Şimdi Ara

NetSpeed ve EuroTruckSimulator 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NetSpeed ve EuroTruckSimulator 2https://i.hizliresim.com/k99RZm.jpghttps://www.speedtest.net/result/8018381478.png

16mb adsl bağlantım var,
    Bazen oyun yüklenirken, bazen oyun sırasında bağlantı kopuyor. Sürekli oyunu kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum. Ping değerim ise 62 yani düşük. CGN ip yüzünden olabilir mi? CS GO da herhangi bir sorun yaşamıyorum.
    unreliableconnection
    unreliable connection
    #unreliableconnection
    #netspeed

• Cgn den dolayıdır büyük ihtimallen.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:54:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun arada bende de oluyor yönetici olarak çalıştırmaya bak

• NetSpeed ve EuroTruckSimulator 2

Hat değerlerim bu.Alabileceğim maks hız nedir altyapı sorgulamada 83 mbit diyor.
  • Wifi dan kaynaklida olabilir anlik olarak pingin 1000 lere cikiyorsa oyundan atabiliyor bide ethernetle deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ETS2'de sorun var kablolu veya wifi kullanmak farketmiyor sadece kendin hareket ediyorsun ama oyundaki diğer herkes donuyor hareket etmiyor gözüküyor ama normalde herkesin içinden geçiyorsun report ederlerse Ban yersin ben VPN açarak giriyorum 68-70 pingle oynuyorum tek çözümü bu galiba.

• ankarada 24mbps vdsl ile oynadım saatlerce sorun yok.

oyunu kaldırıp tekrar kurdum, pingim 62-65 arası stabil kesinlikle arkaplanda felanda indirme olmuyor.

kablolu olarak deneyeceğim bugün ancak değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

ankarada 24mbps vdsl ile oynadım saatlerce sorun yok.

oyunu kaldırıp tekrar kurdum, pingim 62-65 arası stabil kesinlikle arkaplanda felanda indirme olmuyor.

kablolu olarak deneyeceğim bugün ancak değişen bir şey olacağını sanmıyorum.
    Kablolu hayat kurtarır online oyunlarda. Kablosuzken düzensiz pingten dolayı atar server.
  • DsmartNet kullanıcıları da aynı sorunla karşılaşıyor, bildiğim kadarıyla çözümü yok.
  • hocam çözüm bulabildiniz mi?
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    truckersmp deki arkadaşlar interleaved veya fastpath den dolayıdır dediler. telefonla oynuyorum artık.

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Bu sebepten dolayı netspeed den çıkacağım. Bende kısa süre mobil veri ile idare edeceğim artık.

Ttnet li iken sorun yoktu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 8 Temmuz 2019; 19:9:22 >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    online işlem merkezini arayıp söyleyin.

• bu sorunu netspeed'li olarak bende yaşıyorum. 75mbps internet ile 50ms alıyorum oyunda ama oyundan sürekli kickleniyorum. cep telefonu üzerinden 80-100 pingle hiç bir kopma yaşamıyorum. sorunu çözülen oldu mu?
  • Selamlar aktif olarak Netspeed 75Mbps paketini kullanıyorum. Bahsedilen sorunu bende yaşıyordum fakat çözümünü rastgele buldum.
    Öncelikle 192.168..'dan modem arayüzüne girin.
    Ardından İnternet ayarları kısmından ''MTU''seçeneği altından belirtilen değeri ''1400'' ile değiştirin. (Bazı sitelere giriş yapamayabilirsin bunun için default olan 1492 değerini girmeniz gerekiyor.)
    TruckersMp'de SIM1 sunucusuna girin (genelde burada kick atıyor ''Unreliable Connection''diyerek.)
    Umarım düzelmiştir.
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    şuan denedim yine unrealiable connection diyerek kickledi.

Haydaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    bugün 1 saate yakın oynadım sorun yoktu. Ama bazen yine atıyor oyundan. Tam anlamadım bende

İlginç. Benim bir arkadaşım daha Netspeed kullanıyor aynı sorun onda da vardı dediğim ayarları yaptık sorun kalmadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.