Şimdi Ara

Netflix uygulamasına TikTok benzeri bir özellik geldi: Fast Laughs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix uygulamasına TikTok benzeri bir özellik geldi: Fast Laughs

Netflix, kendi mobil uygulamasında Fast Laughs adlı bir özellik başlattı. Bu bölümde tıpkı TikTok tarzında, yukarıya kaydırdıkça yenisi gelen kısa videolar yer alacak.

Ayrıca Bkz.Alman polisi, alışveriş sitelerinden ucuz Windows lisans anahtarı alanların peşine düştü

Videolar Netflix tarafından ekleniyor

Fast Laughs içeriği platformun filmlerinden, dizilerinden ve animasyon şovlarından kısa komik videoların 15 ila 45 saniyelik kesitlerinden oluşuyor. Bu bölümün içeriği ise Netflix editörleri tarafından belirleniyor diyebiliriz. Zira şu anda Fast Laughs'a kullanıcılar herhangi bir video yükleyemiyorlar. Bu kararın da kullanıcıların yeni Netflix içeriklerini keşfetmeleri için uygulandığı düşünülüyor.

Fast Laughs'ta beğeni düğmesi yok ancak arayüzde, "LOL" adında bir kahkaha butonunun yer aldığını görüyoruz. Ayrıca kullanıcılar buradaki videoları paylaşabilecek ve kendi listelerine kaydedebilecekler. Yeni özellik şu anda yalnızca bazı ülkelerdeki iPhone sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Şirket Fast Laughs'un Android cihazlara geleceği sözünü de verdi. 

• Bir sonraki haber: e-devlete tiktok benzeri özellikNetflix uygulamasına TikTok benzeri bir özellik geldi: Fast Laughs 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 4 Mart 2021; 17:3:6 >
  • Evet hoş vs belki ama çok fazla durmamak lazım .Gençlik ne kadar bom boş bir alemde geziniyor, umarım herkes farkındadır. Şunlardan sıkılsak da çabuk kurtulsak bari.

Bana hep buralarda dolanılıyor gibi geliyor, sonra gerçek ciddi bişi yapmaya gelince uygulamalı veya dijital ortam öyle şaşa kalıyorlar veya ucundan tırtıklayıp bırakıyorlar.

Mesela şurdaki pod-castleri tam dinleyen varmı ki https://www.youtube.com/user/lexfridman

Ya dahttps://arxiv.org/ deki okuyan, makaleleri inceleyen, sonra benzerini yerli yapan.

ya da bende bir terslik var :D

• Tiktok dan çok gain'e benzettim
  • yimmasabi kullanıcısına yanıt
    Ben sizin normal olduğunuzu düşünüyorum. Malesef sunulan çok ama çok boş içerik var. Ve ne hikmetse bomboş insanların bomboş konuşmalarını insanlar izliyor/dinliyor, takip ediyor, üzerine konuşuyor/tartışıyor.

Bilmiyorum bana da çok boş geliyor.
  • Neyse ki iptal ettim bol sans netfiliz
  • Benim beklediğim iki özellik var.
    Birincisi ayarlardan isteğe bağlı eş cinsel sahnelerin otomatik atlaması. Hemen kızmayın ayarlardan isteyenler izleyebilecek.
    İkincisinde Türkçe dublaj filtresi istiyorum
  • Ulan oğlum yeter lan.
    Bitmiyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne halta yarıyor bu. Netflix'e kazandıracağı ne? Saçmasapan uygulamalar.

• Internet ben lise yıllarım da (insanlar artık daha akılcı ve mantıklı düşünen canlılar haline gelecek) diye pazarlanıyordu. Simdi ise o kadar çer çöp doldu ki....

Aslinda bireyin kendin de bu filtre ; MIT , khan academy , engineering lab vs vs gibi içerikler ile dandirik içerikleri ayirt edebilmek kişinin kendi isteğinde bitiyor.

Kolay tuketim = 0 değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Murat Yıldırım -- 5 Mart 2021; 10:23:36 >
  • Çöp

Terslik yok hocam zaten herkes kaliteli yaşam sürecek diye birşey yok. İnsanlar internet yokken de böyleydi ama dijitale düşünce gözümüze girer oldu.

Siz yalnız değilsiniz ve internetin kocaman bir çöplüğe döndüğüne katılıyorum ancak sizin gibi insanlar için nimet olma özelliğini yitirmiyor.

Bu arada makale gibi spesifik değil de daha "genel" düşünürsek Ayhan Tarakçı, Barış Özcan, Flu TV bilim içerikleri, düşünce üzerine bazı kanalların vs. çok iyi hit aldığını görüyoruz. İzlenmeler elbette düşük olacak, dünyanın her çağında bilime ve öğrenmeye olan istek azdı.

• TikTok yok olsun derken, herkes TikTok oluyor.

aga o verdiğin site türkçe olsa okuyup anlamayacak bir sürü doçent var. bak doçent diyorum, lise öğrencisi cart curt değil. hayatında fibonacciyi duymamış öğretim görevlisi tanıdım ben . kadın ben hayatımda hiç öyle birşey duymadım diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.