Şimdi Ara

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
28.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cipsin içinden 1 haftalık tv+ kodu çıkıyor. Banabakta 30 günlük bein connect bedava. Amazon da 15 marta kadar bedava 2 ay prime veriyor. Blu tv içinse, çek kazan, qumparadan filan market alışverişi yapınca kod veriyor. Bu şartlarda en zayıf netflix kalıyor. Zaten telegramda filan bütün içerikler düşüyor hepsinin anında, gerekirse oradan izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 4 Mart 2021; 11:33:30 >
  • barsahin B kullanıcısına yanıt
    Yüzde 40'a varan enflasyon var ülkende 2019'dan bu yana toplamda, dolar kuru da %30'larda artmış. Adamlar %50'ye yakın zam yapınca fazla diyorsun, ülken sana eksi zam yapmış
  • Oha.
  • Twsm T kullanıcısına yanıt
    Çok zamansız bir yorum olmuş. Korona varken, millet evden çıkamazken ne gezmesinden bahsediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: barsahin

%50 artış dünyanın her yerindeki her hizmet için çok fazla bir artış oranıdır ve bu tarz artışlar abone kayıplarına neden olur. Bunu bile bile niye bu kadar zam yapılır? Tuhaf.
    Türk lirasının erimesi.

Yine yüksek zam elbette. Şimdiye kadar yaptıkları en büyük zam bu oldu. 4 kişi ortak hesap kullananları belki çok etkilemez ama benim gibi tek kişi kullananlar için biraz sıkıntılı bir zam olmuş. Standart paketteyim ben, kimseyle paylaşmıyorum ücretini. Bana 11 lira zam geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Exxen devam.
  • Ulan bir netflix kalmıştı bizi düdüklemeyen. Hemen izleyim de dizileri iptal edeyim bir ara. Boş boş duruyor zaten vakit yok izlemiyoruz.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Papara kartı olan 10 TL indirimli alabiliyor netflix i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Türk lirasının erimesi.

Yine yüksek zam elbette. Şimdiye kadar yaptıkları en büyük zam bu oldu. 4 kişi ortak hesap kullananları belki çok etkilemez ama benim gibi tek kişi kullananlar için biraz sıkıntılı bir zam olmuş. Standart paketteyim ben, kimseyle paylaşmıyorum ücretini. Bana 11 lira zam geldi.

Alıntıları Göster

100 lira internet + 40 lira netflix + kullandığın elektrik daha filmin yanında bir şey içeyim demeden ödediğin ücret pavyon hesabına döndü. Türkiye'de kafayı yemeden hayatta kalmak harbiden imkansıza yakın olmaya başladı.

Her şeye zam zam zam. Bunaltıyor cidden. İşin kötüsü her şey daha da kötüye gidebilir, gidecektir. Kimsenin güveni yok türk lirasına ve ekonomisine.

• Ayıp ediyosun, beni kayıp ediyosun Netflix.
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Netflix'in "ilk" girdiği zamanı hatırlar mısınız ülkeye? Prime öyle şu an, çok cılız içerik olarak. Biraz daha canlanırsa başka platforma bakmazsın zaten her açıdan daha iyi prime. Umarım tez vakitte yüklenirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Cipsin içinden 1 haftalık tv+ kodu çıkıyor. Banabakta 30 günlük bein connect bedava. Amazon da 15 marta kadar bedava 2 ay prime veriyor. Blu tv içinse, çek kazan, qumparadan filan market alışverişi yapınca kod veriyor. Bu şartlarda en zayıf netflix kalıyor. Zaten telegramda filan bütün içerikler düşüyor hepsinin anında, gerekirse oradan izlenir.

netflix için papara, enpara, tosla kampanyaları devam ediyor.

• Dövize bakınca birşey diyesim gelmiyor, utanıyorum.
  • Birde ses sorunlarini cozseler. Oyuncularin konusma sesleri cebine konusur gibi geliyor, arka plan sesleri cok cikiyor. Lisans vs mevzusundan oluyorda onuda bir zahmet Netflix cozecek.
  • Abi mesaj alindi torrent uyeliklerini hemen aktif hale getiriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 4 Mart 2021; 11:44:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.