Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'dayım bana sms push geldi. Senede bu şekil 1 belki 2 defa internet kesiliyor benim sorun yaşamamamın nedeni taahhüt vermemem diye düşünüyorum ne kadar doğru bilemem. 75mbps kullanıyorum 40-50mbit geliyor, yetiyor. ping de 6...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 6 Mart 2021; 0:44:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni 35 den 75 hızına çıkarttırdım arada 8 tl fark var bir şey olmaz diye ama nedense dow hızı 75 den birden 2 ye düşüyor modeme reset atıyorum düzeliyor ama 10 dk sonra yine aynısı oluyor bu sorunu yaşayan var mı neden böyle acaba

• insafsızherif kullanıcısına yanıt

2 ye düştüğünde bi ss atar mısın, değerlere bakalım

• uzil kullanıcısına yanıt
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Yasak dostum referans link paylaşmak.
  • insafsızherif kullanıcısına yanıt

çok ilginç bir durum..modem de hız düşümün yok ama hız testi de çok düşükNetspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

bu arada CRC hatası uçmuş sende..SNR de düşük ama çok da etki edecek seviyede değil...başka bi modem bulabilme ihtimalin varsa bi başka modem ile bağlanmayı dene bakalım..ben modemden şüphelendim biraz

Evet crc hatası varmış asus modemlerinde kronik sorunmuş bu ne yapacağım bilmiyorum o kadar para da verdim alalı 2.5 sene oldu iade de almazlar. yeni modem alsak 200-300 tl eski modemin sürümünü yükledim bakalım ne olacak

• hayatımda hiç bu kadar packetloss yememiştim, üzerine bir de oyundan atıyor ağ bağlantınız yok diye :D saat 00:00 da bir başladı kan kusturuyor. web de dolaşamıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agmerhamto -- 6 Mart 2021; 0:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

Ayarlari dogru yaparsaniz Asus'ta da iyi performans alirsiniz. Su mesajda acikladim, oradaki yontemleri izleyerek once modemin koruma ozelliklerini acin, SNR artacaktir. Hiz dusmeleri devam ederse bu sefer diger adimlari izleyerek hizinizi dusurun. Bu hizlarda 8dB SNR ile kopma yasamadiginiz icin sanslisiniz. SNR 20dB'den asagida olmasin.

• Nakil yaptırmak için aradım adamlar bizde engelli indirimi yok diyor.Şirketler %25 indirim uygulama k zorunda değil mi ? Sonuçta yasal bir hak bu devlet tarafından verilen

• senseman62 kullanıcısına yanıt

Abone sayısı 200 binden fazla olan firmalar için zorunlu.

200 bin altında olan firmalara serbest.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 7 Mart 2021; 1:36:39 >
  • Ben netspeed te 35mbt vdsl engelli paketini kullanıyorum ve 56TL ödüyorum ama abone haziran 2019 oldum 16mgb adsl ile ve aralık 2019 dan beri 35mgb vdsle geçiş yaptım. Şu anda sitelerinde engelli paketler görünmüyor, olsa belki 75mgb vdsl veya fibere geçerdim..

• Maç saati kopmaya başladı

• Hız kısıtlaması mı var an itibari ile 10mb hıza düştü

• mydonesse M kullanıcısına yanıt

Aynen, böyle bir saçmalık yok. Maç izlemeyen adamım ama arada kaynıyoruz. Keza maç izleyenler için de bu kısıtlamanın yapılmaması lazım... Ha bide acaba ondan mı oluyor yoksa Netspeed kaynaklı bir sorun mu var onu da bilmiyoruz. Kısa sürede aboneliği taşıyacam bu gidişle. Son 2 haftadır hız düşmesi, 5000ms ping vs birçok sorun çıkarmaya başladı, sağolsunlar... Ödediğimiz paraya yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3uncubayezit -- 8 Mart 2021; 21:21:58 >
  • Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

gayet sağlam bi sorun yok maç saatinde de bi sorun olmadı..sizde yaşanan sorun ne gerçekten merak ettimNetspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• Arkadaşlar netspeed 75 mbps geçsem 50mbps alabilir miyim bu hat ile değer mi geçmeye?

• Veli Küpeli V kullanıcısına yanıt

alır gibi duruyor..

peki hocam değer mi sizce 8 tl fazla ödemeye

• Veli Küpeli V kullanıcısına yanıt
    50 alır gibi eğer kopma olmazsa. Muhtemelen 50 sabitlenirse 8.5 civarında snr değerini elde edersiniz. Stabil olacağının garantisi yok haberiniz olsun. Ayrıca netspeed de vdsl tarifeler arasında geçiş 1 ay içerisinde sadece 1 defa yapılabilir. Örneğin bugün geçiş yapsanız 9 Nisan tarihine kadar alt pakete geçiş yapamazsınız.

Ayrıca 8 TL farka değmesi için modeminizin 5 GHz desteği var mı yok mu önemli bir durum. Şayet yoksa 2.4 Ghz'de 40 mpbs üzerini göremezsiniz wi-fi de. Kablolu ise sorun yok. Yine ayrıca ping değerlerinizde herhangi bir değişiklik göremezsiniz. Sadece saniyede indirme hızınız bir miktar artmış olur. (1.5 ila 2 mb/s kadar).
  • 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.