Şimdi Ara

Netmaster modem kiralamak mı mantıki satın almak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablonet için docsis 3 modem kirası aylık 6tl. Bana çok geldi. Ikıncı el 50-60tl ye satanlar var. Alıp kullansak ne sıkıntı çıkar? Tecrübe eden var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 30 Ekim 2017; 23:55:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldığın zaman mac adresini mhye arayıp kayıt ettirmen lazım diğer açıdan elektronik eşya modemler kolay kolay bozulmaz yinede aklında bulunsun

• Evin kiralık ise kirala kendi evin ise satın al

• Hocam ben 1 hafta önce abone oldum modemi ve tv alıcısını sahibinden com üzerinden 110 liraya satın aldım. Kurulum için gelen personel Modemin MAC adresini kaydedip resmini çekip gittiler sisteme tanımlamaları gerekiyormuş 3saat sonra interneti açtılar. Sorun yaşamadım. Öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: noirdesire

Hocam ben 1 hafta önce abone oldum modemi ve tv alıcısını sahibinden com üzerinden 110 liraya satın aldım. Kurulum için gelen personel Modemin MAC adresini kaydedip resmini çekip gittiler sisteme tanımlamaları gerekiyormuş 3saat sonra interneti açtılar. Sorun yaşamadım. Öneririm.

bende aynı şeyi düşünüyorum. siz hangi modemi satın aldınız?
  • Hocam ben 383z4 diye bir modem aldım çift antenli ama çekim gücü çok kötü arada üç duvar olunca zor çekiyor diğerleri nasıldır bilmem

• 383zn yi alın

z4 ve daha önceki serilerin çekim gücü leş
  • Para verilecek modemler değil esasında ama alternatif yok ne yazık ki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.