Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

NetSpeed'e geç(eme)me sürecim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
58
Cevap
3
Favori
1.836
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      242 Mesaj
      17 Şubat 2018 13:41:05
      15 martta turktelekom ile sözleşmem bitiyor şuana kadar netspeed kadar iyi fiyat ve hız teklifi sunan olmadı hattım 83mb desteklliyor ben vdsl 35mb kullanıyorum ama netspeed port olmadıgı için adsl bağlayabiliriz ancak turktelekom ile uyeliğinizi iptal ettirirseniz biz vdsl bağlayabiliriz diyor direk geçiş neden yapamıyorlar bu sefer turk telekom gıcıklık yapıp sorun çıkartmasın port yok ayagına iş yerime 1 yıl internet gelmedi port yok diye
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      17 Şubat 2018 23:39:38
      Bize anne kızlık soyadı sormamışlar sordum bu arada, aramamızdan bıkmışlardı whatsapptan konuşuyoruz biz.
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      19 Şubat 2018 13:08:57
      An itibari ile internetim bağlandı kurulumu yapmak zaten çok kolay kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinizde iş bitiyor bir kaç saat önce türk telekom gelip ankatreden hat çekmek için filan geldi sanırım çok anlamıyorum ama daha önce bağlıydı ondan farklı bişey yapmadılar bir kaç saatr aktif olur dendi 10 dk sonra dsl ve internet yanmaya başladı net speed'e bildirdik durumu 2 saate şifre ve kullanıcı adını sms ile attılar ben 16mbps aknsiz tarifesini kullanıyorum 3 aydır internetsiz olmanın şokuyla hala inanamıyorum sonunda bağlandığıma. iyiki türknetten ayrılmışım umarım netspeed beni yanıltmaz şuan için herşey iyi

• Emekli Yönetici
      5988 Mesaj
      19 Şubat 2018 16:47:03 Konu Sahibi
      Geçen hafta beni arayan numarayı bu sefer açan kişi bilgiliydi, bana ulaşamadıkları için yönlendirme yapamadıklarını belirttiler. İletişimsizlik şikayetimi ilettim, ve süreçte 5 gün gecikme olduğunu belirttim. Teknik ekibin bana ulaşamadıkları için başka bir adrese kurulum yaptığını belirttiler ancak bu saçma geldiği için duymamış gibi davrandım.
      Randevu almak için beni arayacağını belirttiler.
      |
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      19 Şubat 2018 17:16:00
      Hayırlı olsun.

Uzun süren sıkıntınız son bulmuş. İnşallah Netspeed ten yana sıkıntı çekmezsiniz.

Bende ciddi ciddi ay çıkmadan NetSpeed e başvurmayı düşünüyorum, bakalım.
      |
      |

• Binbaşı
      1869 Mesaj
      19 Şubat 2018 17:26:31
      Bu adamlar benide oyalayıp duruyor, bugün sms geldi kullanıcı adı şifre vs yazıyor ama sinyal yok.

Kaç defa aradım birisi gelip kurmuşlar elektrikçi çağrın diyor, ankastre ye baktım adıma not açık kablo bir şey yok.

Ondan sonra kayıt oluşturdu tt gelecekmiş ama ses yok.

Bunlar değil tt denilen haysiyetsiz firmanın rezilliği
      Performansım düşmesin kaygısı yok, müdüründen azar işitme ihtimali yok ki müdürleride böyledir, işten çıkarılma korkuları yok, aboneyi memnun edelim kaygıları hiç yok. Rezilsin tt başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 19 Şubat 2018; 17:28:57 >

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      20 Şubat 2018 12:13:03
      Bu tarz durumlar yeni evler veya fiber/vdsl'de mi oluyor? ADSL'den geçişin ekip çağırmaya gitmemesi lazım diye düşünüyorum. (ADSL'den geçiş düşünüyorum )

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Teğmen
      221 Mesaj
      20 Şubat 2018 12:37:28
      ŞUANDA TÜRK TELEKOM 35 MBPS 100 GB KOTA 80 TL ÜCRET ÖDÜYORUM...
      **25/02/2018 TARİHİNDE SÖZLEŞMEM BİTİYOR

6 aylık taahhüt ile 60 TL kurulum ücreti almayan Netspeed'e deneme amaçlı geçmeye karar verdim

Seçtiğim Paket: VDSL Pro - 58 TL / ay
      50-75-100 Mbps'ye Kadar Hız
      4 Mbps'e Kadar Upload
      200 GB AKN
      AKN Sonrası Hız Down 24 / Up 2 Mbps

TÜRK TELEKOMU ARAYIP BİLGİ VERMEK GEREKİYOR MU?

• Yüzbaşı
      254 Mesaj
      20 Şubat 2018 14:08:04
      Benim de Türktelekom taahhüdüm 24 şubat'ta bitiyor..Az önce bilgi amaçlı Netspeed'e mesaj attım, 5 dakika sonra tlfn da geri dönüş yaptılar..Türktelekom'a gidip aboneliğimi iptal ettirmem gerek mi diye sordum, kendilerinin (netspeed) gönderdiği evrakları doldurup/göndermem ve kendilerinin eline geçmesini takiben her türlü işlemi yine kendilerinin yapacağını söylediler..yinede emin olmak için müşteri hizmetlerini bir arayın
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      20 Şubat 2018 14:32:58
      Tahminim zam olacagi yonunde. Gonul isterki olmasin fakat ulkede herseyin fiyati artiyorken internetin fiyatinin ayni kalmasi. 1 hafta sonra ogreniriz artik
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      20 Şubat 2018 14:41:42
      Bende ozellikle sormustum bu konuyu . Yazmayabilirsiniz fakat unutmayacaginiz bir kelime yazmaniz guvenlik acisindan yarariniza olacaktir diye cevap vermislerdi.
      |
      |

• 20 Şubat 2018 14:53:11
      hayırlı olsun

bende Netspeed,e geçiyorum mevcut aboneliğim 01:03:2018,de bitiyor ama Netspeed Mart 1,de kampanya bitiyor ibaresi eklemiş paketlere nasıl olucak bilmiyorum yarın evrakları göndericem imzalayıp inşallah sıkıntı çıkmaz.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5988 Mesaj
      20 Şubat 2018 15:11:07 Konu Sahibi
      Muhtemelen 1 Mart’a kadar oyalayıp tarifeyi zamlı fiyattan devreye alacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2061 Mesaj
      20 Şubat 2018 15:15:22
      Zam yapılması normal bir durum devlet abone sayısına göre vergi belirliyor issler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      221 Mesaj
      20 Şubat 2018 17:05:58
      Zam yapılırsa bizim paketlerede zam yapılcakmk yoksa aynı fiyat mı. yeni üyelere mi olur
      |
      |

• Binbaşı
      1310 Mesaj
      20 Şubat 2018 17:15:37
      bilgi vermedıklerıne gore zam olur mutlaka..
      |
      |

• Binbaşı
      1073 Mesaj
      20 Şubat 2018 17:21:09
      Netspeed fiyat garantisi veriyormu ? yani şuanki tarifeleri bir süre sonra zamlandığında eski abonelerinkide zamlanacakmı ?

Ayrıca turkne'ten geçiş yapmak istiyorum sabit telefon hattımda var Turknet'ten arkadaşını getir kampanyasından yararlandım, bana yaptıkları indirimleri fatura ederlermi ?
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5988 Mesaj
      21 Şubat 2018 13:49:48 Konu Sahibi
      Netspeed'den aradılar, 22 Şubat saat 10:00'da teknik ekibin geleceği bildirildi. Randevu almak değil, randevu vermek gibi oldu ama buna da şükür.

• Binbaşı
      1869 Mesaj
      21 Şubat 2018 14:53:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Bu tarz durumlar yeni evler veya fiber/vdsl'de mi oluyor? ADSL'den geçişin ekip çağırmaya gitmemesi lazım diye düşünüyorum. (ADSL'den geçiş düşünüyorum )

tt nin kime ne yaşatacağı hiç belli olmaz :)
      |
      |

• Binbaşı
      1869 Mesaj
      21 Şubat 2018 15:10:56
      quote:

Orijinalden alıntı: meke

Netspeed'den aradılar, 22 Şubat saat 10:00'da teknik ekibin geleceği bildirildi. Randevu almak değil, randevu vermek gibi oldu ama buna da şükür.

benim evraklar cuma ulaştı o gün açılacak dediler, sonra pzt saat 11 de dediler aktivasyon şifre vs geldi ama sinyal yok. hizmetimde aktif görünüyor kaç defa aradım kayıt aldık gelecekler gelen giden yok.

bugün aradılar beni de yarın geleceklermiş. koordinasyon bozuk adamların. hayırlısı olsun.

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.