Şimdi Ara

Netgalaksinin yaptığı entrikalar gelin gerçek yüzünü öğrenin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maalesef 1 seneye yakındır Netgalaksi kullanıyorum şu an 50 Mbps paketim var genellikle hüsranlı gecmistir. Akşamları 6-10 Mbps aldığım zamanlarımı yazım 2 hafta boyunca 3 Mbps altında kaldığımı mi yazim.

En son TurkNet'e geçmek için talep verdim form doldurdum. Korona virüsü sebebiyle artık Netgalaksi iyicene raydan cikmisti. Gündüzleri bile 30 üstüne cikamiyordum. TurkNet aktivasyon için müracaat ettiğinde dikkat ettim gündüz gece aksam fark etmeden hızım Fix 45-47 Mbps arası çıkıyor. 10 gün boyunca ne bir dalgalanma ne bir kopma hiç biri olmadı çok şaşırdım TurkNet'e geçmek için başvuru yapıyorum internet hızımı yukseliyor.

Bu arada TurkNet bilemediği bir hata aldı adamlar sorun bizden de kaynaklanıyor olabilir dedi karşı tarafdanda. Aklıma acaba mi geldi. Internet hızımın bir anda super olması sonrasında başvuruda hata cikmasi. Internetimde sorun yokken çıkmasam mi dedim aklıma çektiğim çileler geldi. TurkNet'e tekrar aktivasyon başvurusunda bulundum. Dun mail geldi başvuruda bulunduk diye neredeyse 2 gün olacak. Ne tuhafdirki arkadaşlar başvuru bulunduktan sonra internet hızım eski haline geri dondu 5-10 Mbps arası

Netgalaksi arka planda neler yapiyor goruyorsunuz bunun rastlanti olmasi piyangonun sana vurmasi gibi birsey. 1.Basvuru yaparken bi anda internet hizimi sabitliyorlar 47mbps'ye sorun yok iptal ediyim basvuruyu diye sonra 2. Basvuruyu yapinca kullanici cikmada israrci o zaman hizini eski haline getirelim hayatimda boyle bir ISS gormedim buyrun gecebilirsiniz

Cok sikayet edilen Turknete geciyorum ben!

Hic abartmiyorum su aldigim hiz gunduz, aksam gece pazar aksami hic degismiyordu 45-47 mbps ne zaman 2.basvuru talebinde bulundum turknete onlarda netgalaksiye gerekli bilgileri verdi suanki hizim bu adamlar sorunlari halledecegine resmen kullaniclarin internet hizlarini ayarliyor

Netgalaksinin yaptığı entrikalar gelin gerçek yüzünü öğrenin
    Test Kablolu ile yapilmistir BU ARADA 7.9 mbps olan uplaod hizimi 3.89'a dusurmusler. BTK'ye sikayet ediyorum bu veriler ile

EDIT: Interneti kestiler 11 mayis 15:30'da internetimi komple kestiler Modem'e hic bir sekilde artik sinyal gelmiyor, bunun uzerine Turkneti aradim kendileri netgalaksiden herhangi bir bilgi onay mesaji gelmedi diyor.
    TTnet'den netgalaksiye gecerken 30dk bile surmedi, netgalaksi bilerek bilgi paylasmiyor ve ustelik internetimi kesiyor. Musteri hizmetleride yok otomatik kayit birakma var. Amaclari ne anlamis degilim nasil bir ISS'ye denk geldim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PizzaMuffin -- 12 Mayıs 2020; 0:26:27 >

• Firmanın omurga kapasitesi yetmiyor görünen o ki.
  • Netgalaksiye 4-5 ay dayandım ve tekrar turknete döndüm. özellikle iptv donma ve netflix düşük çözünürlük (hız yeterli olsada sunuculara geç bağlanıyor) 720p-1080p arası geçiş 10dk yı buluyor,
  • IPTV zaten hepsi calismiyor ki. 6 Aydir Torrent hizimi 1.8 mb/s sabitlediler cok indirme yapiyorum diye. Indirmede 2 ayda bir oyun indiriyorum ona kafayi taktilar herhalde. Ya gecise izin vermiyorlar 11.05'de adamlar internetimi kesti dunden beridir internet yok galiba 2.ci aktivasyon talebi ellerine ulasti ve interneti kestiler ama Turknete herhangi bir bildirim gitmemis.

TTnet'den netgalaksi coplugune gecerken 30dk internet kesildi sonra internet'e gecis oldu. netgalaksiden gecis olmuyor iste.
  • Nerden bulursunuz bu netgalaksi, milenium vs. gibi firmaları, merdiven altı taşeron firmalar bunlar. Bulunduğunuz bölge de, kimin alt yapısı varsa ondan abone olacaksınız.
    Sorunsuz bir firma yok, her firmada sorun yaşayan var, ama sorunu en aza indirmek, daha kolay çözüm için alt yapı kimde ise ondan abone olun, 50mbit, 100mbit lere, 20-30tl daha ucuz olmasına bakmayın, hiç bir zaman stabil kaliteli hizmet alamazsınız.
    Bu firmalarda sorun yaşamayan da vardır illaki ama genele bakınca sorun yaşayan çok daha fazla..

Bu firmaları geçtim, Superonline altyapısı ile Vodafone, Türk telekom altyapısı ile superonline bile kullanmayın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.