Şimdi Ara

NETFOR (Bedava İnternet Vereceğini Söylüyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
9.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde demo var,kullanıyorum ve çok memnunum.Başarılı bir proje.Türk yapımı olduğu için de ayrıca gurur duyuyorum.
  • Övmeden önce eski bi hesap alaydınız bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gerek var abicim 400 tl cihaz alacan sonra zorla reklam izlicen ve sana para verecekler ee işi gücü olmayan alsın kullanaın ne diyim inşallah bi yerlerinde patlamaz bu sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaz kez sosyal medyada karşıma çıktı. Web sitelerini inceledim.Çok güzel bir projeye benziyor.Ben çok beğendim.Satışa çıkmasını bekliyorum.İlk alan insanlardan olacağım kesin :)Başarılar Netfor
  • Dsmart gibi tek seferlik(?)

• arkadaşlar...netfor gerçekten başarılı olurmu yani reklam izleyene bol para kazandırırmı?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...netfor gerçekten başarılı olurmu yani reklam izleyene bol para kazandırırmı?...

Reklam izleyene değil ama reklam yapımcılarına bol para kazandıracağı kesin !
  • Netfor'un özellikleri çok fazlaymış.Ben çok beğendim.Yeni ve farklı bir proje.Hem izliyoruz hem kazanıyoruz.Mükemmel bi şey:) Hayırlı olsun.Emeklerine sağlık.
  • Türkiye'de ilk kez böyle bir şey yapıldı ve çok başarılı bir projeye benziyor.Netfor'un web sitesinde herşey çok detaylı anlatılmış.Okudum ve memnun kaldım.Hepimiz için yeni ve güzel bir dönem başlıyor bence :) Başarılarının devamı gelsin.
  • Ne biçim başlık herkes netfor fakei
  • Son mesajlara baktımda netforu övmek için hesap açmışlar hepsinin 1 yorumu var. Yıl oldu halen çıkacak ortada birşey yok ama öven övene...

• quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

Son mesajlara baktımda netforu övmek için hesap açmışlar hepsinin 1 yorumu var. Yıl oldu halen çıkacak ortada birşey yok ama öven övene...

20 dakikalık reklam az geliyor bu insanlara doymuyorlar onun için netfor gibi saçma sapan şeyler ortaya çıkıyor ve malesef çok büyük bir tutkuyla aşkla sanki ilahi bir şeymiş gibi muamele görüyor çok ironik bir durum ama işte yapçak birşey yok ne yazık ki,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tüm bu yazılanlar ardından aradım bilgi aldım gittim yerlerinde gördüm gerçekten çok büyük teknolojiler içeriyormuş. Bence sizlerde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın derim. Ayrıca reklam izleterek para kazandırmıyorlarmış. Televizyon başında zaten vakit geçiriyoruz az yada çok. artık televizyon izlerken gördüğümüz reklamlardan para kazanacağız ha tabi çok yüksek tutarlar değil ama neden hem tüm uygulamalarını ücretsiz kullanıp hemde para kazanmayalımki. bana çok mantıklı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizemmliii

ben tüm bu yazılanlar ardından aradım bilgi aldım gittim yerlerinde gördüm gerçekten çok büyük teknolojiler içeriyormuş. Bence sizlerde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın derim. Ayrıca reklam izleterek para kazandırmıyorlarmış. Televizyon başında zaten vakit geçiriyoruz az yada çok. artık televizyon izlerken gördüğümüz reklamlardan para kazanacağız ha tabi çok yüksek tutarlar değil ama neden hem tüm uygulamalarını ücretsiz kullanıp hemde para kazanmayalımki. bana çok mantıklı geldi.

Nasıl yani şu anda sansürlü olarak yayınlanan oyuncuların giydiği elbiselerin yine oyuncuların kullandığı cep telefonu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, araba, marketteki ürün ve dışarıdaki mağaza ve işyeri reklamları mı yoksa dizi ya da film yayınlandığı sırada altta çıkan tüp, gazete, pırlanta, ev ve kanalın kendi dizi, film ve yarışma programı reklamları mı ? Eğer sansürsüz yayınlar izleteceklerse ve alttaki o saçma sapan reklamları iptal edeceklerse eyvallah o zaman ben de desteklerim sansürsüz yayın için ben de desteklerim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gizemmliii

ben tüm bu yazılanlar ardından aradım bilgi aldım gittim yerlerinde gördüm gerçekten çok büyük teknolojiler içeriyormuş. Bence sizlerde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın derim. Ayrıca reklam izleterek para kazandırmıyorlarmış. Televizyon başında zaten vakit geçiriyoruz az yada çok. artık televizyon izlerken gördüğümüz reklamlardan para kazanacağız ha tabi çok yüksek tutarlar değil ama neden hem tüm uygulamalarını ücretsiz kullanıp hemde para kazanmayalımki. bana çok mantıklı geldi.

Netfor çalışanı
  • Sen kimin çalışanısın

• modern yaşam 2 M kullanıcısına yanıt
    Fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olunmayacagının kanıtıda sensin bakıyorum da ironiden bahseden sensin ama konuşman traji komik bence önce düşün sonrasını çözeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gün doğarken

Fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olunmayacagının kanıtıda sensin bakıyorum da ironiden bahseden sensin ama konuşman traji komik bence önce düşün sonrasını çözeriz

Bence sen yazmadan ya da birşeyler yazmaya çalışmadan önce iyice bir düşünmelisin ! Fikirden bahsetmişsin sonra da benim yaptığım ironiyle bana laf çarpmaya çalışmışsın ama yazmaya çalıştığın şeyde hala birşeyler eksik ! Hadi eksik olanı ben yazayımda ne eksik diye arama boşuna.. Şimdi yerinden kalk ve aynanın karşısına geç gördünmü ? İşte yazmaya çalıştığın şeyde eksik olan şey tam karşında yani birader yazmaya çalıştığın şeyde karakter yok şimdi anladın ? Ama eğer aynaya baktığında birşey göremiyorsan o zaman yazmaya çalıştığın şeyde sonuna kadar haklısın..

Sanal dünyayı gerçek dünyadan ayıran fark yalnızca rakam ve harf karakterlerinden oluşmuyor ya da resim ve videolardan.. O fark o rakam ve harfler ya da resim ve videolar yazan kişinin karakterini yansıtmasından oluşuyor..

Yani birşeyler yazmaya çalışmadan önce kim olduğunu öğren nasıl bir karaktere sahip olduğunu kabullen ondan sonra yazmaya başla.. Yoksa böyle rezil olursun,

• quote:

Orijinalden alıntı: Gün doğarken

Sen kimin çalışanısın

Kardeşim sana yazmadım sana ne oluyor yazdığım başka üyelik
  • Birbirlerini de koruyorlar. hadi çıkartın şu netforu da ondan sonra savunun neyin ne olduğunu gösterin öyle inandırın. Şöyle iyi böyle süper internet bedava da hani... bizim için ortaya atılan fikirden ibaret. Ben erken yapılmış bir tanıtım olduğunu hatta çıkabilme ihtimali için de koca bir soru işareti olarak görüyorum.Ne kadar geç çıkartırsan insanlar o derece olumsuz düşüncelere sahip olur ve çıkmamış bir sistemi bu şekilde amatörce savunursanda komik duruma duşersin. Netfor sosyal medyada, forumlarda tanıtımı içinse elini cebine atıp daha profesyonel insanlarla çalışması gerekiyor. Bu kadar amatörce atılan mesajları görünce maalesef kusura bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.