Şimdi Ara

Network Bilgi (link güncel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
38.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • züper bişey bunlar sağolun
  • arkdaşlar linkler çalışmıyor sanırım
    biri bana bu bilgileri mailime atarsa çok sevinirim oscete@yahoo.com
    saygılar...
  • Dökümanlar için saol powerstorm ellerine sağlık
  • ellerine salık
    TEŞEKKÜRLER

not: bunları daha önce okudummune (biyerden tanıdık geliyorda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamermer -- 28 Ekim 2004, 16:19:36 >
  • slm arkadaşlar ben evdeki iki bilgisayarı biribiriine bağlamak istiyorum ama sorun çıkarıyolar.
    ağ bağlantılarını kurdum. birini açtığımda bağlandı diyo ancak diğerini açtığımda ilk açtığım lan kablosu takılı değil diyo ne yapmalıyım
  • Sadece 2 pc arasında bağlantı kurmak istiyorsan c5 türünde bir kabloyu paralel bağlaman gerekiyor. Paralel bağladığın zamana birbirlerini görecektir. Herhangi bir swiche gerek duymadan ağ bağlantını kurabilirsin.
  • dökümanlar çok iyi eyvallah bayramda sevaba girdin vallahi...

• eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerembey
    iki bilgisayarı biribiriine bağlamak istiyorum ama sorun çıkarıyolar.

Bunu başka bir başlıkta aç ve birde nasıl ne ile bağlantı kuruyosun router var mı hub kullanıyon mu yoksa DCC mi braz detay yaz dostum....
  • Tesekkurler power
  • gayet iyi.
    saol valla.
  • ooooooo da okumadım ama şimdiden çok çok saolun(arkadaşların yazdıklarına göre)
  • EYVALLAH
  • KAYNAKLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
  • kaynaklar çok güzel ellerine sağlık... ancak ben aslında ağda kullanılan protokoller vs.. (pop3, smtp, dhcp) nasıl çalıştığını, uygulama seviyesinde ağ kullanımını merak ediyorum. örneğin tcp/ip protokolünü windows bunu nasıl kullanıyor, tcp/ip ile yapılabilecekler (örneğin ben bi ara upğraşmıştım ama string dışında verileri (dosya vs..) nasıl göndereceğimi bulamamıştım) hakkında kaynak bulamadım. açıkçası uygulama düzeyinde ders notu vs bulabileceğim bi kaynak biliyormusunuz? teşekkürler...
  • Arkadaşım Selçuk üniverstesinde nerde bu bilgiler adresi bi yazabilirmisin ?
  • Eyvallah saolasın.
  • bu degerli bilgiler için tesekkür ederim arkadaslar
  • tr kaynağa sahip çok iybir site
    www.turkcenet.org
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.