Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Oraya netspeed saglayicisi icin pek bakmaya gerek yok. Tarifem 35 mbit aldigim hiz 35mbit ama orada 75 yaziyor eski tarifem. Sinirlama yapiyorlar bir sekilde.

Alıntıları Göster
    5Mbit upload aliyorsa hiz 35Mbit olamaz, 35'in upload'i 3Mbit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Alıntıları Göster
    Benimde uploas 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Alıntıları Göster
    Benim de upload 5

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 27 Ağustos 2020; 11:28:12 >

• Yeni abone olarak başvurdum toplam 6 gün sürdü, bir tane VDSL port kalmıştı başvurumu çok hızlı aldılar 2 günde Türk Telekom etiketleme yaptı bugün 6. gün randevu günüm bugündü ve internet bağlandı.
    35 Mbps paketi olması gereken değerde alıyorum normalde altyapı 48 mbps gösteriyordu modemde 62 mbps yazıyor santrale uzaklık 370 metre eklediğim fotoğrafa göre 50 Mbps ye sabitlersem sıkıntı yaşar mıyım ? Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• archangelic A kullanıcısına yanıt
    Benim de 35 / 5 .

• Türk telekomdan geçiş yapacağım. Kullandığınız modemi değiştirmeyiz dediler modemde bir sorun yoksa. Yeni modem alan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Benim de 35 / 5 .
    Paket disinda bir upload'a sahipsiniz o halde. Bu durum yayginsa bilelim de ona gore biz de talep edelim.

• archangelic A kullanıcısına yanıt
    Durum yaygın mi bilmiyorum. Bir iki arkadaş daha yazmış 5 diye. Belki ben yeni abonelik yaptığımdandir bilemiyorum.

Tek emin olduğum bu olayı resmi olarak bildirmeyecegimdir😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Durum yaygın mi bilmiyorum. Bir iki arkadaş daha yazmış 5 diye. Belki ben yeni abonelik yaptığımdandir bilemiyorum.

Tek emin olduğum bu olayı resmi olarak bildirmeyecegimdir😀
    Ben de simdilik bildirmeyecegim ki dusmesin hizlariniz. Ama simdilik :D
  • Arkadaşlar bugün geçiş işlemleri başladı, yıllardır TTnet kullanıyordum. 20 mbps altına düşmeyen hız şu an 2-3 mbps zorluyor. TTnet kasıtlı bir işlem mi uyguluyor yoksa tesadüf mü denk geldi?

• Arkadaşlar merhaba, adsl 8 mbit kullanıyorum. Şimdi de fiber geliyor binaya. İnternetimizi kestiler. Daire içine sarı kablo çektiler. Aşağıya bağlantı yapıyorlar. Bundan sonra fibere geçmem için ne yapmam gerekiyor? Netspeed te?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun netspeed gecisi yaptim. Arkadaslar 12mbit hiz alabilirsin derken modem degerlerine bakiyorum max 28mbit gosteriyor va adsl2+ ibaresi var. Hizimi arttirmalari icin ne yapabilirim nasil bi yol izlemem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35mbps hızın uploadı 5 olmuş tekrar.

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Benim de öyle olmuş hocam

• Az önce evrakları kargoladım. Mevcut 5 senelik tılgın marka modemimi kullanmak istemiyorum. Modemi değiştirmek için ne yapmamız gerek?

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Hocam eski modeminizi mi kullanıyorsunuz? Modem gönderiyorlar mı

• jetgil kullanıcısına yanıt
    VDSL kullanıyorum ve kendi modemimi kullanıyorum.

• Türk Telekom, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla, kullanıcılarının upload hızlarını hiçbir ek ücret ödemeden 31 Ağustos'tan itibaren geçerli olacak şekilde 2 katına çıkarıyor. Türk Telekom'un fiber ve VDSL aboneleri ile Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılardan hizmet alan tüm kullanıcılar bu hizmetten 1 Ekim 2020'ye kadar faydalanabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Ağustos 2020; 14:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Türk Telekom, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla, kullanıcılarının upload hızlarını hiçbir ek ücret ödemeden 31 Ağustos'tan itibaren geçerli olacak şekilde 2 katına çıkarıyor. Türk Telekom'un fiber ve VDSL aboneleri ile Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılardan hizmet alan tüm kullanıcılar bu hizmetten 1 Ekim 2020'ye kadar faydalanabilecek.
    35 mbit kullanıcısıyım. Upload 6mbit olmuş. Modemde 75 görünüyor bunun da nedenini bir türlü anlayamadım

• Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.