Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
834.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, katılmak istiyorum hala boş yer var mıdır?
  • Uhd icin aylik ya da 3 aylik grup varsa girebilirim, önce havale yaparim sonra uyelik bilgilerini alirim saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 7 aydır sorunsuz devam eden UHD gurubumuzdan 1 arkadaşımız kendi isteği ile ayrıldı. Katılmak isteyenler Enpara 42 TL ödeyecek. 4 aylık topluyoruz biz. Forumda eski üyeler tercih edilecek
  • brc27 B kullanıcısına yanıt
    Hocam 4k tv aldım. 4k üyelik arıyordum. Eski üyeyim. Katılmak istiyorum.

• harvardharvey kullanıcısına yanıt
    pm

• Grubumuz doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIIFosEIII -- 12 Aralık 2019; 22:12:11 >
  • IIIFosEIII kullanıcısına yanıt
    Hocam boş yer varsa katılmak isterim 3 4 aylık olabilir

• Arkadaşlar kusura bakmayın Netflix hakkında bilgim olmadığı için soruyorum; Netflixdeki diziler hep paket diziler midir? Her hafta yeni bir bölümü çıkan dizilerde var mı Netflix de?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paket. Haftalık yeni bölüm gelme olayı yok.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam. Ben deneme 1 aylık sürümdeyim şu an ama biraz hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. Ne bileyim çoğu diziyi filmleri yıllar önce malûm yerlerden izledim. Ayriyetten çoğu popüler güncel filmler diziler yok . Bırakın güncel olmayı çoğu popüler dizi yok. Hâlbuki şimdi buradan isim vermem uygun olmaz bir dizi sitesinde tüm güncel dizileri çıkar çıkmaz türkçe alt yazılı olarak donmadan kasmadan hd olarak tv ye yansıtarak izleyebiliyoruz keza filmlerde öyle. Böyle onlarca site var. Neyse yeni bir tartışma açmayayım ama 1 aylık süre bitince aboneliği bitireceğim.

• Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin.

• 1 kişilik boş yeri olan pm atsın lütfen

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hatalı bilgi bazı diziler haftalık olarak geliyor, bkz "Star Trek: Discovery"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Bilgi için teşekkürler hocam. Ben deneme 1 aylık sürümdeyim şu an ama biraz hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. Ne bileyim çoğu diziyi filmleri yıllar önce malûm yerlerden izledim. Ayriyetten çoğu popüler güncel filmler diziler yok . Bırakın güncel olmayı çoğu popüler dizi yok. Hâlbuki şimdi buradan isim vermem uygun olmaz bir dizi sitesinde tüm güncel dizileri çıkar çıkmaz türkçe alt yazılı olarak donmadan kasmadan hd olarak tv ye yansıtarak izleyebiliyoruz keza filmlerde öyle. Böyle onlarca site var. Neyse yeni bir tartışma açmayayım ama 1 aylık süre bitince aboneliği bitireceğim.
    Netflix uygulamasi entegreli bir 4k tv niz varsa bence deger . Kullanimi cok rahat oluyor ve goruntu kalitesi cok guzel oluyor.
    Sen o malum siteden tv ye aktardiginda goruntu netflixdeki görüntü ile ayni kalite olmuyor biliyorsun dimi.

Sonuc olarak 1 paket sigara parasi bu kadar büyütmeyin

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    4K tv yok üstad . Böyle olaylarda güncellik çok önemli dizi film oyun gibi. Güncel bir diziyi Netflix in görüntü kalitesinin bir tık altında seyretmek mi istersin yoksa çoğu kişinin izlediği spoiler yeme olasılığın %100 olan yıllanmış film ve dizileri Netflix de seyretmek mi istersin? Neyse yukarda da dediğim gibi tartışma başlatmak istemiyorum sonucda zevk meselesi ama benim fikrim böyle

• Arkadaşlar ailesinde yeri olan var mı? Enpara kullanıyorum fakat spotify aldığım için netflix alamıyorum.
  • Yıllık üyelik için isteyen varsa pm ile ulaşsın bana. 126 TL

• 1 kişilik boş yer bulunmaktadır. Aylık 10 tl dir.düzenli ödeme yapacak arkadaşlar yazsın lütfen.

• üye olunur
  • 1 kişilik uhd için yer ariyorum.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.