Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bkarat Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
834.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun süreli dahil olunacak, aylık ödeme yapılacak uhd hesap aranıyor.
  • Netflix'in alınabilecek en mantıklı seçeneği bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Association

uzun süreli dahil olunacak, aylık ödeme yapılacak uhd hesap aranıyor.
    yokmu boş yeri olan?
  • Hadi müsaitliği olan biri açsın, aylık ödemeler şeklinde yürüyelim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0410252B3 -- 2 Kasım 2020; 16:34:36 >
  • Geçen ay yaklaşık 2 senedir dahil olduğum gruptaki arkadaş grubu dağıttığı için yeni bir gruba dahil olacağım.

Yalnız yeni oluşmuş gruplara değil, uzun süredir devam eden bir gruba katılmak istiyorum. Bu yüzden yeni oluşan / oluşacak gruplar için boş yere vaktinizi almayayım.

Ödemeleri 3 er aylık halde yapacağım.

İlgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçebilir.
  • Arkadaşalr şöyle bir sorum olacak,
    diyelim ki;
    4 kişi ortak aldık,
    herkes ilk etapta cihazlarında kullanmaya başaladılar,
    misal ben ilk önce kendı ısmımın yazılı oldugu giriş ile TV deki Netflixten çıkıp Mobildeki Netflixi kullanabilirmiyim.. Yoksa TV den ilk girişi yapmış isem artık hep o tv demi kullanmam gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 3 Temmuz 2019; 17:52:57 >
  • Uzun süredir kullandığım grup dağıldı.uzun soluklu Müsait yeri olan varsa özelden yazsin.Aylik yenileyenler hiç boşuna yazmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Uzun süreli UHD bir gruba katılmak istiyorum. Var olan ya da yeni kurulacak bir gruba dahil olabilirim.
    koraypolat@gmail.com
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Kullanabılırsınız sıkıntı yok nerden gırersenız gırın yıne kullanabılırsınız yeter kı Size ait olan bolume gırın yeter.
  • Mesut AYDIN kullanıcısına yanıt
    tşkkrler aynı accountan hem tv hemde mobıl acık ıken oluyor mu ? yoksa bırınden cıkıp dıgerınemı gırmek gerekıyor
  • Arkadaşlar başka başlık bulamadığım için yazıyorum.

İnternet hızım gayet yeterli olmasına karşın netflix de dizi ve film izlerken bazen kalite düşüyor ve bu sebeple indirme seçeneği olanları indirip izliyorum. Fakat son aylarda indirme hızı çok yavaş. Bugün Stranger Things 3 sezonu indireyim dedim. 1 bölüm inmekte ve boyutu 765 MB ama indirmeye başlayalı neredeyse 1.5 saat oldu ve hala inmesi bitmedi.

Normal de bu boyutta dosyaları 3-4 dakika da indiriyorum ama netflix söz konusu olunca yavaş iniyor ve bugün inme süresi olarak rekor kırıyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Temmuz 2019; 17:10:51 >
  • selamlar

ilk etapta 3 aylık bir gurup arıyorum.

sıkıntı yaşamazsak daha sonra daha uzun süreli devam edebilirim.

mesaj atarsanız sevinirim.
  • dönüş bekleniyor, düzenlenecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 4 Temmuz 2019; 19:53:32 >
  • UHD için sağlam güvenilir bir grup varsa katılabilirim. Profilim ve referanslarım açık.
  • 1 yıllık ciddi grup aranıyor.

• Grup kuran varsa katilabilirim

• Grup kuran varsa katılabilirim sürekli devam edecek grup tercihim mesaj atabilir misiniz

• Arkadaşlar grup kurucam aylık 10.50 tlye geliyor kişi başı katılmak isteyen olursa 3 işi bana ulaşsın

İlk ay deneme. Ancak peşin olarak 42 tl alıcam 5 aylık olucak toplamda. Katılımcıların ciddiyetini anlayabilmem için böyle yapmam gerekiyor. Daha sonra da dört aylık periyotlarla para gönderimi yaparsınız. Tarafıma ait spotify grubu da mevcut 3 senedir kullanıyoruz.

Edit: Grup doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gomek -- 5 Temmuz 2019; 22:7:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibos1010

sağlam eski grubumuzdan 1 arkadaş çıkmıştır 1 kişi arıyoruz uhd hesap uzun süreli düşünenler özele
    Dostum selam,

şifreyi mi değiştirdin acaba? şu an hata veriyor, giremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.