Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En paralı bir aekadaş hesap açarsa 3 kişi hazır gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaker kullanıcısına yanıt
    Ne enparaymis arkasas ya Enpara nin kampanyası bitmek uzere.yok mu internet bankacılığı. 2 kişilik yer var bende gel vatandaaaş gel bitiyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyecek varsa ben de üye olabilirim PM atın lütfen görüşelim, para peşin .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajim bulunsun netflixe 4. olurum yada toplayabilirsek 3 kisi acabilirim ilk ay bedavasiyla 4 aylik 30 tl olur

• 2 aralık da 4K lık hesap oluşturdum ilk ay ücretsiz zaten, isteyen katılabilir ilk etapta 3 aylık olarak peşin ödeyecek Kişiler pm atabilir yani 4 ay için 30 TL

Edit: Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakeen -- 4 Aralık 2017; 17:14:18 >
  • dhntflxort@yandex.com hesabını kullananlar bana ulaşabilir mi??? Sanırım bir hata olmuş ben giremiyorum hesaba
  • gRup Dolmuştur , .

6 aylık 60 tl olacak şekilde. Eft / havale.

- Whats Up üzerinden 4 kişilik grup kuruldu

- Seviyeli bir grup

- 4K yayın

2 kişilik yerimiz kalmıştır. Katılım için özel msj yada buradan cevap yazabilirsiniz. Lütfen özelden whats up için cebinizi de yazın arkadaşlar.

Eski smart Tv Samsung Tiezen varsa belirtin. ( Kullanıcı değiştirilemiyor bu modelde )

Netflix uygulamasına girdiğinizde kullandığınız cihazdan ( tv vs ) kullanıcı değiştirebildiğinizden emin olunuz.

gRup Dolmuştur , .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 4 Aralık 2017; 19:4:0 >
  • Halen uzun süreli bir üyelik aramaktayım (kurucu eski ve referanslı olmalı), enparayla üyelik açacak bir arkadaşın üyeliğine ortak olabilirim. Üçer aylık olacak şekilde ödemeler yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 4 Aralık 2017; 20:27:51 >
  • Netflix 3 6 aylik fark etmez uzun sureler kullanacagim grub arıyorum ozelden yazarsaniz gorusuruz
    Not;ben suanda ilk ayimi ucretsiz baslattim eger katilmak istiyen olursa pm den ulassim 4kisi olursak 4 ay kisi basi 30tlye gelicek . donanim haberin sicak fırsatlar whatsapp grubundayim her turlu refansi verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrap2 -- 4 Aralık 2017; 22:40:14 >
  • GRUP DOLMUSTUR

Merhabalar iyi günler. 1 senedir aktif olan 4K 4 kişilik grubumuzdan 21 aralıkta 1 üyemiz ayrılacaktır. 21 aralıkta başlamak üzere 1 üye aramaktayız. eski üyeler tercih sebebidir. 3 aylık peşin olarak aylık 10 tl üzerinden ücreti alınır bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalakman -- 10 Aralık 2017; 21:35:24 >
  • Selamlar ben üye olmak isterim.daha erken baslama imkani varmi?

• 15 aylık 4 k ultra hd netflix kardeş uyeliğinden 2 kişi 16 aralıkta grubumuzdan ayrılacaktır.her ayın 10 da 10 tl akbank hesabına havale edıleecek olup istenirse 3 aylık abonelık birden alınacak 3 ayda 1 30 tl ödenmesi istenilecektir. iletişim whatsup üzerinden olacaktır . netflix aboneliği isteyen özellikle forumda eski üyeliği olan ve uzun süreli kullanmak isteyen arkadaslar lütfen benimle iletişime geçsin şimdiden okudugunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler . bu arada basvuruda bulunacak arkadaslar özellikle tvden izleyeceklerse eski samsung smartlar veya lg lm serisinden olan arkadaslar kullanıcı adında hesap seçilmediğinden dolayı sıkıntı yaşamamaktadırlar bu yuzden lutfen bu modellerde kullanan arkadaslar başvurdua bulunmasın ,şimdiden bunun için özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecemelek -- 6 Aralık 2017; 14:32:18 >
  • Netflix için 4k seviyeli whatsapp grubu oluşturulmuştur.

1 kişi aranıyor.

Toplam 4 kişi olacak.3 kişi tamamlandı

3 er aylık üyelik planlanmaktadır.
    Detaylar için pm lütfen.

EDİT: 4. KİŞİ TAMAMLANMIŞTIR.
    TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djangobjk -- 8 Aralık 2017; 11:58:53 >
  • Arkadaşlar iyi günler Netflix 27 liralık pakete abone oldum bugün. Hd ve 2 ekran destekleyen paket yani.

İnternetim şu an speedtest'e göre 5-6 mbps download yapıyor. Ayarlardan yürütme ayarını en yüksek seçmeme rağmen çamur gibi görüntü alıyorum. Sebebi nedir acaba?

Ayrıca netflix'in kendi hız testinde 300 kbps download hızım görünürken speedtestte 5 mbps gibi bir değer alıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma gelmişti, canlı destekle konuştum, kendilerinden kaynaklı olduğunu söylediler.

• Arkadaşlar, konuyu baştan okuyacak vaktim olmadığı için yazıyorum. Yeride burasımı bilemiyorum. Bir kac sorum olacak.

Netflix in film içeriği nasıldır?

Türkçe dublaj? Altyazi?

Filmler guncelmi?

Sinemayla aynı anda veya sinemadan yeni çıkmış filmlermi yayinlaniyor? Şu anda mevcut dsmart aboneliğim var. Ortalama vizyondan çıkalı 6 ay-1 sene olmuş filmler yayinlaniyor. Icerik olarak yeterli.

Sizce netflix aboneliğim olursa bana bi arti kazandirirmi? Dsmarttan daha iyi diyebilirmiyiz?

Biraz uzun oldu ama kafama takilan sorular bunlar.simdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

Benimde başıma gelmişti, canlı destekle konuştum, kendilerinden kaynaklı olduğunu söylediler.

Hocam firsattan istifade internet paketimi degistirip 35 mbps lik bir tarifeye gectim 30 mbps download aliyorum memnunum su an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 10 tl olan grup arıyorum. Ödemeler peşin veya aylık şekilde yapılabilir. Pc üzerinden izliyorum akıllı tv vs gibi uygulamalarla uğraşmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasty -- 8 Aralık 2017; 17:20:41 >
  • Gruplardan neden max 4 kişilik ? Bilgi verebilir misiniz

• GRUBUMUZDA 2 KİŞİLİK YERİMİZ AÇILACAKTIR. İLGİLENENLERE DUYURULUR.

6 aylık 60 tl olacak şekilde sistemimiz vardır.

- Whats Up üzerinden anlık iletişim.

- 4K yayın

- grubumuz 1 yıllıktır ve 2 kişi ayrılıyor bu ay itibari ile. o nedenle 2 kişi alım yapılacaktır.

- referanslı ve eski üyelere öncelik verilecektir.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.