Şimdi Ara

Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.167
Cevap
245
Favori
233.974
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Netflix >> Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!)
Giriş
    7385 Mesaj
    Bende hiç yavaşlama yok. Anında açıyor. Xbox one s den izliyorum..

Bu arada şirinler eklenmiş. İlk sezon var şimdilik. Kanal d de izlediğimiz orjinal olan. Türkçe dublaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 13 Ağustos 2019; 14:33:7 >
    |
    |
    Pontus Euxinus

Şöyle bir şey buldum.

https://twitter.com/umero1905/status/1160905456044388357?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Arkadaşlar Türk Telekom kullanan arkadaşlar fast.com dan test yapabilir mi?

Sanırım pinglerde iyileşme var. 55-59 ms arası erişiyorum. Eskiden çok daha yüksekti diye hatırlıyorum.
    TT, Netflix trafiğini artık Milano üzerinden veriyor. Ben kendi sonuçlarımda ping'in 3-4ms düşmesi dışında pek bir değişiklik fark etmedim.

|
    |
    Ayın 27'sinde Guardians of the Galaxy ve Pirates of the Caribbean serilerinin son filmleri kaldırılıyor. (“Guardians of the Galaxy Vol. 2” 2017 ve “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” 2017) Serilerin diğer filmleri henüz kaldırılmayacak ama sırayla tekrar izlemek isteyenler için son 12 gün
    Pontus Euxinus

quote:

Orijinalden alıntı: platformizleyicisi

Ayın 27'sinde Guardians of the Galaxy ve Pirates of the Caribbean serilerinin son filmleri kaldırılıyor. (“Guardians of the Galaxy Vol. 2” 2017 ve “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” 2017) Serilerin diğer filmleri henüz kaldırılmayacak ama sırayla tekrar izlemek isteyenler için son 12 gün
    Bildirim için teşekkürler. Karayip Korsanları'nı baştan sona izleyecektim sırayla. Başlayayım bari.

|
    |
    Pontus Euxinus

Our Planet belgeseli 4. bölümde deniz altı görüntülerine hayran kaldım. Avlanan köpekbalığı sürüsü, resifler, canlıların çeşitliliği müthişti.

|
    |

Dirty Dancing
    Better Call Saul 4.Sezon
    Cebimdeki Yabancı
    The Man From Uncle
    The Intern

gibi daha önce izlememiş olanlar için izlenilebilecek türde olan yapımlar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 18 Ağustos 2019; 16:54:34 >
    |
    |

Orijinal yapımlar dışında dizi izleyecekseniz bitmiş dizilere yönelin. Yoksa kendinizi yine torrent sitelerinde bulacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    netflix'in kapatılıyor söylentisi almış başını gitmiş twitter'da. görünce üzüldüm. paypal, yurt dışı alışveriş, über. şimdi de netflix mi? Bıktık valla ya, ne bu böyle.
    Pontus Euxinus

quote:

Orijinalden alıntı: climates

netflix'in kapatılıyor söylentisi almış başını gitmiş twitter'da. görünce üzüldüm. paypal, yurt dışı alışveriş, über. şimdi de netflix mi? Bıktık valla ya, ne bu böyle.
    Netflix'in Türkiye'den çekilme kararı aldığını iddia etmiş birisi, o yüzden.

Çekileceklerine inanmıyorum.

|
    |
    Pontus Euxinus

https://twitter.com/JaredWall01/status/1163021993840717824?s=19

Söylentilerin çıkış noktası bu. Güvenilir gelmedi bana.

Tweet'lerine de göz attım, ciddiye alınacak bir kullanıcı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pontus Euxinus -- 18 Ağustos 2019; 23:13:11 >
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Bu ayın son gününde (31'inde) kaldırılacak filmler belli olmuş. https://www.yeniyeniseyler.com/2019/08/18/netflix-turkiye-agustos-eylul-2019-yayindan-kalkacaklar/
    Sanki geçen ayların son günlerine göre çok daha fazla sayıda film gidiyor gibi. Doom, Last Witch Hunter, Jack Ryan, Jurassic Park üç filmi de, Bourne dört filmi de, Mumya üç filmi de ve hatta Akrep kral da, Açlık Oyunlarının son iki filmi...(27'sinde gidecek Karayip serisinin ve Galaksinin Koruyucuları serisinin son filmleri de var.)
    Gelecek ay gidenlerin yerine daha çok film gelir umarım.

• Yarbay
    3282 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Pontus Euxinus

Filmlerin ayrıntılar sayfasında silinecekleri tarihleri neden göremiyorum

|
    |
    platformizleyicisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben siteden öğrendiklerime kendi üyeliğimden baktığımda 31 Ağustos yazıyordu.
    Bildiğim kadarıyla siteyi hazırlayanlar da tek tek kontrol edip yazıyorlar.
    |
    |
    Pontus Euxinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: platformizleyicisi

Bu ayın son gününde (31'inde) kaldırılacak filmler belli olmuş. https://www.yeniyeniseyler.com/2019/08/18/netflix-turkiye-agustos-eylul-2019-yayindan-kalkacaklar/
    Sanki geçen ayların son günlerine göre çok daha fazla sayıda film gidiyor gibi. Doom, Last Witch Hunter, Jack Ryan, Jurassic Park üç filmi de, Bourne dört filmi de, Mumya üç filmi de ve hatta Akrep kral da, Açlık Oyunlarının son iki filmi...(27'sinde gidecek Karayip serisinin ve Galaksinin Koruyucuları serisinin son filmleri de var.)
    Gelecek ay gidenlerin yerine daha çok film gelir umarım.
    Şu filmler ahım şahım filmler değil. Bunları bile elinde tutamıyorsun. Zaten dar olan arşivini daha da kısır yapıyorsun. Hadi biz izledik bunları Yeni gelen üyeleri neyle kandıracaksın. Aşk101 ile mi..

|
    |

• Yüzbaşı
    863 Mesaj
    Şirinler'e deinterlacing yapmamış Netflix.

Valla gitsinler torrent sitelerinden yardım alsınlar, daha bunu bile beceremiyorlar şaka gibi.

|
    |
    Teşhis diye bir belgesel gelmiş çok güzel tavsiye ederim.

|
    |

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Yarbay
    2438 Mesaj

İddia sonuçta. Resmi bir açıklama yok. O yüzden doğru değil. Ama şahsi fikrim çekilecekleri yönünde.
    |
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Hollow

İddia sonuçta. Resmi bir açıklama yok. O yüzden doğru değil. Ama şahsi fikrim çekilecekleri yönünde.
    Çekilmiyor aksine sansür içerikleri netflix e ekleniyor. Sadece dublaj da sansür olacakmış bu arada. Nerden biliyorum derseniz harun can twitter dan açıkladı.

|
    |
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.