Şimdi Ara

Network Bilgi (link güncel) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
38.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokumanlar icin tşk ler kardes .

Gizdor dokumanlari word de acabilirsin .
  • bu bilgilerin kaynağı neresi kitaptan felan mı alınmış çevirim??
    yazarsan daha çok bilgiye ulaşabiliriz
  • Ne dicemi bilemiyorum gerçekten...
  • INM-F Cihazına TA adapter kullanmak istiyorum (ISDN) data bağlantısı icin bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: polo6155

tr kaynağa sahip çok iybir site
    www.turkcenet.org

+1
  • Ellerine sağlık çok güzel kaynaklar.
  • güzel
  • Teşekkürler powerstrom.
    Network terimleri ve kısaltmaları ile ilgili bi sözlük gibi bişeyden haberi olan varmı aceb.Malum bu net denen yapı bisürü ingilizce kısatlmalardan ibaret.Böyle bişey varsa eminimki herkesin çok işine yarıyacaktır.
  • powerstorm cisco nerde okuyosun ? yani kursa filan gidiyormusun.Bende hazırlanıyorum....
  • İlk üretildiklerinde PC (personal computer) kişisel bilgisayar olarak adlandırılan bilgisayarlar artık hiçte kişisel değiller. Bilgisayar ağları tümm dünyayı sardı, hele hele internetin günlük hayatımıza girmesi ile birlikte bilgisayarlar bir bilgi işlem aracı olmaktan çıkıp bir iletişim aracı haline geldiler. Ne var ki, PC'nin başlangıçtaki tasarımı bilgisayar ağlarını göz önüne almadığından, PC'lerden oluşan küçük çaplı ağları kurmak bile, bir sorun haline geldi. Bu bölümde hem yeni çıkan teknolojilerden haber vermeye hemde network konusunda çıkan problemlere çözüm bulmaya çalışacağız. Hepimize kolay gelsin
  • Bunlar çok Makbule geçti
    sagol hoca
  • Teşekkür Ederim
  • çok güzel bilgiler sagolasın
  • cok tesekkurler
  • teşekkürler!saygı duyulacak bi adamsın!bu forum da böyle bilgiler verenler de varmış sağolasın...
  • beyler benim sorunum şu. pikatel 4 port adsl modemim var ikinci bilgisayarım modemden 25 metre uzakta. ve sitelere girerken baya geç giriyor. ve bilgisayarlarımda ağ paylaşımı açık ama bir türlü adam akıllı dosyalarımı kopyalamıyorum bilgisayarlarım arasında.

ben modemi satıp bir tan ethernet modem alıp. ethernette adam gibi bir ağ kurup sonra bu ağa modemi bağlamayı düşünüyorum. sizin yorumlarınız nedir.
  • elinize kolunuza saglık cok ii olmuş
  • bunları 40 yıl arasam bulamazdım çok sağol!!
  • vuuuuuuuuuuuu
    en sona benmi kaldım harika kaynaklar ellerine sağlık teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.