Şimdi Ara

Netspeed den başka sağlayıcıya geçmek için yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. 1 yıldır netspeed kullanıyorum 75 mbit veriyorlar sözde. Fakat İnternet aşırı kesiliyor ve durmadan bölgenizde arıza var diyorlar. Verdikleri hızda testte 13 14 mbit görünüyor. Millenicom, turknet gibi sağlayıcılardan hangisi kaliteli sizce? Az önce millenicomdan altyapı sorguladım ve şöyle bir hız çıktı. Netspeed den başka sağlayıcıya geçmek için yardım istiyorum

• Benim bildiğim kadarıyla o tip kurumlar TT'nin altyapısını ortak olarak kullanır. Yani değiştirsende bir şey değişmez. Arıza varsa Türk Telekom'un çözmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sokak Kedisi- -- 7 Ekim 2020; 11:42:53 >
  • -Sokak Kedisi- kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben şu yazan 75 mbit İnterneti hiç alamadım bunun detayı nedir sizce?
  • Onu bilmiyorum işte.Netspeed den başka sağlayıcıya geçmek için yardım istiyorum 

• netspeed 1 haftaya yakındır rezalet durumda 0,5mbps leri asla geçemedim. modeme gelen hız 700kbps lerde. normalde hattımda 13mbps leri görüyor olmama rağmen. Müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor desteğe yazdım geri aradılar ekip yolladılar kim bilir ne zaman gelecek bekliyoruz. Mobil data harcamaktan telefonda paketimiz kalmadı evdeki interneti kullanamamıyoruz resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.