Şimdi Ara

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.828
Cevap
29
Favori
217.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul Avrupa yakasındayım. NetGalaksi'yle konuştum Türk Telekom altyapısını kullandıklarını belirttiler. Superonline sağolsun evimdeki abonelik Kurumsal olarak gözüküyor. O yüzden öyle bir şey yapacaktım fakat NetGalaksi ile görüştüm bize kurumsal olarak geçersiniz sonra bireysele çeviririz portunuzu kaybetmezsiniz dedi. Şimdiden hoşuma gitti bu NetGalaksi :). Superonline 60 mpbs destekliyor demişti altyapıma, NetGalaksi 75 verebiliriz dedi. Sıkıntı yok ben 50 alsam da olur 16'dan sonra cennet gelir.
  • o zaman vakit kaybetmeden nakil işlemlerine başlayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitik.

İstanbul Avrupa yakasındayım. NetGalaksi'yle konuştum Türk Telekom altyapısını kullandıklarını belirttiler. Superonline sağolsun evimdeki abonelik Kurumsal olarak gözüküyor. O yüzden öyle bir şey yapacaktım fakat NetGalaksi ile görüştüm bize kurumsal olarak geçersiniz sonra bireysele çeviririz portunuzu kaybetmezsiniz dedi. Şimdiden hoşuma gitti bu NetGalaksi :). Superonline 60 mpbs destekliyor demişti altyapıma, NetGalaksi 75 verebiliriz dedi. Sıkıntı yok ben 50 alsam da olur 16'dan sonra cennet gelir.
    Baya güzelmiş. Ancak siz adsl kullaniyorsunuz sanirim? Ancak vdsl-fiber portu var mi sordunuz mu? Yoksa adsl vdsl ayni port mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgemde fiber yok. ADSL kullanıyorum VDSL'e geçeceğim. Umarım aynı portu kullanıyorlardır, bilgim yok o konuda. Sanırım telekom ile görüşmem gerekecek

Edit: ufak bir araştırma ile farklı portlar olduğunu buldum. şansa bırakmayıp yarın arayacağım telekomu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitik. -- 1 Ocak 2019; 17:28:31 >
  • son 1 haftadır sürekli ping yukseliyor, anlık bağlantı gidiyor, 9 aydır cok iyiydi noluyoruz yahu
  • Netspeed kampanya bitiş tarihini 7 ocak 2019 yapmış
  • Online oyun oynamak iyice işkence oldu.. Cs go'da akşam saatlerinde 50-60 loss oluyor bazen kendi düzeliyor bazen komple internet gidiyor bıktım valla.
  • Şu akn mevzusundan sonra ara ara internet kendiliğinden gidiyor 2-3 dk sonra geri geliyor, anlamsız hız düşmeleri oluyor bir tuhaflık var bu aralar, düzeleceğini umut ediyorum 1 ay daha devam edelim bakalım umarım bu durum düzelir yoksa çok memnunum netspeed den

• Netspeed boyuna hız düşürüyorlar, her seferinde müşteri hizmetlerini arıyorum. Hızı yükseltiyorlar ama ertesi gün yine hızı indiriyorlar.Artık müşteri hizmetlerini aramaya bıktım. Kapatmayı düşünüyorum.
  • patatesSpeed adlı issyi online oyun oynayacaksanız tercih etmeyin. sunucusu türkiyede olan malum oyunda bütün issler 10 15 ping alıyorken patatesSpeed neden 50 pingin aşağısını görmüyor. Zırt pırt fırlayan ping de cabası
  • Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

sadece bizim komsu superonline dan internet almış ve ve benim hattimla çakışmış nasıl olduysa.. gelip yeni port açıp gittiler

halen kullanıyorum 8 mb kotasız 44 tl

8/8.2 hız alıyorum

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım 75 Mbps destekliyor hattınız. Nekadar veriyorsunuz aylık?

• quote:

Orijinalden alıntı: el-harezmi_0

Hocam sanırım 75 Mbps destekliyor hattınız. Nekadar veriyorsunuz aylık?
    2 ay once 65 tlye uye oldum . 100mbit e kadar destekliyor 75mbitlik tarifedeyim

• tüm türkiyede hizmet veriyorlarmı baktım 48 TL olan tarifeyi begendim türk net ile arasında kaldım.
  • boran729 B kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/netspeedtr

Facebook hesaplarına özel mesajla ev adresini gönderdiğinizde cevap veriyorlar. Hız, port durumu vs.

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• evet 1.5 aydır kullanıyorum 75mb lik paket pazartesi günü 2 kere int gitti 5dk da geldi bugünde gitti henüz gelmedi 2 saat oldu bakalım nolcek sanırım iptal edicem oyunlarda ping sorunuda var
  • Bağlantı sorunu için Facebook'tan mesaj gönderdim. Modemi resetleyip yeniden ayarlayın dediler. Dns problemi var. Önceden de birkaç kez aynı sorunu yaşamıştım. Ne yaptıklarını Allah bilir. Ping süresi normalde 32 ms, oyunlarda 80 ms'nin üzerine çıkıyor. CS GO'da çoğu zaman 90-100 ms arasında oluyor. Yapabilecekleri birşey yokmuş.

• Şehir:Ankara. Benim internette de yeni yeni kopmalar başladı. Dün akşam kesildi, az önce yine kesildi. Arada sırada bir site açıyorum, internet yok mesajı geliyor. Uzun kesintilerin yanı sıra, kısa süreli kesintiler de oluyor. Her şey şu akk kalktı, limitsiz geldi, duyurusundan sonra başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Daha önce süperonlinedan 24 mbps adsl internet kullanıyordum. taahhütüm bitince netspeede geçtim.
    galiba yeni hat üzerinden bağlantımı sağladılar. ilk zamanlar sürekli kopmalar, hat zayıflaması yüksek snr düşük olduğu için arıza kaydı açtım şimdi 12 mbps'ye sabitlediler yaklaşık 8-11 mbps arasında internet kullanıyorum.

dün yine hattımı farklı porta taşıyıp farklı hattan sinyal vermeleri için destek talebinde bulundum.
    bugün öğleden sonra çağrı merkezinden aradılar. muhtemelen çözüm sürecini başlattık vs diye bilgi verecekler sandım.
    ama telefondaki hanımefendi "şuanda ödenmemiş borcunuz olduğu için destek talebinize deva edemiyoruz, ödeme işleminden sonra gerekli yönlendirmeler yapılacaktır" gibi bişeyler söyledi. evet borcum var ama bu henüz son ödeme günü gelmemiş olan aralık 2018 faturam ve son ödeme tarihi 11 ocak 2019 (bugün 03.01.2019)

özellikle aboneliğimi çok kısa sürede başlattıkları ve kopma sorunumun çözümü için ilk zamanlar tavsiye ettiğim bu firma maalesef değerini yitirmek üzere..

umarım kurumsallaşma adına daha sağlam adımlar atıp bizleri mağdur etmeyerek çalışma hayatına devam eder.

• 30dk önce benimde internetim kesildi. adsl geliyorken internet ışığı gitti.

faturayı sadece online işlem merkezinden mi ödüyoruz?

ayrıntılı faturayı alabilen oldu mu?

e-mail adresine gelen giden yok, sadece faturanız kesildi diye SMS geldi.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.