Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Efrâsiyab Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
2.412
Cevap
227
Favori
168.211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Netflix >> Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1161 Mesaj
      16 Ağustos 2017 17:10:58

PM attim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Poyri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      199 Mesaj
      16 Ağustos 2017 23:32:39
      Selamlar tek ekran için üyeliğim var üç aydır ve ara ara farklı programlarla netflix usadan giriş yaptım.Bunun içinde altyapıyı kuruyorum eğer takılırım diyen var ise özel proxy server kurmak için vps alıp (ayda 3-5 usd) kurulumunu yapıp direk usa içeriklerini yada uk içeriklierini izlemeyi planlıyorum.4'lü özel pakete beni dahil edebilcek arkadaş varmı?
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      26 Ağustos 2017 01:20:28
      Arkadaşlar çalışan vpn lere baktım ücretleri aylık 6-11 dolar arası türk lirası ile satın alabileceğimiz daha uygun fiyatlı vpn hizmeti varmıdır abd içeriğini destekleyen
      |
      |

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      27 Ağustos 2017 22:50:34
      İçerik artacağına azalıyor , bitecek videolara bakayım dedim adam akıllı filmler gidiyor yerine saçma salak yapımlar geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      298 Mesaj
      28 Ağustos 2017 17:53:35
      quote:

Orijinalden alıntı: panama

İçerik artacağına azalıyor , bitecek videolara bakayım dedim adam akıllı filmler gidiyor yerine saçma salak yapımlar geliyor

Gidenlerin çoğu 1 ay içinde geri gelicek sistem böyle filmlerin çoğu yıllık kiralanıyor misal yakın zaman da eklenen bollywood filmleri onlarda eklenmeden 1 ay önce süresi dolmuş ve kaldırılmıştı ama şimdi gene kiralandı.

• Yarbay
      9674 Mesaj
      28 Ağustos 2017 18:15:10
      adam gibi uzun soluklu bol sezonlu bir dizi eklemediler gitti bir türlü.Üstüne üstlük en son ekledikleri mad men'in son 2 sezonu da hala gelmedi.Valla deli eder bunlar adamı
      |
      |

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      28 Ağustos 2017 18:35:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

quote:

Gidenlerin çoğu 1 ay içinde geri gelicek sistem böyle filmlerin çoğu yıllık kiralanıyor misal yakın zaman da eklenen bollywood filmleri onlarda eklenmeden 1 ay önce süresi dolmuş ve kaldırılmıştı ama şimdi gene kiralandı.

Teşekkürler hocam , ben 2 aydır netflix deyim, seyredeceğim içerikler vardı omlarında kaldırılacağını duyunca sinirlendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1356 Mesaj
      29 Ağustos 2017 16:37:21
      Orjinal yapımlarının sezonları eklenmemiş.
      Ezel'in bile 2.sezonu yok.

1 ay deneme yaptım, 3-5 ay takipte kalacağım, içerik zenginleşmezse eğer işim olmaz.
      ABD'de 11 dolara sattıkları ultrayı Türkiye'de 40'a kitliyorlar.
      Bunlar alım gücü tanımını bilmiyorlar sanırım.

Türkiye'de şu an zayıf platform, belgesel ve çizgi film/dizi bölümüne sadece laf yapmam.
      |
      |

• Yarbay
      11269 Mesaj
      29 Ağustos 2017 18:10:08
      quote:

quote:

Yok öyle bir şey, The Shield ve House M.D. dizisi kaldırıldı aylar oluyor shield özellikle.

Zaten birkaç ay sonra gelecekse hiç gelmesin, çünkü ben o sırada internetten izlemiş oluyorum.

Paralı yayın yapan bir platform. Tabi ki ABD ile aynı anda yayınlanması zor. Fakat sonradan gelen içerik kalkınca insanın tadı kaçıyor.

Netflix, benim gibi boş zamanı az olan, özellikle evli -ve çocuklu- yoğun iş hayatı olan biri için şu anda bile gayet güzel. Fakat aksi durumda çok yetersiz çünkü kaliteli içeriği su gibi tüketir özellikle öğrenci arkadaşlar.

• Yüzbaşı
      298 Mesaj
      29 Ağustos 2017 18:53:33
      quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

quote:

Yok öyle bir şey, The Shield ve House M.D. dizisi kaldırıldı aylar oluyor shield özellikle.

Zaten birkaç ay sonra gelecekse hiç gelmesin, çünkü ben o sırada internetten izlemiş oluyorum.

Paralı yayın yapan bir platform. Tabi ki ABD ile aynı anda yayınlanması zor. Fakat sonradan gelen içerik kalkınca insanın tadı kaçıyor.

Netflix, benim gibi boş zamanı az olan, özellikle evli -ve çocuklu- yoğun iş hayatı olan biri için şu anda bile gayet güzel. Fakat aksi durumda çok yetersiz çünkü kaliteli içeriği su gibi tüketir özellikle öğrenci arkadaşlar.

Tüm film ve dizilerin hepsi demedim çoğunlu geliyor ki bunların çoğu gitti ve geldi eski mesajlara bakarsan görürsün en yakın örnekte Bollywood filmleri House M.D. Ve The Shield yenileme gereği duymazsa yenilemez illa bi daha tüm yapımları tekrar gelicek diye birşey yok ilk kiraladığında izlenme oranı vs düşükse bir daha yenileme gereği duymayabilir bu tamamen Netflix'in insiyatifine kalmış bi durum.

|
      |

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2017 10:48:13
      Walking Dead ve Prison Break veriliyor mu Netflix'de.
      Veya nerede veriliyor?

• Binbaşı
      1152 Mesaj
      06 Eylül 2017 16:30:28
      Netflix'te vizyon filmleri ya da dizileri oluyor mu? İçerik ne kadar güncel oluyor?

Mesela bu hafta vizyona giren güzel bir film netflix'e ne zaman düşüyor ya da bu hafta yayınlanan güzel bir dizinin yeni bölümü netflix'e ne zaman düşüyor?

Netflix zengin midir? Çoğu dizi ve filmi bulmak mümkün mü?

• Binbaşı
      1161 Mesaj
      06 Eylül 2017 18:55:57

Netflix USA ve UK içerikleri zengin ve güncel oluyor. Netflix Türkiye içeriği çöp. Aslında daha büyük sorun, arşiv'de olan dizilerin çoğunun güncel sezonları yok..
      |
      |
      Red Alert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      06 Eylül 2017 20:47:01

bu hafta vizyona giren güzel bir film yaklaşık 15 yıl sonra Netflix TR'a düşer sıkıntınız olmasın
      |
      |
      Red Alert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1152 Mesaj
      07 Eylül 2017 08:52:48

@sharky25ant

Teşekkürler cevaplar için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Alert -- 7 Eylül 2017; 8:53:21 >
      |
      |
      HypeRockTiF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      10 Eylül 2017 00:52:50
      Abd ile aynı fiyata yarı oranda içerik sunması bile nefret etmek için yeterli bir sebep. Kafasına göre dizileri kaldırmasını saymıyorum bile
      |
      |

• Yüzbaşı
      803 Mesaj
      10 Eylül 2017 11:01:47
      quote:

Orijinalden alıntı: aydinrahmi

Veya nerede veriliyor?

D-Smart tarafından veriliyor walking dead

• Yarbay
      9674 Mesaj
      12 Eylül 2017 17:30:35

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: aydinrahmi

Veya nerede veriliyor?

D-Smart tarafından veriliyor walking dead

dsmart değil hocam fx'te veriliyor.Fx'te kablotv,dsmart ve filbox'ta var.

keşke fx now türkiyeye gelse de oradan online olarak the walking dead falan izleyebilsek.Tv'den dizi takip edilmiyor ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Eylül 2017; 17:31:36 >
      |
      |
      Bahsedilenler: aydinrahmi

• Yüzbaşı
      874 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:03:13
      Geleceğe dönüş serisi de gitmiş. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama Oyuncak Hikayesi var mıydı daha önce? Sanki vardı gibime geliyor. O seri de kalkmış. Dün çocuğa izletecektim baktım yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Yok yani içerik bir türlü artmıyor. Uyduruk TV filmlerini basıyorlar habire. Bir de anca tv de yayınlanacak hint filmlerini...

• Yarbay
      9674 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:08:22
      quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Geleceğe dönüş serisi de gitmiş. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama Oyuncak Hikayesi var mıydı daha önce? Sanki vardı gibime geliyor. O seri de kalkmış. Dün çocuğa izletecektim baktım yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Yok yani içerik bir türlü artmıyor. Uyduruk TV filmlerini basıyorlar habire. Bir de anca tv de yayınlanacak hint filmlerini...

2 seride vardı hocam,ikisine de kaldırdılar

Hızlı Cevap

Reklamlar
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.