Şimdi Ara

NETGALAKSİ İNTERNET KESİNTİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanıcılar bi kendi belirtirse iyi olur.

• Aynı sorun bendede mevcut. Müşteri Hizmetlerini aradığımda telefonu açması neredeyse 15 dakika sürdü. Genel bir sorun varmış. Sorunun ne zaman gideceğini söylediğimde net bir tarih vermedi. Geçen ayda aynı bu şekilde uzun süreli internet kesintisi yaşadım, genel bir sorun olduğunu söylemişlerdi. Bu iss'nin artık son kullanma tarihi doldu bence. En yakın zamanda farklı bir iss ye geçeceğim.

• Kayseride net galaksi İnternet yok hala. Sanırım iss değiştirme vakti geldi. Geçenlerde de aynı problem yaşandı.
  • Surekli ayni problem
  • İnternet yok hala.

Geldiğinde bir daha aynı sorun tekrarlanırsa kendimle beraber getirdiğim aboneleri farklı iss taşıyacağım.

• Sorun Türkiye geneliymiş. Sabahtan beridir internet yok rezillik resmen.
  • Merhaba. Bunları btk ya nasıl şikayet ederiz bilen var mı? Geçen ayda 2.5 gün internet yoktu faturayı tam aldılar, bu ay da şimdilik bi gündür internet yok, destek yok BTK’ya şikayet edeyim dedim ama firma çıkmıyor. Bilen varsa yöntemi sevinirim

• Hala internet yok sizde durumlar nasıl iki gün oldu
  • Saat 16 da gelecek internet dediler ama hala yok
  • karabük geldi.
  • 3-4 saat önce geldi benim Tekirdağ

• Netgalaksi internet sağlayıcısından yaklaşık bir aya yakın süredir internet hizmeti almaktayım. Maalesef 12.04.2023 tarihinde bu yana internetim kesik, çevre ilçeden bir tanıdığıma aynı firmadan alıdığı için ona sordum oda bu konuda muzdarip. Yani demek istediğim Türkiye geneli bu olumsuzluk. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için yaklaşık 37 dakika telefonu çaldırdım ancak telefonu açtılar, sorduğumda neden internet kesik, Türkiye geneli altyapı güncellemesi yapılmamaktadır. Bende bu konuda CİMER üzerinde Ulaştırma alt yapı Bakanlığı' na iki defa şikayette bulundum. Konuyla ilgili henüz müsbet ve menfi bir gelişme yok.Ne yapacağımızı şaşırdık kaldık.

• Netgalaksi de büyük bir sorun var sanırım.Yaklaşık 2 ay önce başvurma ma rağmen farklı iss den geçiş yapamadılar hâlâ.
  • kilimli65 kullanıcısına yanıt
    Benimde bugun 5.gun hala internet yok 3 aydır bir sıkıntı yaşamamıştım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak sıkıntı olduğunda imkansıza yakın, eğer internet var ise hemen ulaşılıyor, arıza varsa arizayla basbasa geliyorsunuz , hem telefondan hem sms yoluyla duyuru yayinlamislar teknik bir arıza var ama 5 gündür giderilmedi ne zaman giderilecek net bir cevap yok evde çocuk var başımın etini yedi internet yüzünden mobilde yetmiyor paket alıyorum bitiyor,şimdi kısa sürede taşımayı dusunuyorum ama nasıl olacak tasimadada sıkıntı yaşayacağım gibi geliyor... kesinlikle bulaşmayın 5 gün İnternetsiz kalmak nedir ve ne zaman geleceği belirsiz , çalışma olur dersin 1- 2 gün kesinti olacak ona göre pozisyon alıp bekleriz ya sabır, sakın uzak durun İnternetsiz kalmak isteyen gelsin, ne olduysa 89 tl yaptılar tarifeleri patladı gitti netgalaksi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 15 Nisan 2023; 10:7:3 >
  • *ILGAZLI* kullanıcısına yanıt
    Netgalaksiye mi geçmek için başvuru yaptınız?
  • musyun kullanıcısına yanıt
    Evet
  • El mi değiştirmiş

• kamerluna kullanıcısına yanıt

Hangi firmaya geçiyorsunuz? Ben de 2020den beri kullanıyorum değiştirmek istiyorum. TTNet bayağı pahalı geldi. Siz hangisine geçeceksiniz?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.