Şimdi Ara

Netflix'in yeni Türk dizisi 50m2'den ilk fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in yeni Türk dizisi 50m2'den ilk fragman yayınlandı

Son dönemlerde birçok yerel içeriğe imza atan Netflix'in son yerli yapım dizilerinden biri olan 50m2'nin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Exxen, 3 günde 500 bin üyeyi geçti

Geçtiğimiz haftalarda yayın tarihi açıklanan dizinin yapımcılığını BKM'nin üstlendiği 50m2'nin senaristliğini Selçuk Aydemir ve Burak Aksak, yönetmenliğini de yalnızca Burak Aksak üstleniyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Hasan Yalnızoğlu, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Murat Kılıç ve Tuncay Beyazit bulunuyor. 50m2, 27 Ocak'ta Netflix'te yayınlanacak. Bahsi geçen fragmanı ve dizinin konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Dizinin hikayesi ise şöyle: 

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir'in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir'in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesi'ndeki 50 metrekarelik terzi dükkânına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil'in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge'nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkânında yaşamaya başlar. Ne kadar zor olsa da mahalle Gölge'yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

• Nedense netflixe verdiğim para hiç koymuyor
  • 2.5 saatlik bölümleri olan yerli dizilerimiz yerine 40-50 dk'lık bölümleri olan diziler yapan netflix bizim sırtımızdan iyi para kaldıracağını biliyor.
  • Güzele benziyor. Netflix'e guvenimiz tam .)

• quote:

Orijinalden alıntı: rose.life

Güzele benziyor. Netflix'e guvenimiz tam .)

Her içeriğe eşcinsel birini koyan ve çoğu yapımı vasat ve altı olan netflixe çok güvenmeyin derim.

9 kere leyla nasıldı gördük .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 4 Ocak 2021; 17:37:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi toplar olacak bakalım hahaha 😂😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    9 Kere Leyla normal sinema filmi olacaktı tam Covid'e denk gelince Netflix komple satın aldı
  • Şu dizi karakterilerinin adlarını iyice saçmalattılar sırf farklı olamak adına. Balca, Ayliz, Gölge... Bu ne len!

Not: Tv izleyen birisi değilim ama evde büyükler tarafından izleniyor, haliyle yanlarına gittiğimde şahit olduğum şeyler bunlar. Hele dizilerimiz çoğunlukla çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Her içeriğe eşcinsel birini koyan ve çoğu yapımı vasat ve altı olan netflixe çok güvenmeyin derim.

9 kere leyla nasıldı gördük .

Alıntıları Göster

yemez ki burada rtük varken

hükümet değişince bizim türk yapımları da çoşar ama o anlamda, bol bol eşcinsel falan Netflix'in yeni Türk dizisi 50m2'den ilk fragman yayınlandı Netflix'in yeni Türk dizisi 50m2'den ilk fragman yayınlandı 

• Başrol dışında sorun yok, oyuncular iyi. Nedense bu oyuncuya pek ısınamıyorum. Fena olmayacak gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir dizi olacak gibi

• Niyeyse beklentim biraz fazlaydı herhalde pek beğenmedim fragmanı ama absürd durumları severim kesin izleyeceğim.

• evet ya dar alana fazla fazla ev sığdırmak için özellikle İstanbul da evler 50m² olur yakında

• Fragman cok sarmadı pek bir beklentim yok ama yinede ilk 2 bölüme bakıp duruma göre devam ederim .
  • Netflix bile çözdü olayı. Vur kır
  • Beğenmedim kurgusal olarak çok zayıf.
    Hikaye akmıyor figüran oyuncular çok zayıf.
    İzleyiciye bi amaç vermiyor 4. Bölüme kadar izledim sarmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.