Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Speedpro 75 var 94 tl'ye iyi aslında.
  • sen_md S kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef fortnite sunucu ip leri yok. Speedtest üzerinde London a kaç MS ping çıkıyor peki ona bakarsanız bana fikir verir. Oynadığım sunucular London da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • komando57 kullanıcısına yanıt
    Benimde taahhüt bitiyor 27 Eylül de iss arayışındayım, tam olarak ne zaman geçmeliyiz son güne kadar kullanayım mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Benimde taahhüt bitiyor 27 Eylül de iss arayışındayım, tam olarak ne zaman geçmeliyiz son güne kadar kullanayım mı
    bunun cevabını ttnet müşteri hizmetlerini aradım işine gelmediği için o bile cevaplamadı ben 1 hafta öncesinden taşıyacağım gelse gelse 1 haftalık bedel gelir anca
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar Turktelekom fiberin oldugu yerde netspeed fiber kullanamaz miyim ?

Ben kullanamiyorum netspeed fiber, turktelekom vermiyor diyorlar ?

Nasil oluyor bu is ? Bilen biri varsa cok sevinirim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesplit

Hocam maalesef fortnite sunucu ip leri yok. Speedtest üzerinde London a kaç MS ping çıkıyor peki ona bakarsanız bana fikir verir. Oynadığım sunucular London da.
    https://www.epicgames.com/help/en-US/technical-support-c90/general-support-c91/how-do-i-run-a-traceroute-for-the-network-connection-i-m-using-for-fortnite-a3874

Var. Ben yaptim avrupaya 65 ms

• Arkadaşlar yeni üyelikte bir ücret var mi? Yıl sonuna kadar denemek istiyorum en azından. Sitede bir açıklama yok. Mevcut ttnet üyeliğin taahhütü bitti kapatıp öyle başvuracağım.

Bir de üst hıza geçebilir miyim memnun kalırsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelikte ücret var sanırım. Ben taahhüt bitmeye yakın geçiş yapmıştım.

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Geçiş yaklaşık ne kadar sürüyor?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitmesine bir hafta Kala gonderdim. 2 gün sonra evraklar ulaştı. Telefonla beni arayıp bilgileri teyit ettiler. Taahhütum biter bitmez geçiş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

https://www.epicgames.com/help/en-US/technical-support-c90/general-support-c91/how-do-i-run-a-traceroute-for-the-network-connection-i-m-using-for-fortnite-a3874

Var. Ben yaptim avrupaya 65 ms

Alıntıları Göster
    Telefondan baktığımda bulamamıştım çok sağolun hocam. Hangi şehirden yaptınız testi acaba. İzmir'de Türktelekom kullanan bir arkadaşım cs:go da 55 ms ping aliyor. Bende Türktelekom baglatacaktim ancak taahhüt olmayan netspeed i denemek istedim ilk sorun yasarsam Türktelekom a geçiş yaparım diye düşünüyorum. Türktelekom ile Netspeed arasında ping farkı var mı? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 10 gün taahhütsuz kullanırım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Thesplit

Telefondan baktığımda bulamamıştım çok sağolun hocam. Hangi şehirden yaptınız testi acaba. İzmir'de Türktelekom kullanan bir arkadaşım cs:go da 55 ms ping aliyor. Bende Türktelekom baglatacaktim ancak taahhüt olmayan netspeed i denemek istedim ilk sorun yasarsam Türktelekom a geçiş yaparım diye düşünüyorum. Türktelekom ile Netspeed arasında ping farkı var mı? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/ttnet-vs-netspeed-hat-degerleri-ve-ping-edit-baglandi--134297652#134297652

İstanbul

• slm
    modem degerınde eskı modemlerde snr bu modem karısık geldı.
    bu yazılanda SNR degerı hangısı gurultu marji mi sinyal gücü seviyesimi ?
    bılgısı olan varsa
    saqygılar

DSL bağlantı tanılama
    Standart ITU G.993.2 (VDSL2)
    Hat durumu showtime
    Mod VDSL2 CPE
    VDSL profili 17a
    Bağlantı hızı 76794 kbit/s 5116 kbit/s
    Atanabilir hız 104307 kbit/s 38754 kbit/s
    Gürültü marjı 11.7 dB 29.6 dB
    Sinyal gücü seviyesi 13.4 dBm 8.4 dBm
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    "Signal to noise ratio (SNR) değeri, sinyal ile gürültü arasındaki oranı ifade eder ve dB olarak ifade edilir."
    Kaynak:https://www.technopat.net/2018/07/17/snr-margin-ve-hat-zayiflamasi-degerinin-internet-hizina-etkisi-nedir/
    Gürültü Marjı = SNR Margin dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3uncubayezit

"Signal to noise ratio (SNR) değeri, sinyal ile gürültü arasındaki oranı ifade eder ve dB olarak ifade edilir."
    Kaynak:https://www.technopat.net/2018/07/17/snr-margin-ve-hat-zayiflamasi-degerinin-internet-hizina-etkisi-nedir/
    Gürültü Marjı = SNR Margin dostum.
    tskler..
    benım snr degeri 11,7 db denk gelıyor

• Benim de bağlatalı 3 gün oldu.
    35mbit vdsl 2 pakedini kullanıyorum. Şuana kadar memnunum hafta sonu yoğun saatlerde bile hız düşmesi henüz yaşamadım. Youtube, netflix falan gayet sorunsuz. Birde kurulumu 3 güne hallettiler ama modemi kargo ile sonradan yolluyorlar, çok saçma bir uygulama baştan bilsem abone olmazdım. Acilen bunu değiştirmeleri lazım. Ankaradayım, modemi Denizliden yolluyorlar nasıl bir saçmalıksa.

Bir de yurtdışı testlerinde hız genelde 25-28mbir arası çıkıyor speedtest'de. Bu vdsl2 bağlantının özelliği mi? Superonline Fiberde genelde tarife hızına yakın hızlar alıyordum.

Hat değerlerim şu şekilde. Hiçbirşey anlamıyorum bu değerlerden normal midir? Henüz kablo ile test etmedim wifiden bağlanıyorum sürekli modemin yanında duruyor pc.
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Soul -- 24 Ağustos 2020; 0:26:54 >

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    50Mbit baglanmis, upload da 5Mbit gorunuyor. 35/3 olmasi gerekir 35Mbit icin. Kablolu baglantiyla da bir deneyin hiz testini.
  • archangelic A kullanıcısına yanıt
    Evet upload 5mbit ama speedteste kablo ile denedim yine 35 alıyorum max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Evet upload 5mbit ama speedteste kablo ile denedim yine 35 alıyorum max.
    Oraya netspeed saglayicisi icin pek bakmaya gerek yok. Tarifem 35 mbit aldigim hiz 35mbit ama orada 75 yaziyor eski tarifem. Sinirlama yapiyorlar bir sekilde.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.