Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şuan bende de net yok ara ara kopuyordu 3 5 gündür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kopmalar böyle devam ederse türknete geçmeyi düşünüyorum. tekrar koptu az önce.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde pazar akşamı gibi kopuyor can sıkmaya başladı

Aman hocam, burada netspeed çalışanları var böyle yazınca hemen başlıyorlar gidin başka yerde yazın vs diye. Uzun süre kullandığım netspeed e bu kopmalar nedeniyle veda ettim. Başta iyilerdi hatta bunun hatrına geçen aylarda olan o büyük kesintiyide anlayış ile karşıladım. Ama artık çekilmez olmuşlardı Mh ısrarla bunların normal kesintiler olduğunu söyleyince de taşıdım Türknete.

• Türknet'e geçmeyi önerir misiniz? Onda da böyle kopmalar, hız düşüklüğü oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Aman hocam, burada netspeed çalışanları var böyle yazınca hemen başlıyorlar gidin başka yerde yazın vs diye. Uzun süre kullandığım netspeed e bu kopmalar nedeniyle veda ettim. Başta iyilerdi hatta bunun hatrına geçen aylarda olan o büyük kesintiyide anlayış ile karşıladım. Ama artık çekilmez olmuşlardı Mh ısrarla bunların normal kesintiler olduğunu söyleyince de taşıdım Türknete.

memnun musunuz hocam türknetten ?

şuana kadar memnunum hocam.

• Anlık kopmalar oluyor her gün.. Ankara’da olup böyle sıkıntı yaşayan var mı ?

• musta2 kullanıcısına yanıt

Ankara'ya özel herhalde. Kayıt açtırin araştırma yapsınlar belki hub noktasında sıkıntı vardır.

• Ankarada günlerdir ben de benzer problemi yaşıyorum

• Ankara'ya özel sıkıntı var 3 gündür, allahtan uzun sürmüyor.

• Arkadaşlar 3 yıldır netspeed kullanıyorum ama yalın internet başvurusu yapmış olmama rağmen hala ttkom faturası ödüyorum, internetimi yalın internete çevirmek için ne yapmalıyım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kralkarga kullanıcısına yanıt

İptal etmemişler mi? Arayın söyleyin neden iptal etmediniz fatura geliyor deyin.

• ankara’da bu aralar sürekli anlık kopmalar oluyor ve müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız. becerebilen birisi ankara’da herkesin bunu yaşadığını anlatırsa güzel olur.

yoksa 15 lira daha verip türknete geçelim.

Hocam nasıl oldu bu?

E-devlet üzerinde Türk Telekom borç fatura sorgulama kısmında abonelik görünüyor mu?

Netspeed'i arayın benzer durumla karşılaşacaktım ipten döndüm. Şöyle ki taşıma formum eksik gelmişti mailime son dakika fark edip ve tekrar doldurmuştuk.

Bizim hat tek fatura TT Ev telefonu + ev interneti idi.

Başvuru yaparken dediğiniz kağıdı doldurduk ev telefonu iptal oldu. Aradığımızda yanlış numara diyerek çalmadan kapanıyor.

Hattınıza ev telefonu bağladığınızda çevir sesi geliyor mu? Ya da numaranızı arayabiliyor musunuz? Öyleyse hat açık, ve netspeed bu feshi sizin adınıza yapamaz artık hat taşındığı için sanırsam. Yanlışım varsa düzeltin.

Netspeed'i arayıp hattı sırf yalına nasıl dönüştürürüz diye bir yol haritası çizdirin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. netspeed 75 mbps internet kullanıyorum. hızım testlerde 75 çıkıyor burda bi sıkıntı yok. geçen gün geforce now üyeliği satın aldım. ancak kablo ilede wifi ile de hızım 19 mbps yi geçmedi. bi arkadaşdan boosteroid hesabı aldım orda da denedim yine 19 u geçmedi hızım. android tv ios telefon pc hepsinde denedim sonuç hep aynı. forumlara baktığımda turknet forumlarında millet cayır cayır benim hatayı alıyolarmış ve bi sonuç bulamadım. bende netspeed i aradım dedim nce ttnet vardı geçen yıl kullanıyodum bi sıkıntı olmuyordu şimdi böyle bişey varmış dedim. benle alay etti kadın. çok dediğin kaç kişiki bu sıkıntıyı çeken dedi. bizi üçüncü parti uygulamalar ilgilendirmiyor biz size vaadettiğimiz 75 mbps yi sağlıyoruz dediler. benimde içime oturdu andorid tv ye oturdum içinde speed test olan uygulamalar yükledim ve bingo sonuç yine 20 mbps. sanki bi el hep 20 de tutuyor hızımı. ( ilginç olan android tv app larında hızımın yine 75 göstermesi ) ama alakası yok gerçek hızım servera bağlanıyosam hep 20. çünkü ne yaptıysam gfnde çağmur görüntü var. ARKADAŞLAR NE YAPMALIYIM. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE NE SÖYLEMELİYİM ?
    İşin daha ilginci vpn ile almanya veya bulgaristandan bağlandığımda hızım olması gereken değerde gösteriyor cloud gaming servislerinde.
    Sanki netspeed tarafından bi el bant genişliğini aşşaya çekiyor bu servislerde.
    O değil müşteri temsilcisi alay etmedeydi iyiydi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylerdrden -- 17 Eylül 2021; 16:3:14 >

• Guncel fiyatlar yeni musteriler icin mi arkadaslar? Paket degisikligine izin var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tesadüfen öğrendim bunu, ev hattı da eşimde otomatik ödemede olduğu için o da farketmedi, doldurup gönderdiğimiz evrağı zamanında dikkate almamışlar, mecburen tekrar ileteceğiz, bu evrak hangisiydi, sitelerinde bazı evraklar ama hangisi olduğunu kestiremedim.

Hocam netspeed i tekrar arayın ve kayıtlı mail adresinize EV TELEFONU HİZMETİNİ İPTAL ETTİREN dilekçeyi isteyin.

Sistemde yok bu dilekçe mail olarak gelmesi gerekli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim yardımın için.

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.