Şimdi Ara

Netspeed ayıplı! hizmet veriyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gündür Netspeed'teyim.2 gündür akşamları saat 01.00'a kadar download hızım 2-5 mbit'e kadar düşüyor.

Paketim 75 mbite kadar olan paket. Altyapım da 72 mbit maksimum kapasite.

Acaba 35 mbite kadar olan paketteki arkadaşlar da aynı kısıtlamayı yaşıyorlar mı?

Kısıtlama diyorum çünkü bu çok net belli ki Netspeed'in veri trafiğini kaldıramamasından dolayı kullanıcılarına uyguladığı rezalet bir politika.Hizmet değil aslında rezalet.

Dün akşam saat tam 01:00'de internet ışığım kırmızıya döndü, net gitti. Ve birkaç dakika sonra net geldiğinde 70 mbit tam kapasite hızım vardı. Çok net gösterdi ki Netspeed kullanıcıların yoğun olduğu saatlerde muslukları kısıyor. Bu kusurlu ve ayıplı bir hizmettir.

Acaba hızımı 35'e veya 50 ye düşürsem bu kısıtlamayı kaldırırlar mı merak ediyorum. Ya da statik ip alsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicengiz32 -- 10 Aralık 2020; 10:54:52 >

• Hepimiz aynı durumdayız bu hafta sorun çözülecekmiş bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanManiaX

Hepimiz aynı durumdayız bu hafta sorun çözülecekmiş bekliyoruz.

Bana 1 haftadır hep 2 gün içerisinde düzelecek dediler.Kopmalar,dalgalanmalar ve bilinçli / kasıtlı hız sınırlamaları..Tam anlamıyla rezalet.75 mbit parasi öde 2-3 mbit internet al.Ay sonu gelince de pişkin pişkin tam faturayı kaktır.

Türktelekomda kendi abonelerine hiçbir kısıtlama yapmazken,altyapısını kullandırdığı şirketlerin müşterilerini bu şekilde cezalandırması hayli tiskindirici.

Türkiye'deki ISS'ler karşısında müşterinin hakkını koruyacak bir kurum veya kuruluş yok malesef .Ben bu durumun bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum.

• İptal hareketi yapalım ben 15 aralıkta 2 aboneliğimi iptal edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın hızımı 50 mbite sabitlemelerini isteyeceğim. Bence bunlar Telekom ile anlaştıkları veri trafiğinin üstüne çıktıkları için bilinçli hız azaltıyorlar. Gerçekten rezalet. Veremeyeceğin hızı neden satışa çıkarırsın ki? Müşteri hizmetlerini aradım 23 dk müzik dinlettiler açan yok. Nereye düştük yahu. Ayıptır ayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertm

İptal hareketi yapalım ben 15 aralıkta 2 aboneliğimi iptal edeceğim

https://www.sikayetvar.com/netspeed/75-mbit-soyleyen-her-gece-2-5-mbit-veren-netspeed

Sikayetvar'a yazdım,

Online işlemlere yazdım,

Müşteri hizmetleriyle 5 defa görüştüm.Sonuç yine hüsran,her gece 2-5 mbit internet.Onu da dalgalı,kopan internet şeklinde veriyorlar.

Allah bunları bildiği gibi yapsın,hakkımı helal etmiyorum.

Netspeed ayıplı! hizmet veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.