Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    D-smart üyesiydim iptal için müşteri temsilcisine bir türlü bağlamadılar Tabii işlerine gelmedi

E-devlet'ten bastım iptali hemen ertesi gün aradılar Yok işte etmeyin şöyle böyle falan filan dedik Yok iptal edin kesinlikle en sonunda iptal onayını aldılar bir hafta içerisinde iptal oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Netspeed edevlette gozukmuyor uye sayisi az oldugundan :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silphatos kullanıcısına yanıt

Mail ile çok kolay bir şekilde iptal ediliyor.

• Sabah reset attım 188 e döndü ip adresi tekrar
    Sorun çözüldü sanırım

• E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt

Türknet kullanıyorum. Valorant 7 ms? Cs falanda hep düşük

• Merhabalar ben de netspeed e geçmeyi düşünüyordum ama birkaç sayfa okuyunca kararsız kaldım şu anda ağır aksak çalışan bir Vodafone evde internet abonesiyim sizce orada kalmaya devam mı edeyim yoksa netspeed denemeye değer mi? Bu arada oyun için değil normal streaming servisleri sitelerde gezinme torrenttten film dizi indirme için kullanacağım.

• ÖEY kullanıcısına yanıt

netspeed in belli belirsiz bi sorunu yok, genelde sabittir; kullanıcıdan kullanıcıya da değişmez..sabit düz kendince kaliteli hizmet verir..yıllardır kullanırım..ama bi sorun oldu mu sağlam sorun çıkıyor senede 1 hafta falan..bu sorunda hep kendilerinden ya bi ayar ya bi yükseltme vb. şeylerden oluyor

• kardeşimin netspeed aboneliğinin kullanıcı adı ve şifresini bendeki 500'lük fiber bağlantısı üzerinde çalıştırdım. isteseler daha üst paketleri de satabilirler ama 200'den fazlası yok.

sonuçlar şöyle,

https://www.speedtest.net/result/13738480254

• aorhan_69 A kullanıcısına yanıt

Vodafone'un verdiği modem kötü, hız özellikle akşamları dengesiz, sözleşme Aralık ayında bitiyor ve şu an için bize önerdikleri aynı hızla 12 aylık sözleşme 140tl bu arada hız 24 mbite kadar olarak geçiyor o yüzden ben de farklı iss bakayım dedim ve fiyatları araştırdım en hesaplısı netspeed çıktı

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Yüksek hızlarda port ücretleri çok fazla. Hatta telekom 1000mbps hızını kendisi toptan port fiyatından da ucuza satıyor.

• harock kullanıcısına yanıt

Aynı sorun hocam çoğu siteye giremiyorum.

• Beyler bugün netim aktif oldu.Vestel modem takip gittiler . Hizim hep 15-20 mbit arası. Modemin yanında 5 GHz de 110-120 arası çıkıyor.Nasil bir yol izlemem gerekli .. eski VDSL bağlantım bile bundan daha hızlıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bios25 -- 1 Ekim 2022; 20:15:5 >
  • bios25 kullanıcısına yanıt

Harici bir Access Point kullanabilirsin..

• 206 lı ip ler ne zaman düzelecek?

• erayee E kullanıcısına yanıt

ip değiştirince 206 ve 188 şeklinde değişkenlik gösteriyor, yani 206 lı ip den kurtulunabiliyor.

• 206ip alanalar dns over tls denesin engellenmesi kolay değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Netspeed de iptal işlemi nasıl oluyordu? Başka bir lokasyonda ki netspeed hattımı pek kullanmadığımdan iptal etmek istiyorum. E devletten veya online işlemlerden vs oluyor mu ?

• thelordof kullanıcısına yanıt

iptal@netspeed.com.tr adresine müşteri numaranızı adınızı ve soyadınızı yazıp hattınızı iptal etmek istediğinizi yazıyorsunuz imzalayıp telefonla fotoğrafını çekin kimlik fotokopisi ile birlikte mail atın. Bu kadar hocam

• harock kullanıcısına yanıt
    Kimlik fotokopimiz zaten onlarda mevcut neden istiyorlar ki yine

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hızım 80 mb kablolarım vs herşey yeni kendim ara ara toparlıyorum tesisatı. Dün baktım internet ara sıra kopuyor modem arayüzüne girdim hız 45mb düşmüş. Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim kablolarınızda sorun vardır dedi kapattım. 1 gün geçti hızım ve hat değerlerim kendi kendine normal haline döndü.

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.