Şimdi Ara

Netflix'in Steve Carell'lı komedi dizisi Space Force'un 2. sezon çekimleri başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in Steve Carell'lı komedi dizisi Space Force'un 2. sezon çekimleri başladı

The Office'in yaratıcı ekibinin yaratıcılığını yaptığı, 2019 yılında kurulan Space Force ile dalga geçen aynı isimli Netflix dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı.

Space Force'un 2. Sezon Çekimleri Başladı

Dizinin başrol oyuncularından olan Ben Schwartz, şahsi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile Space Force'un ikinci sezon çekimlerinin başladığını açıkladı. Ne yazık ki ikinci sezonun yayın tarihi ve konusu gibi detayları henüz bilinmiyor. Ancak 2022'in ilk aylarında yayınlanacağını düşünebiliriz.

Ayrıca Bkz.A Quiet Place 2'ye gişede büyük ilgi: Amerika'da rekor kırdı

Genel olarak Amerika'nın tekrar Ay'a gitmesi için uğraşılan Amerika Birleşik Devletleri Uzay Kuvvetleri'ne odaklanan Space Force dizisinin ikinci sezonunda King of the Hill, Parks and Recreation ve Brooklyn Nine-Nine'ın yapımcısı olan Norm Hiscock da yaratıcı kadroda olacak. 

Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Netflix dizisinin ilk sezonunun yaratıcılığını The Office dizisinin yaratıcılığını yapan Steve Carell ve Greg Daniels üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome ve Lisa Kudrow bulunuyor. Şu anda diziyi Netflix'te bulabilirsiniz.

Kaynak:https://screenrant.com/space-force-season-2-filming-production-start/

• Komik bir film mi, önerir misiniz arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isakoc kullanıcısına yanıt
    bu oyuncuyu "The Office" dizisinden biliyorum ki kendisi metin de yazarıdır. Acayip komik ve iyi bir oyuncu. Bu diziyi de sadece buna güvenerek izlicem. Eğer izlemediysen önce bu diziyi öneririm.

• Boş vaktim var ve değerlendirmek istiyorum diyorsan izleyebilirsin

Dizi komik olması gerekirken hiç de komik değil. Vasat ..1 sezon boş yere izledim

• izlerken yıkılmıştım gülmekten acayip güzel bir dizi, espriler de çok oturaklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.