Şimdi Ara

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
31
Favori
175.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 554
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zero-man (97 mesaj) FORZAFATHER (51 mesaj) M_aTRa_X (44 mesaj) trakyAli-1986 (35 mesaj) i_brahi_m (34 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (996 mesaj) Mobil (596 mesaj) Tablet (33 mesaj) Mini (64 mesaj) Uygulama (121 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    153 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, 6 senelik vodafone maceramdan sonra yeni iss arıyorum. Siteden sorgulama yaptığımda 156 metre diyor. 75 mbps alabiliyorum. 25-30 benim için yeterli aslında. İstikrarlı bir şekilde bu hızları alabilir miyim sizce ? Ping değerleri nasıl bir de kullanan arkadaşlar yazabilir mi ?
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Bizim oralarda bir laf vardır. "düşman g*tüne diye" tam öyle bir firma.
    sitesine bakarsanız 7x24 telefon destekleri var.
    doğru 7x24 telefonda kötü bir tekno bekleme müziği dinletme hizmetleri var.
    telefonu açmıyorlar. abartmıyorum bildiğiniz açmıyorlar.
    Bir seferinde inat ettim 35 dk bekledim açmadılar.
    Sistemin etrafından dolanayım diye ertesi gün abone olmak için aradım onu bile açmadılar :-)
    Belli telefonları kara listeye falan mı alıyorlar diye şüphelendim.

Taahhüt süresi olmaması avantajı.
    ama tahmin edeceğiniz üzere kapatma servisi de açmıyor bu sayede kapatamıyorsunuz da :-)

Ben 15 günlük eziyet sürecinden sonra dellendim kapatmaya karar verdim.
    2 günlük aramanın sonunda en son bir kez açtılar onda kapatma talebimi ilettim.
    Evrak istediler evrakları gönderdim hayırlısı ile kapatmalarını bekliyorum.

En başta yazdığım üzere "düşman g*tüne"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atast -- 8 Eylül 2020; 17:32:23 >

• Yüzbaşı
    503 Mesaj

Netspeed değilde Altyapın düşman g*tüne gibi duruyor.
    |
    |
    atast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    İki yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
    Geçen saha dolabından hattımızı sökmüş Türk Telekom ekibi.
    Cumartesi günü aradık kayıt açtık.

Operatör pazartesi günü işlem yapılacağını söyledi gerildik. Meğerse Türk Telekom ekibi pazar günleri çalışıyormuş.

Sorun pazartesi günü halledildi. Türk Telekom fiyatları indirse ona geçeriz ama inmeyene kadar devam netspeed e sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj

apartmandaki diğer firmalardan hizmet alan komşumlarımda bu durum yok.
    ayrıca defalarca arama sonunda yanlışlıkla telefonu açtıklarında oradan bir ayarı değiştiriyorlar 3-4 saat düzgün sonra yine cozutuyor.
    neyse en sonunda iptal evrakını yolladım kurtuldum artık benim derdim değiller.
    |
    |
    YirmiDortUzeriiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Kötü , bulaşmayın hiç memnun değilim. Sürekli internet gidiyor. Hattın İyi olduğu zamanlar hiç sorun yok. Ama sorun yaşarsanız saatlerce bazen günlerce yaşıyorsunuz ve telefonları genellikle açmıyorlar. Açsalarda çözüme ulaşan bir görüşme olmuyor zaten.
    |
    |
  • Yarbay
    2056 Mesaj
    netspeede geçtim. yaklaşık 10 gün önce. allah var, abonelik başlangıcı efsaneydi. diğerlerine kıyasla.
    Fakat dikkatimşi çeken sitelere sayfalara girerken aşırı yavaş. hatta yüklenmiyor, yeniden 2-3 kez girmeye çalıştığımda giriyor. speedtest sitesinden test yaptığımda değerler gayet iyi olması gerektiği gibi.
    neyi düzeltmeliyim yada sorun bende değil mi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj
    Beyler 2yıllık türknet maceramı bu hafta netspeed e geçerek sonlandırmış oldum. Burada yazılanlar gibi telefon açmama gibi durumşarla karşılaşmadım.

Paketim avantaj vdsl. 100gb kota 63 tl. 76 tl de sınırsız oluyor.

Ama sadece video izleme youtube facebook gibi 4 kişinin kullandığı bir ortam.

Adsl 16mbit paketine geçmek istiyorum. Yeterli olur mu? Vdsl de adsl kablolarıyla geliyormuş. Hızda sıkıntı olur mı?

Deneme amaçlı modemden hızı 12mbite düşürdüm 3 cihazdan da full hd video açtım bi sıkıntı yaşamadım. Merak ettiğm adslye geçince vdsl sinyali alamayacağız hız şimdiki gibi olur mu....ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türküdiyar -- 17 Eylül 2020; 17:6:31 >
  • Yarbay
    4250 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Beyler 2yıllık türknet maceramı bu hafta netspeed e geçerek sonlandırmış oldum. Burada yazılanlar gibi telefon açmama gibi durumşarla karşılaşmadım.

Paketim avantaj vdsl. 100gb kota 63 tl. 76 tl de sınırsız oluyor.

Ama sadece video izleme youtube facebook gibi 4 kişinin kullandığı bir ortam.

Adsl 16mbit paketine geçmek istiyorum. Yeterli olur mu? Vdsl de adsl kablolarıyla geliyormuş. Hızda sıkıntı olur mı?

Deneme amaçlı modemden hızı 12mbite düşürdüm 3 cihazdan da full hd video açtım bi sıkıntı yaşamadım. Merak ettiğm adslye geçince vdsl sinyali alamayacağız hız şimdiki gibi olur mu....ne dersiniz?
    Uploasd hiziniz dusecegi icin problem yasayabilirsiniz. Vdsl de modem degerlerinize bakim maks. 35 aliyorsaniz adsl de 10mbit civari anca alirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Uploasd hiziniz dusecegi icin problem yasayabilirsiniz. Vdsl de modem degerlerinize bakim maks. 35 aliyorsaniz adsl de 10mbit civari anca alirsiniz.

Alıntıları Göster
    35mbit alınıyor. Uploadda 1mbt yani bizim için çok pronlem oluşmaz.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Netspeed e Başvururken 20SXC0 bu kodu kullanarak 5 tl indirimden 12 ay yararlanabilirsiniz arkadaşını getir kampanyası kodum

|
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Arkadaşlar 1 kişinin benim referansımla üye olduğunu gördüm.

4 kişilik daha yerim var. Buyrun Referans no: E90DPS üye olurken bu referans kodunu yazarsanız hem siz hem de ben 12 ay boyunca faturada 5 tl indirim kazanacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Arkadaşlar 1 kişinin benim referansımla üye olduğunu gördüm.

4 kişilik daha yerim var. Buyrun Referans no: E90DPS üye olurken bu referans kodunu yazarsanız hem siz hem de ben 12 ay boyunca faturada 5 tl indirim kazanacağız.

yeni uye oldum fakat referans no sormadılar. destek talebinde sizin verdiğiniz referans nosunu belirttim hocam, Geçerli olurmu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 3 Ekim 2020; 12:28:33 >
  • Teğmen
    224 Mesaj

Hocam kabul etmeleri lazım. Benim referansım var diye belirtin. Destek talebi olarak açarsanız sallarlar direkt telefonla müşteri hizmetlerini arayın anlatın. Hemen ordan yaparlar işlemi.

|
    |
    sahsiyet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj

Şuan kontrol ettim bir üye daha eklenmiş gözüküyor. Sanırım sizinki. Bilginiz olsun

|
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Arkadaşlar 2 kişinin referans verdiğini gördüm.

3 kişilik daha yerim var. Buyrun Referans no: E90DPS üye olurken bu referans kodunu yazarsanız hem siz hem de ben 12 ay boyunca faturada 5 tl indirim kazanacağız.

|
    |
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Şuan kontrol ettim bir üye daha eklenmiş gözüküyor. Sanırım sizinki. Bilginiz olsun

hocam uye olan kişi bilgisi abone no görünüyor mu ? olup olmadığını bilmiyorum

• Teğmen
    224 Mesaj

Referans MWYX85 olarak gözüküyor hocam

|
    |
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj

Yapmadılar hocam kayıt olduktan sonra referans kodu değişmiyormuş. Kayıt başlatırken söylemek lazımmış.

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    2018 ocaktan beridir sivas merkezde 8 megabit adsl kullanyorum ve memnunum 1 yıl boyunca karşılıklı 5'er lira kazanmak isteyen forumdaşlarım için arkadaşını getir kampanyası Referans No: K9UWTP

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.