Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benımde tekrar upload 8 mbps olmus..
  • Arkadaşlar netspeed adsl kullanıyorum. Binaya turktelekom fiber çekiyor. Netspeed fiber konusunda nasıl? 75 mbit lik tarifeye geçmek istiyorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Merhaba dostlar
    Türk telekom 24 mbps fiber internet kullanıyorum, taahütümün bitmesine 1 ay var. Tt bana 99 tl fiyat sunuyor 24 ay taahhüt vermeme karşılık. Netspeed’e biraz araştırdım, bugün müşteri hizmetlerini aradım. 75 mbps fiber interneti 94 tl + 9 tl modem ücreti ile 103 tl ye verdiklerini söylediler. Modem belli bir süre sonra sizin olmuyormuş, ev kiralıyormuş gibi modeme sürekli 9 tl her ay kira bedeli ödüyorsunuz dediler. Bu biraz acayip geldi. Türk telekom’un modemini kullanamayacağımı söylediler.
    Netspeed’i tavsiye eder misiniz? Bir sorun yaşıyormusunuz? Türk telekom’daki modemini kullanan varmı? Fikirlerinizi bekliyorum.
    Geçtiniz mi hocam ben de bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum da

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Bugün evrakları kargoladım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18.10.2020 günü ttnet 24 aylık abonelik sürem doluyor.24 mbps hızım var.vdsl2 modem kendime ait.Ttnet aboneliğimin bitimine bir hafta kala başvurumu 35 mbps olarak yapacağım.Santral dolabına uzaklığım 118 m.Alacağım maximum hız 79 mbps görünüyor.Bu geçişte geçiş ücreti alınıp alınmayacağını merak ediyorum.
    Bilgi verenlere teşekkür ederim.
  • deltoid D kullanıcısına yanıt
    Geçiş ücretsiz hocam. Önemli nokta şuan kullandığınız interneti iptal etmeden yeni firmaya başvurun geçiş yapılsın.
  • İnternetinde sıkıntı olan var mı? Bazı websiteler çok yavaş açılıyor şu an, twitter, instagram gibi.
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Evet benimde tamamem gitti hangi şehirdesiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonesse

Evet benimde tamamem gitti hangi şehirdesiniz
    İstanbul Beylikdüzü, türk telekom mobil internetim de baya yavaşladı sadece ev interneti de değil. Sanırım genel bir durum.
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Benimde Tekirdağ şuan hiç yok mobil interteni bağladım bir tane pazarımız var onuda zehir ediyorlar.
  • Türktelekom patladı bu sefer, türktelekom altyapısnı kullanan herkesde aynı sorun var şuan

• Türk Telekom kaynaklı sorun varmış ülke genelinde, dns otomatiğe alın bazı kullanıcılar da böyle düzelmiş.

• Üst hıza geçiş yapan oldu mu? Dün itibarı ile Netspeed kullanıcısıyım, eğer memnun kalırsam 75 mbite geçmek isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    DNS'i otomatiğe alınca düzeldi
  • Bir ara baya kötüydü hız ama şuan iyi gibi bir süredir.
  • Gökkubbe G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • slm
    normalde hızımız 76/5 idi
    bugunlerde 80/8 oldu hızlar..
    fakat dovnload hızda hıc degısıklık olmadı sızdede aynımı
    sadece upload 5/8 cıktı o ok de... 76 olan hız tanımlası 80 mbps cıktı..ındırme hızı oncedende 72 mbps net gelıyordu yıne 72 mbps gelıyor....
    Bağlantı hızı 79869 kbit/s 8188 kbit/s
    Atanabilir hız 98935 kbit/s 37264 kbit/s
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 1 Eylül 2020; 9:21:26 >

• Current Rate (Kbps) 8192 79860

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silphatos -- 1 Eylül 2020; 17:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

slm
    normalde hızımız 76/5 idi
    bugunlerde 80/8 oldu hızlar..
    fakat dovnload hızda hıc degısıklık olmadı sızdede aynımı
    sadece upload 5/8 cıktı o ok de... 76 olan hız tanımlası 80 mbps cıktı..ındırme hızı oncedende 72 mbps net gelıyordu yıne 72 mbps gelıyor....
    Bağlantı hızı 79869 kbit/s 8188 kbit/s
    Atanabilir hız 98935 kbit/s 37264 kbit/s
    speedtest hızına çok aldanmayın, server yakınlığına göre 5 mbps dahi fark atabilir, origin, steam, torrent, idm gibi farklı indirmelerde 3-5 mbit artış görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 1 Eylül 2020; 18:26:20 >

• sabah okla speed test ıle olctumdu outo her zaman aynı yerden olcuyor genedel
    sımdı netspeed kendı test olcumu yıne aynı degerler.
    76 mbps ıkende aynı deherler vardı kısacası..demekkı 80 mbps gercek hız yok..sadece upload yukseldı ..
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.