Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesgultekin.20

Arkadaşlar enpara kartım var indirimlerden beraber faydalanabiliriz deneme sürümüm aralık 1 de bitiyor. 4k veya hd üyelik fark etmez

kardeş bende almak istiyorum, sen burdan bi grup kurmuş ol, beni de sayın, 4 olunca alırız hemen bi hesap
  • Arkadaşlar 4k 4 kişilik grubumuza 2 kişi lazım pm atabilirsiniz. 5 TL ücret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k üyelik için 1 kişilik kontenjanı olan referanslı üyeler mesaj atsın.katılmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

Arkadaşlar 4k 4 kişilik grubumuza 2 kişi lazım pm atabilirsiniz. 5 TL ücret

beni sayabilirsiniz ama nasıl 5 lira olabiliyor, 10 lira değil mi 1 ay bedeava, diğer 3 ay için 10 tl şeklinde değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gufil35

quote:

beni sayabilirsiniz ama nasıl 5 lira olabiliyor, 10 lira değil mi 1 ay bedeava, diğer 3 ay için 10 tl şeklinde değil mi

Enpara ile %50 İNDİRİM var 20/4=5 :) bu arada bedava hakkını zaten çoğu kişi kullandı aynı kart ile tekrar olmuyor. 40 TL verildi şuan ortak arıyorum.

Edit : Enpara 30 TL ye kadar demiş 15 TL iade ediyormuş yani.

6.25 TL oluyor kişi başı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 25 Kasım 2017; 15:18:48 >
  • quote:

quote:

quote:

Enpara ile %50 İNDİRİM var 20/4=5 :) bu arada bedava hakkını zaten çoğu kişi kullandı aynı kart ile tekrar olmuyor. 40 TL verildi şuan ortak arıyorum.

bi benim yok bu enpara'dan galiba, neyse pm gönderdim sana, beni de eklersin guruba

• quote:

quote:

quote:

quote:

bi benim yok bu enpara'dan galiba, neyse pm gönderdim sana, beni de eklersin guruba

Son 1 kişi kaldı.

• Bende almak isterim ödemeyi nasıl yapıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir gruba dahil olmak isterim arkadaslar

• Uzun ömürlü 4k grup arıyorum.

• Foxin kullanıcısına yanıt
    bende enparalıyım arkadaşım kampanyayı güzel oku orada 30 tl ve altı için %50 indirim var diyor uhd yi kapsamıyor indirim haberiniz olsun ama hd üyelikte kapsiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enesgultekin.20

bende enparalıyım arkadaşım kampanyayı güzel oku orada 30 tl ve altı için %50 indirim var diyor uhd yi kapsamıyor indirim haberiniz olsun ama hd üyelikte kapsiyor

Hocam enpara kampanyalarını sürekli kullanırım hd değil 4k alsanız da 15 tl iade yapar.

Grup doldu bu arada.

• öyle olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu saolasın

• enpara olan gruba dahil olabilirim pm atmanız yeterli
  • enesgultekin.20 E kullanıcısına yanıt
    Grupta 1 kişilik yer kaldı grup arayanlara duyurulur

• Merhaba 4k uhd grup olursa katılmak istiyorum pm den görüşebiliriz 6 aylık veya senelik de verebilirim
  • Arkadaşlar daha önceden Spotify ve Netflix ortak üyeliği yönettim. Şu anda halen aktif 2 farklı spotify aile üyeliğimizi yönetiyorum. Netflix grubumuz dağıldı yeni grupta 3 kişilik yer var katılmak isteyenler var ise özelden ulaşsın lütfen.

Üyelik bilgileri ;

4 bireye ait spotify gibi ayrı üyelik sayfası, Akıllı TV, PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Blu-ray, Telefon ve Tablette izlenebiliyor, isterseniz internetinizin olmadığı yerde indirdiğiniz filmleri, dizileri izleyebilirsiniz.

Özel 39.99TL olanı enpara kampanyası ile 15 TL indirim yapılıyor.
    40TL-15TL=25TL Aylık ücreti / 4 kullanıcı= 6.25TL kişi başı ücret.
    6.25TLx4aylık üyelik = 25TL şeklinde ödeme yapılarak gruba dahil olabilirsiniz.

Kampanya değişimi gibi bir durum olur ise, grup içerisinde ek para toparlanır veya geri kalan paranız iade edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxer1 -- 30 Kasım 2017; 0:11:29 >

• grubumuza 1 kişi lazım. gelmek isteyenler için 3 aylık 30 tl

doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 2 Aralık 2017; 18:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxer1

Arkadaşlar daha önceden Spotify ve Netflix ortak üyeliği yönettim. Şu anda halen aktif 2 farklı spotify aile üyeliğimizi yönetiyorum. Netflix grubumuz dağıldı yeni grupta 3 kişilik yer var katılmak isteyenler var ise özelden ulaşsın lütfen.

Üyelik bilgileri ;

4 bireye ait spotify gibi ayrı üyelik sayfası, Akıllı TV, PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Blu-ray, Telefon ve Tablette izlenebiliyor, isterseniz internetinizin olmadığı yerde indirdiğiniz filmleri, dizileri izleyebilirsiniz.

Özel 39.99TL olanı enpara kampanyası ile 15 TL indirim yapılıyor.
    40TL-15TL=25TL Aylık ücreti / 4 kullanıcı= 6.25TL kişi başı ücret.
    6.25TLx4aylık üyelik = 25TL şeklinde ödeme yapılarak gruba dahil olabilirsiniz.

Kampanya değişimi gibi bir durum olur ise, grup içerisinde ek para toparlanır veya geri kalan paranız iade edilir.

Grubumuz dolmuştur.
    Ekte ki arkadaşlar başvuruda bulundu dolduğu için farklı beraber bir grup oluşturabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxer1 -- 30 Kasım 2017; 21:14:6 >

• Arkadaşlar 4k grubu kurmak isteyen olursa katılmak istiyorum bilginize...

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.