Şimdi Ara

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!'' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
22.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen bağlat sonra en kötü hat bilgilerini gönderip 75 e sabitletirsin ve 100 tanımlatıp alabildiğini alırsın

Ayrıca ben telekomda 100 mbps kullanıyorum 100 geliyor modeme fakat milleni de 85 gösteriyor hız test 93 civarı çıkıyor buda aklında bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 22 Ocak 2018; 17:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirJET

Merhaba bende netspeede geçmeyi düşünüyorum ancak bulundugum yerdeki saha dolabı 30 35 metre ilerde ve buna rağmen altyapı sorgulaması yaptıgımda 63 mbit alıcagımı gösteriyor üst katta kuzenlerim kalıyor onlardada 63 mbit alabilecegini gösteriyor ama modem arayüzünde 88 mbit alabileceklerini gösteriyor şimdi ben 100 mbit alabilmek için ne yapmalıyım ttnet ilçe müdürlüğüne gidip bu durumu anlatmalımıyım yardımcı olurlarmı yada sizin bana önerebileceginiz bir şey varmi teşekkürler NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!''

Modemdeki değerlere çok aldırma modem değişken olabilir. En iyi alabileceğiz hızı bölge telekom müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_demir87

quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

quote:

Orijinalden alıntı: odmrhsr

6 gündür Netspeed'i kullanıyorum. Basvuru evraklarının ellerine ulaşmasından bir gün sonra ekip geldi bağlantıyı yaptı. 24 ay Türk Telekom ve 7.5 ay Türknet kullanmıştım bundan önce. Hız konusunda bir farklılık göremedim. Şimdilik memnunum.

Bana müşteri temsilcisi belgeleri kargo ile gönderiyoruz, imzalayıp geri göndermeniz gerekiyor dedi. Belgeleri kendimiz çıkartıp kargo firmasına veremiyor muyuz?

hayır mng kargo ile geliyor imzalıyor ve kimlik fotokopisi ile geri yolluyorsunuz.

Garip bir olaymış kendimiz kargo firmasına ulaştırabilsek daha iyi olurdu, sürekli evde veya ofiste olamıyoruz o yüzden sorayım dedim teşekkürler.

kargoyu o an vereceksiniz diye bir birşey yok. işyerinize istersiniz. doldurup ertesi gün şubeye götürüp teslim edersiniz. Şahsen ben mng'den teslimi alıp yurtiçi kargo (ücretini ben ödeme kaydı ile mng ile yollamak ücretsiz) ile gönderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Hadi gözünüz aydın arkadaşlar.

Konuya eskisi kadar ilgi gösteremesemde ara ara mesajları okuyordum ve bulunduğu yerde netspeed olmayıp başvurmak isteyen bir çok arkadaş vardı.

Firma çalışmalarının bir çoğunu tamamladı ve artık Türkiye`de %90 kapsama alanına ulaştı.

Hizmet verilmeye başlanan iller listesine aşağıdaki linkten yada konunun en başındanki haritadan detaylı olarak bakabilirsiniz.
    https://www.netspeed.com.tr/netspeed-internet-altyapisi/

Herkese hayırlı ve uğurlu olsun.

Hocam diğer illere de ocak sonuna kadar kesin gelir mi bilginiz var mı ? Şansıma bi balıkesir bursa kalmış bu tarafta

• Aktivasyon ve Bağlantı Bedeli 60 TL saçma olmuş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 23 Ocak 2018; 6:51:54 >
  • 29 unda taahutum bitiyor yarın arasam 30 unda drekt internetim baglanırmı? su anki 29 unda kapanıcak.
  • şu anda ttnet abonesiyim iptal etmeden başvurmak daha mı iyi? Sıfırdan başvurunca port sıkıntısı çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: radef

Aktivasyon ve Bağlantı Bedeli 60 TL saçma olmuş bence

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/ hocam alt tarafda aktivasyon bedeli yerini okudum dediğine göre taahhüt olmadığı için bazı aboneler aldığı gibi kısa bir sürede iptal ediyorlarmış.buda onları zarara uğratabiliyormuş.bu bedel onların bu zararını karşılıyormuş.yani mantıklı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oglumbakgitt

quote:

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/ hocam alt tarafda aktivasyon bedeli yerini okudum dediğine göre taahhüt olmadığı için bazı aboneler aldığı gibi kısa bir sürede iptal ediyorlarmış.buda onları zarara uğratabiliyormuş.bu bedel onların bu zararını karşılıyormuş.yani mantıklı geldi.

demekki bi sıkıntı varki iptal ettiriyorlar.. iyice huylandırdın beni:=)

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

şu anda ttnet abonesiyim iptal etmeden başvurmak daha mı iyi? Sıfırdan başvurunca port sıkıntısı çıkar mı?

İptal ettirirsen port sıkıntısı olabilir süreç de uzayabilir, taşıma yaparsan anlık kesintiyle geçiş olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oglumbakgitt

quote:

demekki bi sıkıntı varki iptal ettiriyorlar.. iyice huylandırdın beni:=)

.d

• geçeli 16 gün oldu
    hız sorunsuz,16mbit hat kaldırıyor azalma kopma olmadı
    ping oyun deneyimini bilemeyeceğim,oyun ile işim yok
    ttnet 8mbit için 118 TL veriyordum.iki kat hız,sorunsuz hizmet 49 TL
    denemek size kalmış,fazla para vermekten gına geldi
    ilk 6 ay beğenmezseniz kaybedeceğiniz 60TL iptal ücreti (diğer firmalara 2 yıl taahhüt vermekten iyidir)
    şimdilik memnunum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: E1J1

geçeli 16 gün oldu
    hız sorunsuz,16mbit hat kaldırıyor azalma kopma olmadı
    ping oyun deneyimini bilemeyeceğim,oyun ile işim yok
    ttnet 8mbit için 118 TL veriyordum.iki kat hız,sorunsuz hizmet 49 TL
    denemek size kalmış,fazla para vermekten gına geldi
    ilk 6 ay beğenmezseniz kaybedeceğiniz 60TL iptal ücreti (diğer firmalara 2 yıl taahhüt vermekten iyidir)
    şimdilik memnunum tavsiye ederim

2 yıl taahhüt vermek istemiyordum. Mecbur TTNet düşünürken bu firma ile karşılaştım.
    Web sitesini inceledim. 49 TL ye 16mbit sınırsız net var. Fiyat uygun geldi.
    Telefonla müşteri hizmetlerini aradık. Evrakları posta ile gönderecekler biz de imzalayıp geri gönderecez.
    Peki bu şart mı? Net üzerinden online başvuru yapsak evrakla uğraşmasak olmaz mı acaba?
    Tarifelerde yalın seçeneği yok ama anladığım kadarıyla bütün paketler yalın halde heralde.
    Modem vermiyoruz dedi bayan. Benim modem Airtites RT-103. 16 mbit sınırsız için uygun mu acaba?
    http://www.adslteknikservis.com/default.asp?sayfa=airties_rt_103_kablolu
    Ben de senin tavsiyesene uyarak bağlatmak istiyorum. Ancak genel olarak herkes memnun mu acaba?
    TTNet altyapısını kullanıyor. TTNet haksız rekabet olabilecek bir firmaya neden ucuz tarife veriyor?
    O zaman kimse TTNet bağlatmaz evine. Herkes Netsped kullanır bunu anlayamıyorum.
    Bağlatma süreci uzun mu acaba? Neler yapmamız gerekiyor? Sırasıyla anlatırsan memnun olurum.
    Sakarya ilinde hizmet var değil mi? Var diye biliyorum.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronica -- 27 Ocak 2018; 22:51:31 >

• Bende bugün kayıt yaptırdım 75 mphs hız alırsınız dediler sınırsız 58 tl ye başvur yapıcam 5 günde hallolur dediler inşallah memnun kalırım türk Telekomla aram pek iyi değildi Kablonete geçtim oda ttnet ten kötü çıktı. altyapı aynı sistem farklı dediler inşallah öyledir ttnet in durumu belli olmazsa taahhüt yok zaten aboneliği iptal ederiz :)

• electronica kullanıcısına yanıt
    Galiba online başvuru yok
    sözleşmeyi gönderiyorlar (bir kopyası sende kalacak) + geçiş işlemi için bir form dolduruyorsun. (senin yerine onlar iptal işlemlerini yapıp sisteme geçiriyorlar )
    evrak ellerine ulaştıktan 4 gün sonra işlemler bitmişti , yaklaşık yarım saat internetsiz kaldım o kadar (ttnet faturalarınızı unutmayın)
    mesela benim ayın 12 sinde hat kapandı,şubatın 10 15 gibi sistemde son faturamın gözükeceğini söylediler
    evet sadece yalın internet,telefon hizmetleri yok (hem o fiyata yalın hizmette dahil,ttnet yalın diye bir de ordan geçiriyordu 10 15 tl )
    hattın o hızı kaldırıyorsa,kopma sorunu sık sık yaşamıyorsan neden geçilmesin (hoş ttnet olsa değişen birşey olmayacak gene kopup duracak üstüne fazla para vereceksin)
    sakarya ilinde hizmet var gözüküyor konuştuğunuzda sormuş olmaları lazım
    modeminiz o hızı kaldırır (24mbit kadar desteklediğini yazıyor)
    geçip geçmemek size kalmış,benim başımdan geçenler olumlu
    foruma pek girmiyorum,sorularınızı cevaplamayabilirim

• Taşıma işlemi yapmama rağmen Turk Telekom bugün interneti kesti, Netspeed de giris sifrelerini sms falan atmadi, ne oldu anlamadim.

• Taahhüt olayının olmaması firmayı cazip kılıyor. Artık büyük firmaların da taahhüt olayından vazgeçmeleri gerekmekte. İnsanlar hangi hizmeti beğeniyorlarsa onu tercih etmeliler. Rekabet arttıkça Taahhüt olayının son bulacağını düşünmekteyim.

Netspeed kullanan arkadaşlar kullandığınız paketlerin ismi ile birlikte bir hız testi sonucu atabilirmisiniz..
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Telcoder başkanı da geçiş hakkı olmalı diyor. Maksimum 1 yıl olmalı 2 sene taahüt almalarına izin veriyorlar. Bence btk ve tt yi yönlendirenler ...... belki de iyi polis kötü polis oynuyorlar. Sattılar firmayı yatırım yok yeterince. Üstüne ülkemiz bankalarına bırcu ödemeyip paraları yurt fışına çıkarılmış. Bankalar iyi yönetirmi acaba

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Bankalar en kısa zamanda en düşük zararla elinden çıkarmaya bakar. Daha kötü yönetecek birilerine bile satılabilir.
  • Evime bu netspeedi bağlatacam 40 tl ye .yanlız modem yok veriyolar mı birde bulunduğum ilde hizmetleri var fakat mahalle yeni yerleşim yeri acaba hizmetleri burda da varmıdır

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.