Şimdi Ara

NeuralCam 20 TL düşmüş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben dün aksam 20 tl den sipariş verdim. teb kampanyası da var.
  • O kadar çok övdünüz ki tripod ile manzara fotoğrafları çekmeyi seven biri olarak almam gerektiğini hissettim artık. Aldığım cihaz iPhone 8 umarım övdüğünüz kadar etkisi olur programın. Pandemi sonrasında yaz dönemi gezilerimde bol bol kullanıp deneyeceğim.

Uygulamanın fiyatıyla ilgili olarak geçmiş indirim dönemine baktığımızda 20TL'den aşağıya 2019 Kasım'da 6 günlük haricinde zaten düşmemiş. O yüzden daha düşmesini beklemekle uğraşmadan almayı düşünen alabilir.
    https://appsliced.co/app?n=neuralcam-night-photo&l=list
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Arka taraf bulanıklaştırma gibi bir durum yok. Uygulama normal şekilde fotoğraf çekiyor.

Belki ileriki güncellemelerde Portre özelliğini eklerler.

Alıntıları Göster
    6 Ya kadar calisiyor bizzat denedim. Sonuclarida cok iyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kac kaesilastirma resmi ekliyeyim eskiden cektiklerim arasindan.

NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş
    NeuralCam 20 TL düşmüş

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam unuttum. Bende 6S'e kadar cihaz olunca 6'ı aklıma gelmedi.

dediğiniz gibi Gayet başarılı sonuçlar veriyor
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Bu arada görseller harika, bende baya çektim ama dışarı çıktığımda tekrar tripodla deneyeceğim.

Tripod ile daha farklı oluyor,

dediğim gibi düğmeye basınca da titreşim olacağı için 10 saniye bekleme olayı daha iyi.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Elbette tripod ile mutlaka fark yaratir sonucta sifir titreme. Ben bunlarin hepsini elle cektim ama yinede program iyi is cikartiyor ve bulaniklasma yapmiyor hareket eden kisimlarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde iphone 11 de portre modunda bazen saç gibi gözlük gibi detayları arka plana katarak flulaştırıyor bunu düzenleyebileceğimiz bir program var mı ?

• güzel uygulama da kasım ayında 1.99 dolar olmuş yine o fiyatı bekleyeceğim teşekkürler.
  • Dün akşam uygulamayı satın aldıktan sonra oda ışığı, masa lambası değişkenleri ile iç mekan denemeleri aldım. Ardından gece balkondan manzara çekimi yaptım, gündüz manzara çekimi yaptım, gün batımına yakın hava yarı karanlıkken de akşam son kez bir manzara çekimi yaparak telefonun kendi kamera uygulamasıyla arasındaki farkları görmüş oldum. Telefon iPhone 8 ve tüm ayarlar otomatik olarak test edildi.

Sonuç olarak ışığın yeterli olduğu yerlerde eğer beyaz nesneler varsa/çoksa bu program beyaz dengesini ayarlayamıyor ve patlama yapıyor fakat loş ve az ışıklı ortamlarda başarımı çok yüksek. Aldığı shotları iyi organize ediyor ve grenden kurtarabilme kabiliyetini selfie kamerasında dahi çok başarılı buldum. Manzara çekimlerinde eğer karşınızda çok fazla ışık kaynağı varsa bir köprü gibi ve bu ışıklar beyaz/sarıysa gökyüzünü harika bir dengeye getiriyor gece çekim performansı çok ciddi şekilde iyileşiyor fakat köprü ışıkları patlama yapıyor bu sefer. Sanırım ışık dengesinde bir ayarlama yapmaları gerek uygulama geliştirici ekibin. Tabi aldığınız çekimleri sonradan düzenleme şansınızın olması da bazı detayları düzeltmenize olanak sağlayabilir. Ben şu anlık memnun kaldığımı söyleyebilirim 20TL ödenebilir bir fiyat eğer ihtiyacınız olacağını düşündüğünüz bir çekim sağlayacaksa.

İncelemeye konu olan tüm çekimler tripod ile alındı, çekim komutu bluetooth kumanda ile verildi ve titreme yapılmadı. El ile yapılan manzara çekimlerinde shot sayısını arttırdığımda ise elde değil de tripoddaymış gibi başarı elde edebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 30 Nisan 2020; 22:42:19 >

• Düşünce xr için ben de aldım. Ücretsiz olanlardan verim alamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

Düşünce xr için ben de aldım. Ücretsiz olanlardan verim alamadım
    Örnek fotoğraf karşılaştırması paylaşabilir misiniz hocam?
  • Halen bu fiyatlarda, ilgilenenler bakabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.