka evler 1-1,5 milyona satılınca fiyatlar da ona göre demek ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 13 Ocak 2021; 11:26:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

O bölge de açılan Ankagross ta çok pahalı,yalnız o civarda bir şehir kuruluyor resmen,marka evler 1-1,5 milyona satılınca fiyatlar da ona göre demek ki..

Yaw ben adını karıştırdım. Herkesten çok özür dilerim. Şimdi siz yazınca hatırladım. Evet o yeni açılan yer ankagross. Benim aklıma nereden geldi ise bu citigross??? Evet doğrusu ankagross

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.