Şimdi Ara

Netflix'in popüler dizisi La Casa de Papel'in beşinci sezon yayın tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix'in popüler dizisi La Casa de Papel'in beşinci sezon yayın tarihi açıklandı

İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan ve ilk sezonunun ardından büyük bir popülerliğe kavuşan La Casa de Papel'in 5. sezon yayın tarihi açıklandı.

Ayrıca Bkz.Marvel'ın yeni filmi Eternals'tan ilk fragman paylaşıldı

Geçtiğimiz haftalarda dizinin beşinci sezonundan ilk bilgiler gelmeye başlamıştı. Şimdi de Netflix'in resmi YouTube hesabından yapılan paylaşımla dizinin beşinci sezon tarihi belli oldu. Dizinin beşinci sezonu 10 bölümden oluşacak ancak iki kısımdan oluşacak.

Beşinci sezonun beş bölümlük ilk kısmı 3 Eylül 2021'de yayınlanacak. Sezonun ikinci kısmı ise beş bölümden oluşacak ve o da 3 Aralık 2021'de yayınlanacak. Beşinci sezon dizinin final sezonu olacak. La Casa de Papel'in tüm bölümlerini şu anda Netflix'te bulabilirsiniz. Bahsi geçen tarih duyurusu videosunu da aşağıda bulabilirsiniz.

La Casa de Papel Tarih Duyurusu

• Aslında ilk 2 sezon iyiydi, sonradan don lastiği gibi uzattıkça uzattılar ve kabak tadı vermeye başladı. 3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım şahsen. Yani bir darphane soyuyorsun, orijinal bir hikâye eyvallah da bu bir kere olur, tekrarlı olmaz. Yapaylaşır, fabrikasyon, zorlama olur. Kalite tırt Türk dizilerine doğru gidiyordu ben bıraktığımda.

• Yeter yaw

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İyi tuttu dizi bizim binada 70 yaşında bi amca var adam bu dizinin hastası olması...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • maskeyi ezmesinden artık gizlenme gereği duyulmadığını sonucunu çıkarabiliriz.

not: sadece ilk sezonu izlenmiştir.

• İstanbul geldimi gral

• Netflixin en balon dizilerinden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım diziyi toparlarlar.. Çok saçmaladılar çünkü..

• 100’lerce dizi var la casa depapel’e sıra gelene kadar. Önce onları bitirip sonra izlerim yeni sezonları. En azından geçen zamana yazık olmaz.

• nathandrake0677 kullanıcısına yanıt
    Dizinin değil Tokyo’nun hastasıdır 😂 ulen dayılaar

• Suyunu çıkarana kadarr

• Efsane dizi...

Bi lost bi de bu...

Tokyo da ne sağlam kadın be

• 5 sezondur bankami soyuyo bu elemanlar yakalayan olmadimi...

• La casa de papel = 🥔

• O kadar övülüp pompalanmasına rağmen doğru dürüst bir bölümünden bile zevk alıp izleyemediğim bir dizi. Sanırım tüm parayı haber siteleri ve sözlük trollerine verip dizilerini reklam ediyorlar da zorla da güzellik olmuyo annadın mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 24 Mayıs 2021; 21:28:56 >
  • Böyle giderse 10. sezona kadar ilerler.

• Gene gelmiş entel dantel bisey begenmeyen tayfa ne izliyorlar merak ettim bunlar..

• Moueson kullanıcısına yanıt

Aslında ilk 2 sezon iyiydi, sonradan don lastiği gibi uzattıkça uzattılar ve kabak tadı vermeye başladı. 3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım şahsen. Yani bir darphane soyuyorsun, orijinal bir hikâye eyvallah da bu bir kere olur, tekrarlı olmaz. Yapaylaşır, fabrikasyon, zorlama olur. Kalite tırt Türk dizilerine doğru gidiyordu ben bıraktığımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Aslında ilk 2 sezon iyiydi, sonradan don lastiği gibi uzattıkça uzattılar ve kabak tadı vermeye başladı. 3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım şahsen. Yani bir darphane soyuyorsun, orijinal bir hikâye eyvallah da bu bir kere olur, tekrarlı olmaz. Yapaylaşır, fabrikasyon, zorlama olur. Kalite tırt Türk dizilerine doğru gidiyordu ben bıraktığımda.

İlk 2 sezon bence ortalamaydı hocam . Şimdi aklıma gelmiyor ama dikkatlice tekrar izlesem bin tane mantık hatası gösterebilirim size . Diğer sezonları kıstasa dahi katmiyorum çünkü dediğiniz gibi 2. sezondan sonra lastik gibi uzattılar bende bıraktım 2. sezondan sonra izlemeyi .

Netflixin bu diziden çok daha kaliteli dizileri var ama nedense bu kadar popüler değiller mesela ozark diye dizisi var bu diziye bin basar ama nedense bu dizi kadar reklamı dönmüyor.

• Nesi papates anlamadım! Hiç değilse domatesi hakediyo

• Çöp

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.