Şimdi Ara

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi? (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.827
Cevap
29
Favori
217.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki yıldır kullanıyorum her hangi bir sorun yaşamadım 2 adet aboneliğim var.İnşallah bu şekilde devam eder en güzel tarafı bağlayıcılığı yok özgürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Referans MWYX85 olarak gözüküyor hocam

MWYX85 benim dostum. ikimizinde düzenli ödemesi gerekiyormuş indirim alabilmemiz için. ben sana güzellik yaptım. sende benim kodu paylaşır lütfen

MWYX85

• Arkadaşlar selam,

bu kodu verdiğinizde faturanızı düzenli öderseniz 5 TL indirim kazanıyorsunuz. Ben burdan bi arkadaşı kullanarak abone oldum. Siz de benim kodumu söylermsinizi.

MWYX85

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler. Arkadaşlar bu arkadaşımızın da koduyla üye olunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3
    kişinin benim referansımla üye olduğunu gördüm.

Buyrun Referans no: E90DPS üye olurken bu referans kodunu yazarsanız hem siz hem de ben 12 ay boyunca faturada 5 tl indirim kazanacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetgil -- 24 Ekim 2020; 10:55:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk başta TT yüzünden ufak gecikmeli olsa da şu an bağlantım ve hizmet konusunda çok memnunum. Tavsiye ederim. 3 kişilik yerim var 5 tl indirim için.

Buyrun ;

Referans Kodu:

4ZPNRO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes referans kodu paylaşmış bari biz de paylaşalım.

78JFGR

Premium üyelik 3 kişi sınırı falan yok :))

• Müşteri hizmetlerine ulaşmak çok uzun sürüyor, 15 dakika bekletiyor bazen telefonda.

Referans isterseniz IJ5P1L

• Merhabalar, bugün Netspeed bağlattım 75 mbit tarifesini fakat evime hız 13 mbit geliyor aradığımda binaya 80 mbit geldiğini iç tesisatta sıkıntı olabileceğini söylediler, daha önce böyle sıkıntı yaşayan var mı? eve yeni taşındık tadilatı falan yeni, sanki başlarından savmak için suçu attılar tesisata gibi geliyor. telefon kablosuyla ilgili falan da olabilir mi?

• berkayjan kullanıcısına yanıt

Size en azından şimdi söylemişler, 1.5 yıl sonra şansa kendi sitelerinde hız sorgulamada hattıma yüksek hız çıktığında öğrenmiştim bu durumu. 31mbit hız alabileceğim yerde 16mbit hız bağlattım, onu da 11-12mbit olarak veriyorlar.

• Netspeed adsl için bağlatmak istiyorum. TTnetten geçiş yapcam. Adsl için kullanan var mı kesinti vs oluyor mu?

• ahmt9417 A kullanıcısına yanıt

2 ay önceye kadar kullanıyordum hocam,modem değiştirmeden önce kesinti oluyordu ancak modem değiştirdikten sonra kesinti falan kalmadı.Sanırsam modemden kaynaklıydı(8 senelik modemdi).Geçicekseniz benim kodumu da kullanırsanız 12 ay boyunca 5tl indirimli olarak fatura ödersiniz. Kodum:7UJDXZ

• Referans kodunu bir kağıda yazıp sözleşmeyle gönderin dedi. Bİr aksilik olmazsa sizin kodu kullancam. İnşallah hızlı bağlarlar.

• netspeed kullanıyorum hattım 31mbps destekliyor ancak ne zaman VDSL başvurusu yapsam 650 metre olduğu için mesafem reddediliyor. 650 metreden VDSL almak sağlıklı olur mu? Telekom sürekli mesafeden dolayı reddediyor diyorlar bunu kabul ettirmenin bir yolu var mı?

• ahmt9417 A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam özelden de notu kaybetmemeniz için yolluyor olacağım.Hız telekom ekiplerine bağlı değişir.Netspeed sadece hattı sistemlerinden aktif hale getiriyor geri kalan telekom ekiplerine bağlı.Ayrıca telekom'dan kurtulduğumda çok rahatlamıştım.Sınırsız internet kullanıyorduk 2018 senesinden önce bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Ekim 2020; 20:44:19 >
  • vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt

550m den alıyorum, 39mbit çıkıyor, evin bir odasında 39mbit geliyor diğer odasına 48mbit :D

• zero-man kullanıcısına yanıt

paketiniz 50mbit'e kadar mı

• Mevcut 16 mbit ADSL abonesiydim. Pazartesi akşam üstü aradım 35 mbit VDS geçişi için. Dün akşam üstü geçiş oldu 7-8 gibi tam 32 mbit indirme 5mbit yükleme hızı alıyorum.

• vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt

Ya port yoktur yada Telekom çakallık yapıyordur.

320 metre santral uzaklığı için iki kez red edildi.

Pazartesi tekrar l başvuru yaptım dün akşam 32 mbit hız ile kullanıma basladım

• kendim kullanıyorum 2 yıla yakındır memnunum.. Şimdi de annemlere bağlatacağım bağlantı için aramalarını bekliyorum 7 iş günü içerisinde arayacaklarmış bakalım... indirim yapın dedim 5 tl öneri sonucu olarak başvuru formunun üzerine belirtin dediler...

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.