Şimdi Ara

Netflix'in popüler dizisi La Casa de Papel'in beşinci sezon yayın tarihi açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayınladığı gün bi oturuşta bütün bölümü izleyen tayfa var, twitterda hashtaglı spoiler hashtagları açıp tt giriyor. Niyetiniz bu diziyi haftalara yayıp izlemek ise sakın Twitter’a girmeyin. Spoiler tayfası çok oluyor bu dizinin, finali izleyen twit atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş yapmayın Ursula Corbero için bile izlenir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neyse yaşlanmadan çıkıyormuş

• Moueson kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum insanlar diziyi o kadar abartıki.Özellikle hayatlarında hiç hırsızlık suç üzerine dizi film izlememişler ergenler dahada abarttı.

• Abi bunlar hayla nasıl yakalanmadı yaw.

• İlk iki sezonu harikaydı. Aslında ilk sezonu. Netflix almadan önce birinci ve ikinci bölümleri tek sezon şeklinde yayınlanmıştı. O dönem bu kadar güzel hikayeli ve güzel işlenmiş bir dizi olduğu için severek izlemiştim ama diğer sezonları artık keyif vermiyor. Beşinci sezon olayı ise sanki yine abartı olmuş.

• begenmeyen tayfa yine post altında toplanmış.

• Lan bir kere de tadında bırakın be ne güzel diziydi diyelim.

Game of thrones gibi giderek iyice bkonu çıkaracaklar

• Bende büyük umutlarla başlamıştım izlemeye ilk sezon güzeldi, ikinci sezonu bitirmek üzereyim sırf bitsin diye izliyorum.

• Soygun için mükemmel bir ekip kuruyorsun her şeyden anlayan. Sonra birde tokyo diye birini katıyorsun sürekli ortalığı karıştıran. Bu kızın olayı ne hala çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Aslında ilk 2 sezon iyiydi, sonradan don lastiği gibi uzattıkça uzattılar ve kabak tadı vermeye başladı. 3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım şahsen. Yani bir darphane soyuyorsun, orijinal bir hikâye eyvallah da bu bir kere olur, tekrarlı olmaz. Yapaylaşır, fabrikasyon, zorlama olur. Kalite tırt Türk dizilerine doğru gidiyordu ben bıraktığımda.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. İlk 2 sezonu çok beğenerek izledim ama soygun bitip herkes dünyanın 4 bir tarafına dağıldığı zaman dizi bitecekti.

3 ve 4. sezonların mantığı ne anlamadım. Farklı bir olaylar olsa, dizi farklı bir yere gitse anlarım. Ama ilk 2 sezon yaptıklarını bu sefer merkez bankasında yapıyorlar. Ekstra güzel birşey eklenmemiş diziye. 4. sezonu yarıda bıraktım ve çok birşey beklemiyorum zaten 5. sezondan da. Umarım ya final yaparlar, ya da dizi farklı şeyler anlatır.

• gelsin artık yani.

• Dizi çöp. Ama Najwa Nimri oynuyor işte. Kadın harbi oyuncu. Ne yazık ki dizi baştan aşağı çöp olmasına rağmen bazı oyuncu performansları hatırına izleniyor. Örnek ben lolipopçu yüzünden izliyorum.

• Çöp diyenler izleyecek birşey bulamıyor zaten merak etmeyin

• Dogum günümde yayınlanıyo??????????????

• Gayet güzel dizi sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonu

• Nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum

• :spoiler:

nairobi'nin ölmesi üzdüydü. dizideki en renkli chardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 27 Mayıs 2021; 15:47:51 >
  • Spoiler yazmasaydın anlamayacaktık sağolasın. Armut gibi yazmışsın hocam, gizli spoiler denen bir şey var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.