Şimdi Ara

Netflix'in yüksek bütçeli fantastik dizisi Shadow & Bone'un 2. sezonu duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in yüksek bütçeli fantastik dizisi Shadow & Bone'un 2. sezonu duyuruldu

23 Nisan 2021 tarihinde Netflix'te yayınlanan aynı isimli kitaptan uyarlanan Netflix dizisi Shadow and Bone severler için güzel bir haber paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Yeni Battlefield oyununun ismi "Battlefield 2042" olacak gibi duruyor

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Netflix Geeked etkinliğinin açılışında, Shadow and Bone dizisinin ikinci sezonu resmi olarak duyuruldu. Oyuncuların bulunduğu kısa duyuru videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Dizinin ikinci sezonundan ne yazık ki herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı. 

Arrival ve Bird Box gibi yapımların senaristi Eric Heisserer tarafından uyarlanan fantastik türündeki dizinin sekiz bölümlük ilk sezonunu şu anda Netflix'te bulabilirsiniz. 

Shadow and Bone 2. Sezon Duyurusu

• Dizi süper değil kötü de değil izlemiyor ama nedense çok sevemedim. Netflix’te kolayda olduğu için izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 7 Haziran 2021; 19:50:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fena bir yapım degil . 2. sezonu da izlerim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizideki Kaz, Inej ve Jesper üçlüsü iyiydi. 2. sezon gelirse izlerim. İptal olursa üzülmem ama.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulan Musk kullanıcısına yanıt
    Hakikaten ha ana karakterlerden daha iyilerdi. Birde ortam bayıyor sanki 1900’lü yılların başında Rusya, Romanya, Polonya gibi sıkıcı bir ortamda geçiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • güzel haber

• Bi ben aşırı sıkıldım herhalde diziden. Ana karakter kime vereceğini şaşırdı

• izledim begenmedim. Begenenler icin iyi haber

• Eminim en once burada elestirenler izleyecek diziyi gayet guzel surukleyici bir seruvendi 2. Sezon duyurusu beni cok sevindirdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.